18.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Andrzej Janikowski
4 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Gąsowski, Hubczak, Gawziński, Sokalski, Żarecki, Lechowski, Wołodczenko, Podymkiewicz
Skład: Bzowski, Zaborowski, Hałaszewski, Sternik, Tomaska, Podczaszyński, Gołdyn, Kwiecień, Lis, Kałmuk, Krasiński
26' Maciej Wołodczenko
18' Tomasz Tomaska
24' Tomasz Sternik
29' Maciej Podczaszyński
38' Tomasz Tomaska
Zawodnik meczu: Tomasz Tomaska (Najskuteczniejszy zawodnik w szeregach "MS", który zdobył dwie bramki. Gracz ten rozpoczął oraz zakończył strzelanie w dzisiejszym spotkaniu!)

Zespół Zbigniewa Zaborowskiego chcąc jesienią 2017 roku grać w najwyższej klasie rozgrywkowej, musi kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa i strata punktów z "Acerowcami" - może "pokrzyzować" im plany. Nikt z wrocbalowych bukmacherów się takowej nie spodziewa, a praktycznie każdy pyta...o rozmiary wygranej Soccer Teamu. "Zieloni" jeżeli chcą cokolwiek ugrać z wyżej notowanym przeciwnikiem - muszą zagrać niemalże perfekcyjnie, a także wykluczyć przy tym najlepszego strzelca dawnego Milarta, czyli Łukasza Krasińskiego. Czy to im się uda? Czy jednak Krasiński tak jak ostatnio, urządzi sobie trening strzelecki i zapewniając drużynie wygraną, wywinduje się na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców?

1' W bramce "Acerowców" Kamil Gąsowski, który zastąpi w dniu dzisiejszym Patryka Kalimowa. Ponadto Asplex bez swojej największej gwiazdy - Rafała Garbarczyka.
3' Fatalne uderzenie Krzysztofa Podymkiewicza i futbolówka wylatuje poza piłkołap.
4' Kolejna próba Podymkiewicza i futbolówkę nogą na rzut rożny odbija Grzegorz Bzowski.
6' Uderzenie Marcina Gołdyna bez trudu chwyta Kamil Gąsowski.
8' Rafał Sokalski zagrywa do Marcina Żareckiego, ten wykorzystuje niepewną interwencję obrońcy, oddaje strzał na bramkę i... fatalnie kiksuje.
12' Tempo spotkania nieco opadło, widać że słońce daje się we znaki graczom obu ekip.
14' Indywidualna akcja Łukasza Krasińskiego kończy się nieudanym strzałem na bramkę.
16' Kapitalna interwencja Grzegorza Bzowskiego po uderzeniu z woleja Jacka Lechowskiego.
18' GOL! (1-0) - Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Tomasz Tomaska, który wykazuje się największą przytomnością i z wielkim spokojem pakuje futbolówkę do siatki!
22' Z rzutu wolnego uderza Rafał Lis i nogami interweniuje Kamil Gąsowski.
24' GOL! (2-0) - Marcin Gołdyn dogrywa do Tomasza Sternika, ten "nawija" obrońcę i pakuje piłkę do pustej bramki.
26' GOL! (2-1) - Indywidualna akcja Macieja Wołodczenko, który po minięciu dwóch rywali oraz bramkarza zdobywa bramkę kontaktową dla swojej ekipy.
27' Jakby to wpadło mielibyśmy bramkę sezonu! Ze wznowienia w poprzeczkę uderza Marcin Gołdyn i futbolówka wraca do gry!
29' GOL! (3-1) - Po podaniu Marcina Gołdyna na uderzenie z pierwszej piłki decyduje się Maciej Podczaszyński i futbolówka wpada do bramki obok bezradnego goalkeepera.
31' Seria strzałów z dystansu, które zatrzymują się na nogach defensorów obu ekip.
33' Strzał z lewej nogi Jacka Lechowskiego z trudem odbija Grzegorz Bzowski.
35' Po nodze obrońcy na rzut rożny wychodzi strzał z pola karnego autorstwa Tomasza Sternika.
36' Z rzutu rożnego na bramkę uderza Łukasz Krasiński i futbolówkę na "korner" odbija goalkeeper Asplexu.
38' Bardzo mocno, ale nieudanie sprzed pola karnego uderza Jacek Lechowski i grę od własnej bramki wznowi Grzegorz Bzowski.
38' GOL! (4-1) - Wynik spotkania ustala Tomasz Tomaska, który na gola zamienia dogranie Łukasza Krasińskiego.
39' Będąc oko w oko z bramkarzem starcie przegrywa to przegrywa Łukasz Krasiński i mamy aut bramkowy dla Asplexu.

Dość długo musieliśmy czekać na pierwsze trafienie, lecz jak już padła pierwsza bramka to w kolejnych minutach rozwiązał się worek! Po końcowym gwizdku w dobrych humorach z placu boju schodzili gracze "MS", którzy ograli osłabionego kadrowo rywala (Asplex musiał dzisiaj radzić sobie bez Kalimow oraz Garbarczyka). Kolejnym rywalem "Bielawian" będzie już za parę chwil ekipa Zielonych Aniołów, natomiast "Acerowcy" w następnym tygodniu stoczą ciężki bój z liderującym ForceGSM.