21.06 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Szałecki, Pilarczyk, Szczęsny, Szymański, Pawłowski, Krzyżanowski, Karolczak, Gromko, Latuszek
Skład: Kowalczyk, Karczewski, Rozwadowski, Biel, Gudra, Bocian, Banaś, Tatarzyński
19' Patryk Szczęsny
27' Patryk Szczęsny
39' Wojciech Pawłowski
3' Damian Karczewski
9' Piotr Kowalczyk
14' Patryk Rozwadowski
15' Konrad Tatarzyński
17' Piotr Kowalczyk
19' Konrad Tatarzyński
23' Damian Karczewski
27' Patryk Rozwadowski
33' Maciej Gudra
Zawodnik meczu: Konrad Tatarzyński (Konrad często był pod grą i trudno było defensywie SolidGrowth go zatrzymać. Zawodnik ten strzelił dwa i zanotował asystę. Wyróżnić należy także Damiana Karczewskiego i Piotra Kowalczyka. )

Jaki będzie los SolidGrowth Finance? Zespół ten zamyka ligową tabelę, ma jeden punkt na minusie i jest już pewny degradacji! Do tego boryka się z ogromnymi problemami kadrowymi, a ostatnie dwa mecze oddał walkowerem. Czy grając ze znajdującym się tuż nad strefą spadkową - Bratem Albertem - uda mu się przezwyciężyć wszelkie trudności i nie tylko zjawić się przy Skwierzyńskiej, ale powalczyć nawet o jakiekolwiek punkty? O to będzie niezwykle trudno, bowiem debiutantowi piłka przy nodze nie przeszkadza i ma swoich szeregach zawodników, którzy mogą przesądzić o losach każdego spotkania. Są to Damian Karczewski, Rafał Biel i Mateusz Gudra. Czy to trio zapewni swojej drużynie kolejne zwycięstwo i pozwoli przypieczętować utrzymanie w elicie? A może to gracze Rafała Pilarczyka zaskoczą wszystkich i sprawią BA - nielada problemy?

1' Rozpoczęcie spotkania. Mecz rozpocznie się trzy minuty później ze względu na kłopoty kadrowe SolidGrowth Finance. Beniaminek ma pięciu do gry i rozpocznie z Wojciechem Pawłowskim między słupkami.
3' (1:0) - Pierwsza akcja Brata Alberta i mamy otwarcie wyniku. Wojciech Pawłowski chcąc wybić piłkę robi to na tyle niefortunnie i nabija tym samym Damiana Karczewskiego.
4' Próba uderzenia z przewrotki autorstwa Karczewskiego i piłka przelatuje tuż obok bramki.
4' Strzał Tomasza Latuszka sprzed pola karnego i słupek ratuje Annę Bocian od utraty gola!
8' Na boisku meldują się spóźnieni Rafał Pilarczyk, Dariusz Szałecki i Paweł Szymański. Pilarczyk zmienia między słupkami Pawłowskiego.
9' (2:0) - Nie udało się jeszcze Pilarczykowi ani razu dotknąć piłki a już musiał wyciągać ją z siatki, bowiem precyzyjnym strzałem przy słupku zaskakuje go Piotr Kowalczyk.
14' (3:0) - Patryk Rozwadowski zabiera się z piłką na lewej stronie i finalizuje swoją akcję mocnym strzałem pod poprzeczkę!
15' (4:0) - Karczewski wystawia piłkę jak na tacy Konradowi Tatarzyńskiemu, a ten mając przed sobą niemalże pustą bramkę, strzałem przy słupku pakuje futbolówkę do bramki.
16' Paweł Szymański w tempo zagrywa do Latuszka, a ten oddaje mocny strzał, po którym piłkę nad poprzeczkę przenosi Bocian.
17' (5:0) - Rafał Biel mając przed sobą pustą bramkę, zbyt długo zbiera się do uderzenia i zostaje zablokowany przez jednego z defensorów. Futbolówka spada jednak pod nogi Kowalczyka, który takiego prezentu nie marnuje i uderza precyzyjnie - tuż przy krótszym słupku bramki strzeżonej przez Pilarczyka.
19' (5:1) - Latuszek w tempo podaje do Patryka Szczęsnego, a ten strzałem przy krótszym słupku go pokonuje!
19' (6:1) - Tatarzyński uderzeniem z dystansu, przy słupku zaskakuje Pilarczyka.
20' Koniec pierwszej połowy
21' Tatarzyński z łatwością mija dwóch rywali, wpada z piłką w pole karne i oddaje strzał, który przelatuje tuż obok dalszego słupka bramki SolidGrowth Finance!
23' (7:1) - Długa piłka zagrana za plecy obrońców Solidu. Piłka trafia pod nogi Karczewskiego, który sprytnym strzałem uprzedza wychodzącego z bramki Pilarczyka.
25' Karol Banaś huknął z dystansu i piłka po jego próbie przelatuje tuż nad poprzeczką bramki przeciwnika.
27' (8:1) - Rozwadowski mając trochę miejsca i czasu na prawej stronie, ustawia sobie piłkę i posyła pocisk w kierunku bramki Pilarczyka. Piłka po tym strzale leciała tak szybko, że przedziurawiła ręce Pilarczykowi i zerwała pajęczynkę w górnym narożniku bramki.
27' (8:2) - Szybki atak SolidGrowth Finance i piłkę do siatki z bliskiej odległości pakuje Szczęsny.
28' Pawłowski z łatwością wymanewrował obrońcę i oddaje mocny strzał, po którym piłka ląduje na poprzeczce bramki strzeżonej przez Bocian.
30' Rozwadowskiego strzał z powietrza przelatuje tuż nad bramką rywali.
32' Tatarzyński wystawia piłkę jak na tacy Biel, a ten nie ma dzisiaj szczęścia, bowiem w ostatniej chwili piłkę zmierzającą do lini bramkowej wybija Szymański.
33' (9:2) - Maciej Gudra precyzyjnym strzałem przy krótszym słupku znajduje sposób na pokonanie Pilarczyka.
37' Kowalczyk oddaje strzał z najbliższej odległości, który instynktownie broni Pilarczyk.
38' Gudra zostaje faulowany w polu karnym i sędzia Michał Hnatkiewicz wskazuje na "wapno". Do rzutu karnego podchodzi Ania Bocian i przenosi piłkę tuż nad poprzeczką!
39' (9:3) - Dariusz Szałecki w tempo zagrywa do Pawłowskiego, ten mija bramkarkę Brata Alberta i płaskim strzałem przy słupku pakuje futbolówkę do "pustaka".
40' Koniec spotkania

SolidGrowth Finance groził trzeci walkower w sezonie, bowiem tuż przed pierwszym gwizdkiem nie mieli wymaganego składu do gry. Brat Albert okazał się jednak dobroduszny i poczekał na swoich kolegów kosztem grania meczu o trzy minuty mniej. To i tak nic nie zmieniło, drużyna Macieja Gudry wygrała bez większych problemów i nie tylko przypieczętowała utrzymanie, ale także awansowała do środka ligowej stawki. Co do ekipy Rafała Pilarczyka to ciągle z jednym punktem na minusie zamyka ligową tabelę i w przyszłym sezonie grać będzie na poziomie drugiej ligi. W następnym meczu beniaminek zagra z innym beniaminkiem - SolidGrowth Finance, z kolei BA zakończy sezon grając z Cloud FC.