20.06 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 5
( 1 : 4 )
Skład: Witkowski, Kocur, Szmigiel, Osewski, Soberka, Burda, Duda, Konieczny, Duda, Tomczyk, Tomczyk
Skład: Kazanecki, Zych, Kostecki, Moskwa, Tomala, Kaleta, Puchała, Stępień, Pikulicki
11' Jacek Kocur (Rzut karny)
13' Marcin Soberka
15' Marek Konieczny
16' Marek Konieczny
30' Marcin Soberka
33' Piotr Duda
33' Jacek Kocur
6' Artur Kaleta
24' Robert Pikulicki
Zawodnik meczu: Marek Konieczny (Marek był kreatorem gry M-Powera, a także zawodnikiem, któremu ciężko było odebrać piłkę. Konieczny spotkanie z ISG zakończył strzeleniem dwóch bramek. Wyróżnić należy również Jacka Kocura. )

Niezwykle interesująco zapowiada się spotkanie lidera - Industrial Solutions Group z ósmym w stawce, nieprzewidywalnym debiutantem - M-Powerem. Co prawda jednych od drugich dzieli różnica ośmiu punktów, ale team Mateusza Witkowskiego wcale nie stoi na straconej pozycji. Dowodem na to wysokie wygrane z wyżej usytuowanymi Budowlanką i Tomtexem, odpowiednio 7:0 i 8:3. To musi robić wrażenie, a więc gracze Bartłomieja Zycha nie mogą zlekceważyć swojego przeciwnika, chcąc sięgnąć po złoto na koniec sezonu! Co możemy powiedzieć o tym meczu? Na pewno będzie on emocjonujący i pełen sytuacji podbramkowych. Kto okaże się jednak bardziej skuteczny i da swojej drużynie cenne trzy punkty? Czy będzie to Rafał Tomala z ISG czy raczej Dominik Tomczyk z M-Powera? Czas pokaże!

2' Artur Kaleta staje przed szansą na otwarcie wyniku, ale jego strzał z najbliższej odległosci instynktownie broni Ireneusz Szmigiel.
5' Mateusz Witkowski oddaje uderzenie sprzed pola karnego i piłka po nim przelatuje tuż nad poprzeczką.
6' Mocny strzał Rafała Tomali z pola karnego i świetnie futbolówkę poza światło bramki przenosi Szmigiel. Będziemy mieli rzut rożny.
6' (1:0) - Krótko rozegrany "corner", piłka trafia na przedpole do Kalety, który huknął jak z armaty i...nie ma co zbierać. Mamy pięknego gola dla ISG, przy którym bramkarz nie mógł zbyt wiele powiedzieć.
11' (1:1) - Ręką we własnym polu karnym zagrywa Tomala i sędzia Niciński wskazuje na "wapno". Do wykonania rzutu karnego pochodzi Jacek Kocur i pewnym strzałem po ziemi daje remis M-Power'owi!
13' (1:2) - Marcin Soberka przedziera się lewą stroną pola karnego i atakowany przez obrońcę oddaje niesygnalizowany strzał z "dużego palca", po którym piłka wpada do siatki tuż przy krótszym słupku bramki strzeżonej przez Piotra Stępnia.
14' Jakub Kazanecki w tempo zagrywa do Tomali. Ten wpada z piłką w pole karne i mocny, płaski strzał, po którym futbolówka przelatuje tuż obok słupka.
15' (1:3) - Marek Konieczny z łatwością mija jednego z obrońców, ze skrzydła schodzi do środka i finalizuje solową akcję strzałem, po którym futbolówka ląduje w sieci tuż przy słupku, obok starającego się interweniować golkipera.
16' (1:4) - Dominik Duda w tempo podaje w pole karne do Koniecznego, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku po raz drugi znajduje sposób na pokonanie Stępnia.
20' Mocny strzał Kamila Moskwy z rzutu wolnego zostaje zablokowany przez obrońców w murze!
20' Koniec pierwszej połowy
22' Kocur z dystansu huknął jak z armaty i z ogromnym trudem, istynktownie Stępień zbija piłkę przed siebie.
22' Strzał Adriana Puchały z rzutu wolnego przelatuje tuż obok dalszego słupka bramki przeciwników.
24' (2:4) - Robert Pikulicki przedziera się przez blok defensywny ekipy Witkowskiego i oddaje strzał, po którym piłka po interwencji bramkarza wpada do siatki tuż przy słupku.
25' Strzał Koniecznego sprzed pola karnego nieznacznie przelatuje nad poprzeczką.
27' Uderzenie Tomali z pola karnego nieznacznie mija bramkę przeciwników.
30' Dominik Duda płasko uderza na bramkę Stępnia, ale takie uderzenia to ten golkiper "zjada na śniadanie" i o golu dla M-Powera nie może być mowy!
30' Soberka faulem przerywa korzystną sytuację ISG i zostaje za to ukarany żółtym kartonikiem.
31' Uderzenie Kocura z rzutu wolnego przelatuje tuż obok słupka bramki ISG.
33' (2:5) - Rajd Kocura niemalże przez połowę boiska, w którym mija jednego obrońcę na szybkość, z drugim wygrywa przebitkę i wpada z piłką w pole karne. Tam nie pozostaje mu nic jak pokonać bramkarza i tak też czyni, ponieważ jego mocny strzał pod poprzeczkę jest poza zasięgiem Stępnia!
33' Oj zagotował nam się Dominik Duda, który w sposób żywiołowy nie zgadza się z orzeczeniem arbitra. Za dyskusje zostaje ukarany żółtym kartonikiem, a uchronić go przed czerwieniom stara się kilku kolegów z zespołu!
35' Techniczny strzał Kazaneckiego z dystansu przelatuje nad bramką "czarnych".
37' Kalety uderzenie z linii pola karnego i instynktownie nogami broni je Szmigiel.
39' Konieczny na prawą stronę zagrywa do Dominika Tomczyka, a ten kończy akcje strzałem, który pewnie łapie Stępień.
40' Koniec spotkania

M-Power jest specjalistą od przerywania serii drużynom będącym na fali. Najpierw rozbili Budowlankę, później Tomtex, a teraz pokonali Industrial Solutions Group, dla którego była to pierwsza porażka od siedmiu kolejek. Gracze Mateusza Witkowskiego zagrali bardzo ambitnie - ofiarnie w defensywie a zabójczo skutecznie w ofensywie. ISG nie potrafiło znaleźć sposóbu na sforsowanie defensywy dowodzonej przez Ireneusza Szmigiela i przegrywając skomplikowało sobie mistrzowskie plany. Co do debiutanta to przy pomyślnych wiatrach w okolicach podium i jeżeli jesienią grać będzie tak jak w ostatnim czasie to będzie jednym z głównych kandydatów do medali. Następnym razem "czarni" zagrają ze zdegradowaną już Victorią Wrocław, natomiast ekipa Bartłomieja Zycha zmierzy się z Wielką Niewiadomą.