Skład: Lawless, Fleming, Kalemba, Wojciech, Matlak, Augustyniak, Węgrzyn, Górski
Skład: Kazanecki, Zych, Oborzyński, Moskwa, Tomala, Puchała, Stępień, Pikulicki
17' Rafał Tomala
36' Rafał Tomala
38' Rafał Tomala
40' Rafał Tomala
Zawodnik meczu: Rafał Tomala (Kapitalny występ Rafała, który niemalże każdy swój strzał zamieniał w gola. Nie łatwo było go obrońcom BNY Mellon zatrzymać, czego dowodem jest fakt, że strzelił wszystkie pięć goli dla ISG. )

Granie w pierwszej lidze rozpocznie pojedynek dwóch drużyn walczących o medale na koniec sezonu. Na przeciw siebie staną - trzeci w stawce - Industrial Solutions Group i szósty - BNY Mellon. Różnica punktowa między tymi ekipami wynosi zaledwie jedno oczko, ale beniaminek ma jedno spotkanie rozegrane więcej. Patrząc na ostatnie wyniki jednych i drugich to trzeba przyznać, że ISG jest w gazie, czego dowodem na to fakt wygrania czterech ostatnich meczów z rzędu. "BoNeY" poprzednio po trzech meczach bez wygranej, w końcu się przełamało i pewnie ograło Victorię Wrocław. Teraz będzie chciało pójść za ciosem, ale team Bartłomieja Zycha na pewno łatwym przeciwnikiem nie będzie. Obie te drużyny preferują ofensywny styl grania, ale często zapominają o defensywie. Który tercet ofensywny zapewni swojej drużynie cenne zwycięstwo? Czy będzie to Rafał Tomala-Artur Kaleta-Robert Pikulicki (10 goli razem), a może Piotr Kalemba, Tomasz Węgrzyn i Piotr Matlak (13 goli razem)? Zobaczymy. BNY Mellon wystąpi dzisiaj bez Michała Dranki. W ISG nie zobaczymy - wcześniej wspomnianego Kalety.

5' Dominik Wojciech huknął z dystansu i piłka po jego próbie przelatuje nad poprzeczką bramki ISG
7' (1:0) - Kamil Moskwa oddaje mocny strzał na bramkę, po którym piłkę przed siebie odbija bramkarz. Do niej dopada Rafał Tomala i kieruje ją do pustej bramki.
8' Piotr Matlak z dalszej odległości uderza - obok bramki.
12' (1:1) - Dominik Wojciech z rzutu rożnego centruje piłkę w pole karne. Tam "moja" krzyczy Piotr Stępień, ale słowa te nie idą w parze z czynem i...do futbolówki dopada Piotr Kalemba, który strzałem z główki doprowadza do wyrównania.
14' Richard Fleming z pola karnego mocno uderza na bramkę i piłkę przed siebie odbija Stępień.
16' Szybka kontra ISG zakończona strzałem przez Roberta Pikulickiego w boczną siatkę.
17' Kalemba z łatwością mija rywala i oddaje strzał zaa pola karnego, który nieznacznie mija słupek bramki Industrialu.
18' (2:1) - Adrian Puchała z rożnego zagrywa na przedpole do Tomali, a ten uderzeniem z pierwszej piłki, przy słupku pokonuje Adama Górskiego.
19' Techczniny strzał Jakuba Kazaneckiego z dystansu i futbolówka ląduje na słupku bramki przeciwników.
20' Koniec pierwszej połowy
23' Wojciech z rożnego centruje piłkę w pole karne. Tam najwyższej wyskakuje Kalemba i oddaje strzał, z główki po którym futbolówka ląduje na poprzeczce!
24' Kolejny raz z rogu futbolówkę dośrodkowuje Wojciech i kolejne uderzenie z główki oddaje Kalemba. Po tym jednak udaną interwnecją popisuje się Stępień i zbija piłkę do boku.
24' Kontra ISG i strzał Kazaneckiego z bliskiej odległości, który przelatuje nad poprzeczką.
25' Wojciech w pole karne do Kalemby i ten nieudanie zamyka akcje z bliska strzelając wysoko nad poprzeczką.
27' (2:2) - Wojciech w "szesnastkę" zagrywa idealnie do Petera Lawlessa, a ten z bliska, sprytną podcinką pokonuje Stępnia. Mamy remis!
29' Szybki atak ISG. Tomala zgrywa piłkę w pole karne do Pikulickiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, z pierwszej piłki, uderza wysoko nad poprzeczką! To powinien być gol dający prowadzenie ekipie Barta Zycha.
33' Indywidualna akcja Moskwy, który mija pod drodze dwóch rywali i oddaje mocny strzał z dystansu, po którym Górski przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.
34' Błąd Kalemby przy wyprowadzaniu piłki ta pada łupem Pikulickiego, który zagrywa ją pod bramkę do Tomali, a ten z bliska uderza zbyt lekko i...nogą instynktownie Górski przenosi piłkę poza światło bramki.
36' (3:2) - Długie zagranie w kierunku pola karnego rywala. Kalemba nie trafia w piłkę. Ta spada pod nogi Tomali, który wbiega z nią w pole karne i oddaje strzał przy słupku po ziemi, który ląduje w sieci.
37' Z połowy boiska huknął Wojciech, ale Stępień jest na posterunku i odbija piłkę do boku.
38' (4:2) - Moskwa prostopadle do Tomali, a ten będąc tyłem do bramki oddaje strzał z piętki i...tym samym zaskakuje bramkarza.
38' Kolejny mocny strzał Wojciecha i piłkę przed siebie odbija Stępień. Do tej nie dopada żaden z graczy BNY Mellon, a Marek Oborzyński i wybija futbolówkę daleko poza boisko.
40' (5:2) - Kontra ISG. