01.06 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Kinal, Mrowiec, Kubiczek, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Elgun, Rejczak, Carqueira Pereira
Skład: Andrzejewski, Majak, Madera, Trojan, Mosiński, Raś, Turek, Szymański, Turek
9' Piotr Mikołajec
11' Marcin Majak
15' Dariusz Turek
34' Piotr Szymański
Zawodnik meczu: Tomasz Kinal (Wielokrotnie ratował swoją ekipę od utraty bramki i gdyby nie jego dobre interwencje "Chmury" nie nawiązałyby równej walki z "Aniołami".)

O medale na koniec sezonu powalczyć zamierza Old Blue Angels, które w siedmiu grach uzbierało dwanaście oczek i grając z trzecim od końca Cloud FC - zamierza znowu świętować zdobycie kompletu punktów! "Anioły" nie mogą jednak zlekceważyć brązowego medalisty z poprzedniego sezonu, bo ten co prawda dwa ostatnie mecze przegrał wysoko, to jednak posiada w swoich szeregach na tyle jakości, aby wywalczyć sobie spokojne utrzymanie. Już nie możemy doczekać się pojedynku snajperskiego pomiędzy Dariuszem Turkiem a Piotrem Mikołajcem. Który z tych zawodników poprowadzi swój zespół do cennego triumfu? A może całe show zgarnie nieoceniony tej wiosny - Marcin Majak?

1' Z rozpoczęcia na bramkę uderza Piotr Mikołajec, lecz próba ta do najlepszych nie należała.
3' Indywidualna akcja Piotra Szymańskiego kończy się bardzo nieudanym strzałem z dystansu.
5' Rywala uprzedza Mikołajec, następnie oddaje zaskakujący strzał i futbolówka o milimetry mija dalszy róg bramki OBA!
7' Szymański uderza z ostrego kąta i piłka mija bramkę strzeżąprzez Tomasza Kinala.
9' GOL! (0-1) - Rywala w polu karnym "nawija" Piotr Mikołajec, a po chwili mocnym strzałem nie daje żadnych szans Łukaszowi Mosińskiemu.
10' Szybko odpowiedzieć na tą bramkę chciały "Anioły", lecz przytomnie w pou karnym interweniuje Kinal.
11' GOL! (1-1) - Indywidualna akcja Marcina Majaka kończy się zdobyciem bramki przez najlepszego gracza OBA! W starciu supersnajperów remis, na placu bokju również stan remisowy!
13' Świetne dogranie Gokhana Elguna do Piotra Rejczaka, a ten uderza z "dużego" palca, lecz czyni to niecelnie.
15' Za przerwanie korzystnej akcji rywala żółtą kartkę ogląda Dariusz Turek.
16' Będąc oko w oko z bramkarzem wprost w niego uderza Dawid Mrowiec.
17' Kapitalna sztuczka techniczna Michała Trojana i mało brakowało, aby karierę zakończył obrońca "Chmur"!
18' Atomowe uderzenie Hugo Pereiry i futbolówkę z trudem na rzut rożny wybija Mosiński.
20' Koniec pierwszej połowy
22' Nogami strzał Dariusza Turka odbija Tomasz Kinal.
24' Najpierw "siatkę" Maderze założył Leal, a po chwili uderzył "ze szpica" i piłkę na rzut rożny paruje Mosiński.
26' Dwukrotnie starcie z Kinalem przegrywa Piotr Szymański.
28' Będąc oko w oko z Łukaszem Mosińskim z całych sił uderza Piotr Mikołajec i instynktownie interweniuje goalkeeper OBA.
30' Wprost w dobrze ustawionego bramkarza z ostrego kąta uderza Marcin Majak.
32' Sprzed pola karnego z woleja uderza Michał TRojan i piłka nieznacznie mija bramkę Clouda.
34' GOL! (2-1) - Na "raty" Tomasza Kinala pokonuje Piotr Szymański i w tym momencie "Anioły" zdobywają komplet oczek.
37' Fatalne uderzenie z rzutu wolnego Ricardo Filipe Carvalho Leala i futbolówka przelatruje poza mur Estadio de Skwierzyńska.
40' Koniec spotkania

Kolejna porażka Clouda sprawia, że nie wychodzą oni ze strefy spadkowej i nadal są jednym z głównych pretendentów do spadku. O poprawienie swojej lokaty w następnym spotkaniu będzie niezwykle trudno, ponieważ team Piotra Mikołajca czeka starcie ze Specami! Na zgoła odmiennym biegunie znajduje się OBA, które dzięki trzem punktom nadal mają szanse na medal, lecz aby tak się stało należy zdobywać kolejne punkty. O takie "Anioły" powalczą z FC Budowlanką i zwycięzca tej potyczki zrobie ogromny krok w kierunku brązu!