23.06 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Wielka Niewiadoma
13 : 0
( 5 : 0 )
Skład: Kinal, Wącior, Mikołajec, Bustamante, Zychowicz, Elgun
Skład: Biegański, Ciupiński, Sierakowski, Smarzyński, Markowski, Fornal, Jaskowski, Matyszczak, Madej
12' Kamil Biegański
13' Jakub Fornal
14' Damian Madej
16' Andrzej Jaskowski
17' Andrzej Jaskowski
23' Damian Madej
25' Andrzej Ciupiński
29' Tomasz Markowski
31' Andrzej Jaskowski
32' Andrzej Ciupiński
35' Jakub Fornal
37' Andrzej Jaskowski
39' Andrzej Jaskowski
Zawodnik meczu: Damian Madej (Damian nie tylko sam często zagrażał bramce przeciwników, ale także kreował grę swojej drużyny. Zawodnik ten dwukrotnie znajdował sposób na pokonanie Tomasza Kinala, ale także zanotował trzy asysty. Wyróżnić należy także Andrzeja Jaskowskiego.)

Ostatnim meczem pierwszej ligi w 12 tygodniu będzie spotkanie pomiędzy Cloud FC a Wielką Niewiadomą. Jesienią to właśnie dawny IBM Blue "wykolegował" ekipę Andrzeja Jaskowskiego i zajął jej kosztem - trzecie miejsce. Teraz taka historia się nie wydarzy, bowiem WN walczy o złoto, a "niebiescy" biją się o utrzymanie. Tak czy siak nikt tutaj nie przypisuje nikomu punktów, bo obie strony mają odpowiednią motywację, aby walczyć o wygraną! W poprzednim sezonie w bezpośrednim starciu padł remis - 1:1. Jak będzie tym razem? Czy Piotr Mikołajec i spółka pokrzyżują plany swojemu rywalowi i zrobią krok w kierunku pozostania w elicie na kolejny sezon? Czy jednak to utytułowany zespół pokaże klasę i wskoczy na najwyższy stopień podium? Czas pokaże! Cloud zagra dzisiaj w sześciu, a to w starciu przeciwko zespołowi walczącemu o tytuł mistrzowski nie wróży niczego dobrego.

2' Michał Zychowicz zgrywa piłkę do Dominika Wąciora, a ten uderza z powietrza - wysoko nad poprzeczką.
4' Piotr Mikołajec z rzutu wolnego celnie podaje do Wąciora, a ten oddaje strzał zaa pola karnego, po którym piłkę do boku czujnie zbija Maciej Sierakowski.
5' Jeszcze jeden strzał Wąciora z dystansu i znowu zmuszony do interwencji jest Sierakowski, który po raz kolejny udanie paruje uderzenie poza światło bramki.
6' Przed szansą na gola staje Andrzej Ciupiński, ale jego piłkę po jego próbie w porę wybija Jose Bustamante.
6' Strzał Tomasza Markowskiego z dystansu i piłkę do boku odbija Tomasz Kinal.
8' Mocne uderzenie Kamila Biegańskiego z dystansu przelatuje nad poprzeczką bramki Cloud FC.
8' Michał Zychowicz wygrywa przebitkę z jednym z rywali i mając nieco miejsca przed polem karnym decyduje się na uderzenie, które na raty wyłapuje Sierakowski.
12' (1:0) - Biegański zabiera piłkę Gokhanowi Elgunowi, biegnie z nią w kierunku pola karnego rywali i precyzyjnym, mocnym strzałem przy słupku zaskakuje Kinala.
13' (2:0) - Ładna akcja Wielkiej Niewiadomej. Adam Smarzyński z prawej strony zagrywa idealnie pod bramkę do Jakuba Fornala, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
14' (3:0) - Mocny strzał Damiana Madeja sprzed pola karnego i piłka wpada do siatki tuż przy słupku bramki przeciwników.
16' (4:0) - Biegański do Fornala, ten do Madeja, który zagrywa jeszcze do Jaskowskiego, a ten strzałem przy dalszym słupku pokonuje Kinala.
17' (5:0) - Arkadiusz Matyszczak w tempo zagrywa do Jaskowskiego, a ten pewnym strzałem z pola karnego pokonuje Kinala po raz drugi.
18' Strzał Smarzyńskiego z linii pola karnego i piłkę pewnie chwyta bramkarz.
19' Prostopadłe zagranie Wąciora do Elguna, ale gola z tego nie będzie, bowiem dobrze z własnej bramki wychodzi Sierakowski.
20' Zychowicz huknął z dystansu, ale futbolówka po jego próbie nieznacznie mija słupek bramki Wielkiej Niewiadomej.
20' Koniec pierwszej połowy
23' (6:0) - Markowski wycofuje piłkę do Madeja na przedpole, a ten precyzyjnym, płaskim strzałem przy dalszym słupku pokonuje Kinala.
24' Kolejna próba Madeja zza pola karnego, ale tym razem niecelna.
25' (7:0) - Dalekie zagranie Sierakowskiego do Ciupińskiego, ten nieatakowny przez nikogo przed polem karnym oddaje strzał i może cieszyć się ze zdobycia bramki.
26' Elgun staje oko w oko z Sierakowskim, oddaje mocny strzał, po którym świetną interwencją popisuje się Sierakowski i zbija to uderzenie na rzut rożny.
27' Markowski do Ciupińskiego, a ten strzela z pola karnego i zostaje autorem fatalnego pudła!
29' (8:0) - Markowski do Madeja, ten oddaje strzał z bliskiej odległości, który po którym niefortunną interwencją popisuje się Kinal. Piłka spada bowiem pod nogi Markowskiego, który pakuje ją do pustej bramki.
31' (9:0) - Ciupiński do Jaskowskiego, gol na "pustaka", trzeci autorstwa Jaskowskiego w tym meczu.
32' (10:0) - Matuszczak zagrywa pod bramkę do Ciupińskiego, który uderzając z bliska nie daje żadnych szans Kinalowi.
35' (11:0) - Jaskowski do Madeja, ten główką zagrywa do lepiej ustawionego Fornala, który mocnym strzałem z woleja, pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi.
36' Matuszczak pograł z Markowskim i ten pierwszy uderza wprost w bramkrza. Po chwili mamy dobitkę Fornala i znowu ofiarnie interweniuje Kinal.
37' (12:0) - Matuszczak wystawia piłkę jak na tacy Jaskowskiemu, a ten pakuje ją do pustej bramki.
39' (13:0) - Matuszczak do Jaskowskiego, a ten z najbliższej odległości zdobywa swojego piątego gola w tym meczu!
40' Koniec spotkania

Cloud przychodząc w sześciu na spotkanie z walczącą o mistrzostwo Wielką Niewiadomą - skazany był na pożarcie. Tylko przez 12 minut udało się ekipie Łukasza Jaworskiego odpierać ataki swojego przeciwnika i samemu wyprowadzać groźne kontry. Później mieliśmy kanonadę WN-u, który zainkasował rywalom 13 goli, nie stracił żadnego i awansował na pozycję lidera pierwszej ligi! O kolejne cenne trzy punkty Andrzej Jaskowski i spółka zagrają w hicie z Industrial Solutions Group, natomiast Cloud FC o godne pożegnanie z elitą powalczy z Bratem Albertem!