27.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Bzowski, Zaborowski, Hałaszewski, Sternik, Tomaska, Podczaszyński, Gołdyn, Kicior, Rorat, Lis, Kałmuk, Krasiński
Skład: Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Kondratowicz, Schmidt, Andrzejczak, Gawlik, Jaśniewski, Wagner
3' Łukasz Krasiński
7' Łukasz Krasiński
8' Tomasz Sternik
13' Łukasz Krasiński
14' Łukasz Krasiński
15' Łukasz Krasiński
17' Łukasz Krasiński
21' Rafał Rorat
36' Rafał Rorat
37' Marcin Wagner (Gol samobójczy)
40' Zbigniew Zaborowski
5' Marcel Schmidt
Zawodnik meczu: Łukasz Krasiński (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca 6 goli dla Soccer Team! Kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę rywali.)
    vs    Soccer Team

Gdyby Brzmieniu Miasta nie udało się zapunktować z Kadrą WSOWL, wtedy teoretycznie łatwiejsze zadanie czeka ich z grającym w kratkę Soccer Team. Zespół Zbigniewa Zaborowskiego znowu, w czwartkowy wieczór rozegra dwa spotkania i trudno powiedzieć jak sobie poradzi. Do tej pory ekipa z Bielawy jeden mecz przegrała i jeden wygrała, ale ten drugi, był to triumf z Żarem Tropików (ten wcześniej legitymował się serią meczów bez porażki w WLB). Na dodatek jej szeregi wzmocnili Marcin Kałmuk z Husarii Bagdad i przede wszystkim Łukasz Krasiński, czyli superstrzelec nieistniejących już - Rycerzy Papieru. Dodając do tego bramkostrzelnego Marcina Gołdyna - trzeba będzie mocno uważać na ST. Jak zatem zakończy się jego spotkanie z Brzmieniem Miasta? Czy dojdzie do strzeleckiego pojedynku pomiędzy Adrianem Kondratowiczem a wcześniej wspomnianym Krasińskim?

Dość wysoki wynik jak na drużyny ze zbliżoną ilością punktów. Piłkarze Zbigniewa Zaborowskiego zdobyli w tym pojedynku aż 11 goli, a prawdziwym egzekutorem okazał się Łukasz Krasiński strzelec 6 goli! Poniżej prezentujemy skrót meczu z tego spotkania:

W kolejnym meczu piłkarze Brzemienia Miasta zagrają z Unit4 F.C, a piłkarze Soccer Team już za 40 minut zagrają z Geostandard Wrocław!

autor: Marcin Niciński