30.06 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Kinal, Kubiczek, Mikołajec, Carvalho Leal, Bustamante, Zychowicz, Elgun, Carqueira Pereira
Skład: Karczewski, Karczewski, Biel, Gudra, Bocian, Banaś, Sowa
16' Jose Fernadez Bustamante
21' Piotr Mikołajec
22' Piotr Mikołajec
27' Ricardo Filipe Carvalho Leal
37' Piotr Mikołajec
22' Damian Karczewski
27' Damian Karczewski
39' Maciej Gudra (Rzut karny)
40' Rafał Biel
Zawodnik meczu: Damian Karczewski (Zdobył dwie bramki, wywalczył rzut karny - w kluczowych momentach wziął ciężar gry na swoje barki i poprowadził Alberta do remisu! Wyróżnić rownież trzeba Piotra Mikołajca.)

Meczem o przysłowiową pietruszkę będzie spotkanie pomiędzy znajdującym się w środku tabeli - Bratem Albertem a zdegradowanym już Cloud FC. W najlepszym wypadku gracze Macieja Gudry zakończą sezon na szóstej lokacie, ale muszą nie tylko pokonać dawny IBM Blue, ale liczyć na korzystne rezultaty w kilku innych potyczkach. Co do "niebieskich" to na bank zajmą trzecią lokatę od końca. Chcą jednak godnie pożegnać się z elitą, tak więc na pewno "tanio skóry nie sprzedadzą". Jak zatem zakończy się ostatni mecz pierwszej ligi w sezonie wiosna 2017?

1' Z powodu braków kadrowych nominalna goalkeeper - Anna Bocian, grać dzisiaj będzie "na szpicy".
3' Kontra Brata Alberta i Anna Bocian przegrywa starcie z Tomaszem Kinalem.
6' Ależ pech! Uderzenie z dystansu Gokhana Elguna dostaje dziwnej rotacji i piłka... uderza w poprzeczkę, a następnie wychodzi na aut bramkowy!
9' Kolejny raz piłka po strzale gracza "Chmur" zatrzymuje się na obramowaniu bramki rywali - tym razem w Kozaka Wrocbalu zabawił się Michał Zychowicz.
12' Po dograniu Anny Bocian wprost w bramkarza uderza Dawid Sowa.
16' GOL! (0-1) - Futbolówkę w pole karne centruje Michał Zychowicz, tą barkiem ociera Jose Fernandez Bustamane i wpada ona obok zdezorientowanego Jacka Karczewskiego.
20' Koniec pierwszej połowy
21' GOL! (0-2) - Fatalnie w drugą odsłonę wchodzą gracze Brat Alberta - źle piłkę do kolegi zagrywa Karol Banaś, tą przejmuje Bustamante, zagrywa do niepilnowanego Piotra Mikołajca, który bez trudu pakuje ją do siatki!
22' GOL! (0-3) - Koszmaru ciąg dalszy... Rafał Biel "kopiuje" wyczyn Banasia, piłka trafia pod nogi Piotra Mikołajca, a ten nie zwykł marnować takich prezentów i pewnym strzałem podwyższa prowadzenie "Chmru".
22' GOL! (1-3) - Sędzia pokazuje przywilej korzyści za faul na Damianie Karczewski, faulowany zawodnik zdołał utrzymać się z piłką i mocnym strzałem zdobywa pierwszą bramkę dla Brata Alberta.
25' Atomowa prób Karczewskiego zatrzymuje się na słupku bramki strzeżonej przez Tomasza Kinala.
27' Damian Karczewski mija dwóch rywali i po chwili na ziemię powala go Ricardo Filipe Carvalho Lea - za to przewinienie arbiter karze gracza Clouda żółtym kartonikiem.
27' GOL! (2-3) - Z rzutu wolnego w mur trafia Damian Karczewski, piłka szczęśliwie spada pod nogi wykonawcy, który oddaje mocny strzał i mamy futbolówkę w siatce!
29' Niewiele zabrakło, aby Rafał Biel zdobył bramkę "stadiony świata", lecz na jego przeszkodzie stanęła poprzeczka!
32' Ależ wymanewrował bramkarza Piotr Mikołajec, lecz jego strzał "podcinką" przelatuje nad poprzeczką.
35' Niecelna próba z dystansu Leala.
37' GOL! (2-4) - Indywidualna akcja Piotra Mikołajca kończy się skompletowaniem hattricka.
39' Damian Karczewski ubiega w polu karnym interweniującego Michała Zychowicza, ten spóźniony podstawia nogę zawodnikowi Brata Alberta i sędzia wskazuje na "wapno".
39' GOL! (3-4) - Do rzutu karnego podchodzi Maciej Gudra i strzałem w środek bramki pokonuje Tomasza Kinala.
40' GOL! (4-4) - Ależ powrót Brata Alberta! W zamieszaniu w polu karnym piłkę z woleja uderza Rafał Biel, ta odbija się od słupka i wpada do siatki! Mamy remis! Po chwili sędzia oznajmi koniec tej zaciętej potyczki.
40' Koniec spotkania

Po zbójczej końcówce meczu Brat Albert pozbawił rywali kompletu punktów! Bramki zdobyte odpowiednio w 39 i 40 minucie sprawiły, że Cloud na pożegnanie z pierwszą ligą "dzieli" się jednym oczkiem z wyżej notowaną ekipą. Obu drużynom dziękujemy za sezon wiosna 2017 i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym rozgrywkach ligi Wrocbal.