21.04 godz. 19:05, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
9 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Syska, Półtorak, Kaźmierczak, Ciepliński, Sokołowski, Pełka, Kotkowski
Skład: Gmerek, Koch, Jastrzębski, Gubański, Dyczkowski, Sikora, Mielcarek, Wilczyński, Luźny
36' Paweł Ciepliński
13' Tomasz Mielcarek
17' Bartosz Sikora
20' Łukasz Dyczkowski
25' Karol Luźny
28' Bartosz Sikora
30' Karol Luźny
37' Karol Luźny
38' Łukasz Dyczkowski
39' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Kacper Gubański (Kacper nie tylko mocno pracował w defensywie, ale starał się podłączać do ofensywy i robił to dobrze. Gola co prawda nie strzelił, ale zanotował cztery asysty. Wyróżnić trzeba także Karola Luźnego i Bartosza Sikorę. )

Po fenomenalnym sezonie pod balonem Olimpijskim, w którym ForceGSM jako beniaminek sięgnął po wicemistrzostwo w najwyższej klasie rozgrywkowej, teraz zespół ten będzie chciał to powtórzyć i w cuglach zgarnąć medale w drugiej lidze WLB. Jak na razie wszystko w tym kierunku robi bardzo dobrze i z kompletem sześciu punktów lideruje w tabeli. Teraz czeka ich pojedynek z najtrudniejszym dotychczas przeciwnikiem, czyli Visionicą. Ta mimo utraty Kocura, Asaada i Lutego - ciągle preferuje ofensywy styl grania i może się podobać. Beniaminek jednak wydaje się posiadać większą siłę rażenia, a jego napastnicy, czyli Bartosz Sikora, Łukasz Dyczkowski i Tomasz Mielcarek niewątpliwie będą utrapieniem dla defensywy dowodzonej przez Leszka Półtoraka. Czy wcześniej wspomniane trio zostanie przez nią zatrzymane? Czy raczej Visionica stanie się kolejną ofiarą ForceGSM?

