24.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
1 : 9
( 1 : 4 )
Skład: Tomaszewski, Kędzierski, Plichta, Szalla, Patałuch, Górski, Rumak, Lopez Garcia, Waliłko, Kostuch, Magnuszewski, Stanisz
Skład: Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Kondratowicz, Prusko, Bartosik, Schmidt, Gawlik, Wagner
2' Przemysław Kostuch
7' Maciej Magnuszewski
9' Jesus Lopez Garcia
13' Przemysław Kostuch
25' Jesus Lopez Garcia
27' Maciej Magnuszewski
32' Jesus Lopez Garcia
33' Przemysław Kostuch
34' Przemysław Kostuch
10' Łukasz Prusko
Zawodnik meczu: Maciej Magnuszewski (Dwie bramki i trzy asysty to dzisiejszy dorobek Macieja, który wspólnie z Przemysławem Kostuchem zdemolował Brzmienie Miasta! Poza tą dwójką na wyróżnienie zasługuje również Damian Waliłko - autor trzech asyst!)

Po tygodniu przerwy do gry o kolejne ligowe punkty wraca Kadra WSOWL, która ma zamiar zaatakować pozycję lidera. W tym przeszkodzić ma jej inny z kandydatów do awansu, czyli Brzmienie Miasta, które co prawda również może pochwalić się statusem niepokonanych, ale ostatnio w pechowych okolicznościach straciło punkty z Geostandardem Wrocław. Teraz gracze Marka Szpyry będą chcieli znowu zgarnąć komplet punktów, a pomóc im w tym ma najskuteczniejszy zawodnik w lidze przy Skwierzyńskiej - Adrian Kondratowicz. Czy niezwykle doświadczeni i zdyscyplinowani "Wojskowi" nie dadzą pograć supersnajperowi rywali i zanotują kolejną victorię? A może to Brzmienie Miasta zrewanżuje się ekipie Jarosława Patałucha za nieznaczną porażkę z jesieni - 2:3?

Od samego początku lepiej prezentowali się gracze WSOWL, którz już w pierwszej groźnej sytuacji oworzyli wynik spotkania. W drugiej minucie z rzutu rożnego zagrywał Damian Waliłko, a bramkę głową zdobył Przemysław Kostuch. Na to trafienie błyskawicznie mógł odpowiedzieć Adrian Kondratowicz, lecz jego uderzenie zatrzymało się na słupku bramki strzeżonej przez Jarosława Kędzierskiego. Kolejne minuty to przewaga "Żółtych", którzy raz po raz nękali uderzeniam Rafała Gawlika.

Po raz drugi goalkeeper "BM" skapitulowal w siódmej minucie kiedy to pokonał go Maciej Magnuszewski. Niespełna 90 sekund później "Bordowi" przegrywali już trzema trafieniami, bowiem na listę strzelców wpisał się Jesus Lopez Garcia. Trzy błyskawiczne ciosy i rywal niemal na deskach! Honoru Brzmienia Miasta starał się bronić Marcel Schmidt i po jednej z jego akcji sposób na Jarosław Kędzierskiego znalazł Łukasz Prusko! Utracona bramka podziałała na "Kadrę" jak przysłowiowa "płachta na byka" i na trafienie Prusko odpowiedział Przemysław Kostuch!

Do końca pierwszej odsłony oglądaliśmy jeszcze parę akcji duetu Magnuszewski-Kostuch, lecz wynik nie uległ już zmianie i gdy wybiła dwudziesta minuta arbiter zaprosił obie ekipy na przerwę.

Po zmianie stron na placu boju pojawiła się tylko i wyłącznie jedna ekipa, która sytematycznie podwyższała swoje prowadzenie. Najpierw w 25 minucie strzałe zza pola karnego Gawlika pokonał Jesus Lopez Garcia, a chwilę później podanie Damiana Waliłko na gola zamienił Maciej Magnuszewski. Rywale w tej odsłonie mieli jedną 200% sytuację, lecz dwukrotnie kapitalnym refleksem popisywał się bramkarz WSOWL - Jarosław Kędzierski!

Ostatnie minuty to istny show "Wojskowych", którzy trzykrotnie pokonywali bezradnego goalkeepera rywali. Najpierw w 32 minucie hattricka skompletował Garcia, a chwilę później kapitalną "piętką" tercet ustrzelił Przemysław Kostuch. Wynik spotkania w 35 minucie spotkania ustalił Przemysław Kostuch, który wykorzystał dobre podanie Andrzeja Górskiego.

Walczący o złote medale "Wojskowi" rozprawili się z kolejnym rywalem i z kompletem zwycięstw przewodzą (wspólnie z ForceGSM) ligowej stawce! O przedłużenie serii trzech zwycięstw "Kadra" zagra z Asplexem, natomiast rozbite "BM" zagra z Soccer Team.