30.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
0 : 5
( 0 : 1 )
Skład: Szymczyk, Ślusarczyk, Iwanicki, Podgórski, Jamowski, Suchy, Michałowski, Gawin, Studnicki, Ferenz
Skład: Szałecki, Pilarczyk, Przydryga, Krzyżanowski, Różański, Gromko, Latuszek
3' Rafał Michałowski
22' Tomasz Iwanicki
31' Mariusz Gawin
35' Krzysztof Studnicki
37' Grzegorz Suchy
Zawodnik meczu: Krzysztof Studnicki (Krzysiek był niezwykle aktywny przez całe spotkanie. Gracz ten nie tylko dobrze poczynał sobie w defensywie, ale przede wszystkim udanie podłączał się do ofensywy. Mecz zakończył ze zdobytym golem i asystą. Wyróżnić należy także R.Michałowskiego.)

W ostatnim czasie w sporym dołku formy jest FC Budowlanka, która co prawda utrzymuje wysokie - piąte miejsce, ale dwa ostatnie pojedynki przegrała i szanse tej drużyny na medale zdecydowanie zmalały. Do tego, ostatnie mecze - drużyna Tomasza Iwanickiego rozgrywała nie posiadając ani jednej zmiany. O przełamanie powalczy zatem z zamykającym tabelę - SolidGrowth Finance, które tej wiosny jeszcze nie świętowało wygranej. Gracze Rafała Pilarczyka co prawda nie punktują, ale momentami pokazują ciekawy dla oka futbol. Jednak co z tego, jeżeli efektowność nie idzie w parze z efektywnością? Jeżeli beniaminek nie zacznie punktować to po kilkumiesięcznej przygodzie - wróci do drugiej ligi. Kto zatem we wtorkowy wieczór się przełamie? Wnioski na temat tego spotkania wyciągnięmy dopiero za momet. Solid rozpocznie mecz w sześciu. Na bramce ujrzymy Pilarczyka.

2' Strzał Tomasza Latuszka z rzutu wolnego i na raty piłkę łapie Krzysztof Jamowski.
3' (0:1) - Kontra Budowlanki. Grzegorz Suchy w tempo podaje do Rafała Michałowskiego, a ten strzałem z pola karnego, przy dalszym słupku zaskakuje Rafała Pilarczyka.
5' Pilarczyk odbija piłkę do boku po strzale Michałowskiego z dystansu.
7' Uderzenie Mariusza Gawina zaa pola karnego i piłka przelatuje nad poprzeczką.
7' Na boisku zjawia się spóźniony Piotr Różański i SolidGrowth będzie grał już w komplecie.
9' Strata Tomasza Iwanickiego pod polem karnym rywala. Piłkę przejmuje Tomasz Przydryga i biegnie z piłką w kontrze. Gracz SolidGrowth kończy akcje strzałem po ziemi - obok słupka.
11' Po uderzeniu Latuszka z prawej strony i futbolówkę na róg zbija Jamowski.
12' W odpowiedzi strzał Studnickiego - obok bramki.
13' Kontra Solidu. Pilarczyk mija rywala i oddaje i zagrywa piłkę do Tomasza Gromko, który mija obrońcę i strzela po ziemi - obok słupka.
17' Strzał Daniela Ferenza zaa pola karnego i piłkę pewnie chwytra bramkarz.
18' Odpowiedź beniaminka i strzał po ziemi Przydgrygi - wyłapuje Jamowski.
20' Latuszek w kontrze zagrywa na prawe skrzydło do Pilarczyka, a ten oddaje mocny strzał, po którym futbolówka ląduje na poprzeczce.
20' Koniec pierwszej połowy
22' (0:2) - Studnicki idealnie zagrywa piłkę w pole karne do Iwanickiego. Ten balansem kładzie obrońcę i oddaje strzał z najbliższej odległości - pod poprzeczkę.
23' Ferenz staje przed szansą na gola, ale jego uderzenie nad wychodzącym z bramki Różańskim - przelatuje daleko obok bramki.
25' Gromko zabiera się z piłką, wyprzedza obrońcę i oddaje strzał wprost w "koszyczek" bramkarzowi.
26' Po ppłaskim strzale Podgórskiego futbolówkę na róg zbija Różański.
27' Uderzenie Michałowskiego z dystansu przed sibie zbija bramkarz. Do odbitej futbolówki dopada Suchy i także uderza wprost w golkipera!
28' Suchy do Ferenza i piłka po strzale tego drugiego z pierwszej piłki - nieznacznie mija słupek bramki strzeżonej przez Różańskiego.
31' Mocny strzał Krzyżanowskiego z dystansu przelatuje nad poprzeczką.
31' (0:3) - Suchy do Gawina, a ten oddaje strzał z woleja, z pola karnego i tym samym przy krótszym słupku pokonuje Różańskiego.
35' Latuszek zaa pola karnego oddaje strzał wprost w ręce bramkarzowi.
35' (0:4) - Studnicki mając nieco miejsca na prawej stronie oddaje strzał, który odbija się od słupka i wpada do bramki.
37' (0:5) - Suchy zabiera się z piłką. Wpada z nią w pole karne, mija obrońcę, kłądzie bramkarza i oddaje strzał, który znajduje drogę do bramki - tuż przy słupku.
40' Koniec spotkania

SolidGrowth Finance mimo ogromnych kłopotów kadrowych - nie miał zamiaru łatwo się poddawać i napsuł krwi Budowlance. Beniaminek nie był jednak zbyt skuteczny i doświadczony rywal doszczętnie to wykorzystał. Gracze Tomasza Iwanickiego zwyciężyli 5:0 i wrócili na trzecie miejsce w stawce. "Dziki" z kolei ciągle zamykają tabelę. Nadal nie cieszyli się jeszcze z premierowej wygranej w sezonie i raczej po półrocznej przerwie - pożegnają się z elitą.Następne pary meczowe obu tych ekip to: Industrial Solutions Group - SolidGrowth Finance oraz FC Budowlanka - Old Blue Angels.