21.06 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Wielka Niewiadoma
Old Blue Angels
0 : 6
( 0 : 2 )
Skład: Biegański, Ciupiński, Smarzyński, Markowski, Fornal, Jaskowski, Korecki, Pilik, Matyszczak
Skład: Andrzejewski, Hubisz, Madera, Trojan, Mosiński, Raś, Relich, Turek, Turek, Więcek
13' Grzegorz Korecki (Rzut karny)
16' Grzegorz Korecki
29' Grzegorz Korecki
37' Andrzej Ciupiński
37' Arkadiusz Matyszczak
39' Arkadiusz Matyszczak
Zawodnik meczu: Grzegorz Korecki (Grzesiek był nie do zatrzymania dla defensywy OBA. Często zagrażał bramce Łukasza Mosińskiego, a spotkanie zakończył strzeleniem hattricka. Wyróżnić trzeba także Arkadiusza Matuszczyka i Tomasza Markowskiego. )

Fascynująco zapowiada się pojedynek czwartego w stawce Old Blue Angels z trzecią - Wielką Niewiadomą. Obie te drużyny dzieli różnica jednego punktu, ale "Anioły" mają jedno spotkanie rozegrane więcej. Tak więc jeżeli chcą na koniec sezonu cieszyć się z brązowego medalu - muszą ponad wszystko - odnieść zwycięstwo! Co prawda OBA jest w gazie, na co dowodem jest fakt wygrania trzech ostatnich spotkań z rzędu, lecz żeby wygrać kolejne, musi sporo się natrudzić, ponieważ ekipa Andrzeja Jaskowskiego to doświadczony i klasowy zespół, który ma jeszcze realne szanse na mistrzostwo. O sile ofensywnej każdej z tych ekip stanowią tercety. W ekipie Piotra Andrzejewskiego są to; Dariusz Turek, Marcin Majak i Piotr Szymański (łącznie 17 goli z 20 całej drużyny). W WN-ie mamy Damiana Madeja, Tomasza Markowskiego i Andrzeja Jaskowskiego (łącznie 24 gole z 35 całej drużyny). Która trójka okaże się bardziej efektywna i zapewni swojej drużynie - cenne trzy punkty?

1' Uderzenie Pawła Turka sprzed pola karnego i piłkę na raty chwyta Michał Pilik.
2' Strzałem z główki Tomasz Markowski stara się zaskoczyć Łukasza Mosińskiego, ale ten jest na posterunku i pewnie wyłapuje futbolówkę.
4' Markowski z prawej strony centruje piłkę w pole karne, a tam do piłki nie zdąża Andrzej Jaskowski i nie mamy gola dającego prowadzenie WN-owi.
7' Mocny strzał Markowskiego z prawej strony i instynktownie broni go Mosiński.
8' Andrzej Ciupiński staje przed szansą na gola, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wygarnia mu bramkarz OBA.
9' Markowski podaniem rozciąga akcję na skrzydło do niekrytego Ciupińskiego. Ten długo się nie zastanawia i oddaje mocny strzał, po którym futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Mosiński.
9' Mocne uderzenie Grzegorza Koreckiego z prawej strony przelatuje tuż obok dalszego słupka bramki przeciwników.
10' Płaski strzał Markowskiego nogami instynktownie broni Mosiński.
13' (0:1) - Korecki dostaje piłkę za plecy obrońców i zostaje powalony w polu karnym. Sędzia Michał Hnatkiewicz nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny. Do jego wykonania podchodzi sam poszkodowany i pewnym, mocnym strzałem pokonuje Mosińskiego. Mamy otwarcie wyniku!
15' Korecki z łatwością mija obrońcę, wpada z piłką w pole karne i oddaje płaski strzał, po którym instynktownie nogami interweniuje Mosiński przenosząc futbolówkę poza światło bramki.
16' (0:2) - Korecki dostaje piłkę w pole karne, urywa się obrońcy i płaskim strzałem przy słupku, obok wychodzącego z bramki golkipera - znajduje sposób na jego pokonanie.
18' Dariusz Turek oddaje techniczny strzał z lewej strony po którym instynktowną interwencją popisuje się Pilik, który przenosi futbolówkę ndad poprzeczką.
19' Markowski staje oko w oko z Mosińskim i trafia wprost w niego!
20' Szarża Markowskiego, który mija po drodze dwóch rywali, ale gdy już dobiegł w pole karne, to piłkę spod nóg wygarnia mu Mosiński.
20' Koniec pierwszej połowy
22' Po rzucie rożnym wykonywanym przez jednego z graczy OBA. Piłka spada na lewą stronę do Grzegorza Rasia. Ten niepilnowany przez nikogo decyduje się na strzał z powietrza, po którym piłka ląduje na słupku bramki strzeżonej przez Pilika!
25' Rozklepana defensywa "Niebieskich Aniołów". Jaskowski - Fornal - Markowski i ten ostatni staje przed szansą na zdobycie gola, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem - uderza minimalnie obok słupka.
27' Markowski do Koreckiego, a ten z pola karnego uderzając - przenosi piłkę obok bramki.
29' (0:3) - Markowski staje na przeciwko Mosińskiego, kładzie go i wystawia piłkę nadbiegającemu Koreckiemu, a ten pakuje piłkę do pustej bramki, tym samym kompletując hattricka.
31' Matyszczak prostopadle podaje do Markowskiego, a ten ze skrzydła schodzi do środka i oddaje mocny strzał wprost w "koszyczek" bramkarzowi.
33' Jaskowski przegrywa pojedynek jeden na jeden z Mosińskim.
35' Paweł Turek podaje piłkę do Rafała Więcka, ten zgrywa ją z powtorem do Turka, który mając przed sobą tylko Pilika - nie trafia w piłkę, a tą w porę daleko poza pole karne ekspediuje jeden z defensorów Wielkiej Niewiadomej.
36' Uderzenie Matuszczaka sprzed pola karnego, z dużego palca i nogami to uderzenie instynktownie broni Mosiński.
37' (0:4) - Jaskowski w kontrze zagrywa do Ciupińskiego, a ten precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi.
37' (0:5) - Matuszczak sprzed pola karnego oddaje uderzenie, które znajduje drogę do bramki tuż przy słupku, obok bezradnego bramkarza.
39' (0:6) - Błąd Mosińskiego, który chcąc wybić piłkę zagrywa wprost pod nogi Matuszczaka, który nie marnuje takiego zagrania i pakuje piłkę do siatki tuż przy słupku.
40' Mocne uderzenie Koreckiego z linii pola karnego i instynktownie broni je Mosiński.
40' Koniec spotkania

Bardzo pewna wygrana Wielkiej Niewiadomej, dla której Old Blue Angels było jedynie tłem. Zespół Andrzeja Jaskowskiego ani na moment nie oddał inicjatywy i odnosząc wygraną wskoczył na fotel lidera! "Niebieskie Anioły" przegrały pierwszy raz od trzech kolejek, ale nadal mają realne szanse na medale na koniec sezonu. O kolejne punkty OBA zagra w przyszłym tygodniu ze Szpilmacherami, natomiast WN w najbliższy piątek podejmie praktycznie pewny utrzymania Cloud FC.