Skład: Lawless, Fleming, Dranka, Wojciech, Augustyniak, Sokół, Kruszelnicki, Węgrzyn
Skład: Andrzejewski, Hubisz, Majak, Madera, Mosiński, Raś, Szymański, Turek
21' Piotr Szymański
27' Marcin Majak
31' Dariusz Turek
49' Dariusz Turek
Zawodnik meczu: Dariusz Turek (Zabójczo skuteczny w polu karnym rywala, co udokumentował zdobyciem trzech bramek! Wyróżnić również trzeba Marcina Majaka - autora dwóch trafień oraz asysty.)

Niezwykle zacięcie zapowiada się pojedynek Old Blue Angels z BNY Mellon. W tabeli jednych od drugich dzieli różnica zaledwie jednego punktu, a to sprawia, że każda z ekip będzie walczyć o komplet oczek. Czy grając z tak doświadczonym rywalem jakim jest OBA - uda się "Pomarańczowym" wywalczyć trzy oczka? Czy jednak po raz piąty w tym sezonie zejdą z boiska pokonani? Na te i inne pytania odpowiedzi poznamy wieczorem!

1' W bramce "Melona" oglądać będziemy Karola Sokoła.
2' GOL! (1-0) - Piotr Andrzejewski zagrywa w pole karne, tam piłki nie wybijają obrońcy, a ta trafia pod nogi Dariusza Turka, który pewnym strzałem pokonuje goalkeepera rywali.
4' GOL! (1-1) - Z rzutu rożnego piłkę zagrywa Wojciech Dominik, do tej dopada Tomasz Węgrzyn i mamy remis.
7' Ulala, ależ niewiele zabrakło, aby Marcin Majak zdobył bramkę "stadiony świata", lecz na jego przeszkodzie stanęła... poprzeczka.
10' Niecelna próba z rzutu wolnego gracza BNY Mellon i mamy aut bramkowy dla "Aniołów".
13' GOL! (1-2) - Na prowadzenie BNY Mellon wyprowadza Peter Lawless, który głową zamknął centrę Michała Dranki!
15' GOL! (2-2) - Niezawodny Marcin Majak po indywidualnej akcji doprowadza do wyrównania.
17' Michał Dranka uderza głowną na bramkę i futbolówkę z linii bramkowej wybija Grzegorz Raś.
20' W bardzo dobrej sytuacji nad bramką uderza Michał Dranka.
20' Koniec pierwszej połowy
21' GOL! (3-2) - Sprzed pola karnego na bramkę uderza Piotr Szymański i przy biernej postawie goalkeepera futbolówka wpada do siatki.
23' Wrzutka w pole karne Miłosza Kruszelnickiego i piłka obija słupek bramki Łukasza Mosińskiego.
25' Po dograniu Piotra Andrzejewskiego wprost w keepera uderza Piotr Szymański.
27' Dominik do Lawlessa, a ten fatalnie wybiera i uderza obok bramki.
27' GOL! (4-2) - Przed chwilą mógłbyś remis, lecz spudłował Lawless, a po chwili z kontrą wyszli gracze OBA i za sprawą Marcina Majka podwyższyli swoje prowadzenie.
28' Zmiana w bramce "Pomarańczowych", miejsce Sokoła zajmuje Cian Fleming.
29' Wprost na głowę Dranki z autu zagrywa Dominik, lecz ten pierwszy strzela zaledwie w boczną siatkę.
31' GOL! (5-2) - Dariusz Turek po dograniu Marcina Majaka, strzałem z dystasnu pokonuje Ciana Fleminga.
33' Fatalna próba z pierwszej piłki Tomasza Węgrzyna i futbolówka wylatuje za piłkołap.
35' Z własnej bramki wychodzi Cian Fleming, ogrywa czterech rywali i przegrywa pojedynek sam na sam z Mosińskim.
37' Kontra "Pomarańczowych" Wojciech Dominik zagrywa do Michała Dranki, a ten będąc oko w oko z bramkarzem przegrywa to starcie.
38' Po minięciu goalkeepera obok bramki strzela Miłosz Kruszelnicki.
40' GOL! (6-2) - Po dograniu Marcina Hubisza, sam na sam z bramkarzem wychodzi Dariusz Turek i pewnym strzałem kompletuje hatticka.
40' Koniec spotkania

Grający bez nominalnego bramkarza BNY Mellon starał się stworzyć wyrównane widowisko z "Aniołami", lecz ta sztuka im się nie udała. "Osłabienie" rywala doszczętnie wykorzystani gracze Andrzeja Madery i pewnie zgarnęli trzy oczka na zakończenie sezonu. Obu ekipom dziękujemy za udział w edycji wiosennej i już teraz zapraszmy do wysyłanie zgłoszeń na sezon jesienny.