8' Boiskową nudę na boisku przerywa składna akcja Visionicy. Jakub Sokołowski dostaje piłkę w pole karne i oddaje strzał wprost w...Piotra Kotowskiego, czyli swojego kolegę z drużyny.
9' Uderzenie Tomasza Mielcarka z lewej strony i piłkę pewnie chwyta Leszek Półtorak. Po chwili strzałem z prawej flanki golkipera stara się zaskoczyć Łukasz Dyczkowski, ale futbolówka po jego próbie przelatuje tuż obok słupka.
12' Dyczkowski odnajduje podaniem w polu karnym Mielcarka, ale jego strzał z pierwszej piłki przelatuje minimalnie obok bramki.
13' (1:0) - Mielcarek staje oko w oko z Półtorakiem i uderza wprost w niego. Po chwili jednak futbolówka wraca pod nogi gracza z numerem "21" i za drugim razem umieszcza już nią w sieci.
15' Po rzucie rożnym wykonywanym przez swojego kolegę do sytuacji strzeleckiej dochodzi Michał Syska i oddaje strzał z główki obok bramki.
17' (2:0) - Kacper Gubański zagrywa w tempo do Bartosza Sikory, a ten strzałem sprzed pola karnego przy dalszym słupku zaskakuje Półtoraka, który po uderzeniu przeciwnika nawet nie zaregował.
18' Kotowski strzałem po ziemi stara się zaskoczyć Wojciecha Gmerka, ale futbolówka przelatuje nieznacznie obok dalszego słupka bramki przeciwników.
20' (3:0) - Dyczkowski ma miejsce, czas i to perfekcyjnie to wykorzystuje, bowiem jego strzał z dystansu znajduje drogę do bramki tuż przy słupku.
20' Gubański na przedpole zagrywa do Dyczkowskiego, ale uderzenie po ziemi supersnajpera ForceGSM przelatuje obok słupka.
21' Mielcarek na wolne pole podaje do Pawła Wilczyńskiego, a ten oddaje strzał z powietrza, który ląduje wysoko za piłkołapem bramki Półtoraka.
22' Kapitalne zagranie Sikory w pole karne, niemalże przez całe boisko. Adresatem podania jest Marek Koch, który jednak nie zachowuje zimnej krwi w polu karnym i uderza tylko i wyłącznie obok bramki.
23' Przed wielką szansą na gola staje Mikołaj Kaźmierczak, ale jego strzał z pola karnego przelatuje minimalnie obok bramki.
24' Kaźmierczak do Cieplińskiego, a uderzenie tego drugiego z pola karnego nie jest zbyt udane, a przede wszystkim jest zbyt lekkie i bezproblemowo pada łupem Półtoraka.
25' (4:0) - Szybka kontra ForceGSM. Mielcarek do Karola Luźnego, a ten z zimną krwią umieszcza piłkę w pustej bramce.
26' Rzut karny dla Visionicy po faulu bramkarza na jej zawodniku. Do jego wykonania podchodzi Kaźmierczak i...przegrywa wojnę nerwów z kapitalnie interweniującym Gmerkiem.
27' Dyczkowski z bliska trafia wprost w bramkarza. Po chwili próba Mielcarka ląduje na słupku!
28' (5:0) - Rozklepana defensywa "czerwonych". Sikora-Luźny-Sikora i trafienie do "pustaka".
29' Sikora do Dyczkowskiego, a ten z pola karnego uderza tak, że piłkę przed siebie odbija Półtorak.
30' (6:0) - Ta znowu znajduje się pod nogami Sikory. Gracze ten zagrywa ją do lepiej ustawionego Gubańskiego, który odnajduje pod bramką Luźnego i zawodnik z numerem "8" drugi raz w piątkowy wieczór znajduje drogę do pustej bramki.
32' Ciepliński w polu karnym z łatwością mija obrońcę, ale oddaje strzał o którym jeden ze znanych polskich komentatorów sportowych powiedziałby, że "celował Panu Bogu w okno".
33' Kaźmierczak prostopadle podaje do Kotowskiego. Ten staje przed szansą na gola, ale, no właśnie, ale - uderza w piłkołap za bramką Gmerka.
34' Dyczkowski w pole karne zagrywa do Sikory, który strzałem z piętki stara się zaskoczyć Półtoraka. Golkiper Visionicy jest jednak czujny i bez większych problemów wyłapuje piłkę.
36' (6:1) - Kaźmierczak do Cieplińskiego, a ten w myśl do trzech razy sztuka, tym razem znajduje sposób na pokonanie Gmerka, który przepuszcza jego płaskie uderzenie. Mamy premierowego i zarazem honorowego gola dla "gości" w tym spotkaniu.
37'  (7:1) - Kontra ForceGSM. Gubański-Koch-Luźny i ten ostatni po raz trzeci i znowu strzałem do "pustaka" trafia do siatki. Jesto to zatem hattricka Karola w tym spotkaniu.
38' (8:1) - Gubański idealnie podaje do Dyczkowskiego w pole karne, a ten strzałem z lewej strony, z "fałsza" pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Półtorakowi na pomyślną interwencję.
39' (9:1) - Kolejny zabójczy kontratak ForceGSM. Gubański do Sikory, który staje oko w oko z Półtorakiem, mija go i umieszcza futbolówkę w sieci.

ForceGSM bez większych problemów uporało się z osłabioną kadrowo (grającą cały mecz bez zmian) Visionicą. Mecz był to jednostronny i zasłużenie wygrał go beniaminek. Gracze Łukasza Dyczkowskiego z kompletem dziewięciu punktów liderują w tabeli drugiej ligi i są głównym kandydatem nie tylko do awansu, ale przede wszystkim do mistrzostwa. Co do "czerwonych" to grają "w kratkę" i nie wiadomo o co będą tej wiosny grać, czy o utrzymanie czy też o promocję do elity. Kolejny mecz ForceGSM to pojedynek z Unit4. Leszek Półtorak i jego koledzy natomiast "skrzyżują rękawice" z Realem Compensacion.