10.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
1 : 6
( 1 : 2 )
Skład: Gmerek, Koch, Gubański, Dyczkowski, Sikora, Mielcarek, Jastrzębski, Uryga, Wilczyński, Luźny
Skład: Wardęga, Mikołajek, Śledziński, Wardęga, Mikołajek, Mikołajek, Flejterski, Misiewicz, Żechalko, Chmielewski
1' Łukasz Dyczkowski
10' Bartosz Sikora
20' Łukasz Dyczkowski
21' Łukasz Dyczkowski
24' Tomasz Mielcarek
29' Tomasz Mielcarek
35' Bartosz Sikora
5' Jan Mikołajek
Zawodnik meczu: Tomasz Mielcarek (Tomek odznaczał się aktywnością i ciężko na boisku pracował. Spotkanie z Zielonymi Aniołami zakończył zdobywając dwa gole i notując asystę. Wyróżnić trzeba także Łukasza Dyczkowskiego. )

Na zapleczu pierwszej ligi również kibice nie powinni się nudzić. Pierwszym spotkaniem w tejże klasie rozgrywkowej będzie mecz pomiędzy spadkowiczem - Zielonymi Aniołami, a beniaminkiem - ForceGSM. Nastroje w obu obozach są zgoła inne. "Green Angels" na inaugracje przegrało z Kadrą WSOWL, zaś Łukasz Dyczkowski i spółka pewnie pokonali Geostandard Wrocław. Patrząc na tabelę po pierwszej kolejce to faworytem wydaje się Force, który dysponuje większą siłą rażenia od swojego przeciwnika. Bartosz Sikora czy wcześniej wspomniany Dyczkowski mogą sforsować każdą defensywę w drugiej lidze i na pewno będą chcieli uczynić to z tą dowodzoną przez Ryszarda Żechalko. Po odejściu Patryka Rozwadowskiego i Mateusza Gudry - ciężar zdobywania goli spoczywać będzie na Janie Mikołajku, ale czy zawodnik ten podoła zadaniu i będzie walczył wraz ze swoimi kolegami o najwyższe cele? Przekonamy się!

1' (0:1) - Mocny początek ForceGSM. Tomasz Mielcarek zagrywa do Łukasza Dyczkowskiego, a ten precyzyjnym strzałem z linii pola karnego pokonuje Ryszarda Żechalko.
5' (1:1) - Po rzucie rożnym wykonywanym przez Jacka Chmielewskiego w polu karnym rywala odnajduje się Jan Mikołajek. Zawodnik ten oddaje strzał z główki, "wpuszcza" piłkę w kozioł, a ta ląduje w sieci tuż przy dalszym słupku, obok bezradnego golkipera.
8' Strzał Szymona Jastrzębskiego sprzed pola karnego i piłkę z trudem, na raty wyłapuje Żechalko.
10' Bartosz Sikora zostaje ukarany żóltą kartką za taktyczny faul na przeciwniku.
12' Chmielewski do Jana Mikołajka podaje, ten mija obrońcę i strzela kąśliwie, tak, że piłkę przed siebie odbija bramkarz.
15' Mielcarek zabiera się z piłką i kończy akcje strzałem nad poprzeczkę!
18' Mocny strzał Dyczkowskiego z dystansu i piłkę przed siebie odbija bramkarz "Green Angels".
20' (1:2) - Kacper Gubański z linii bocznej dośrodkowuje piłkę w pole karne. Tam obrońcom urywa się Dyczkowski i strzałem z główki, z najbliższej odległości - nie daje żadnych szans Żechalce.
21' (1:3) - Paweł Wilczyński w pole karne zagrywa do Dyczkowskiego, który strzałem przy krótszym słupku zaskakuje golkipera drużyny przeciwnej. Jest to hattrick kapitana ForceGSM w tym spotkaniu!
23' Płaski strzał Luźnego zaa pola karnego i futbolówkę pewnie wyłapuje Żechalko.
24' (1:4) - Wilczyński do Mielcarka w tempo zagrywa, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, uderzeniem przy słupku go pokonuje!
25' Mikołajek do Chmielewskiego prostopadle zagrywa, a gracz z "dziesiątką" na plecach uderza z prawej strony - obok bramki.
26' Szybka akcja Zielonych Aniołów zakończona minimalnie niecelnym strzałem przez Misiewicza.
29' (1:5) - Sikora będąc w polu karnym zagrywa jeszcze do nadbiegającego Mielcarka, a ten strzałem po ziemi, przy słupku nie daje żadnych szasn bramkarzowi.
32' Kąśliwy strzał Chmielewskiego i zostaje zbity przez Gmerka do boku.
34' Mielcarek zabiera się z piłką i kończy akcje strzałem obok słupka.
35' (1:6) - Kolejna dobra akcja beniaminka i tym razem sposób na pokonanie Żechalko znajduje Bartek Sikora.
38' Olaf Mikołajek zagrywa w pole karne do Józefa Mikołajka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - trafia wprost w niego!
39' Strzał Mielcarka z woleja przelatuje obok dalszego słupka bramki przeciwników.

ForceGSM nie bez trudu, ale patrząc na przebieg całego spotkania - wysoko ograł Zielone Anioły. Beniaminek popełnił zdecydowanie mniej błędów w defensywie i był bardzo skuteczny pod bramką rywala. Jest to druga wygrana teamu Łukasza Dyczkowskiego z rzędu i tym samym daje on jasny sygnał, że nie zamierza rezygnować z walki o kolejny awans z rzędu. "Green Angels" natomiast znowu przegrali i jeżeli w najbliższych kolejach nie zaczną punktować, to może się tak stać, że do końca będą drżeć o ligowy byt. Kolejny mecz Łukasza Dyczkowskiego i jego kolegów to pojedynek z Visionicą. Spadkowicz zaś "stanie w szranki" z innym beniaminkiem - Unit4.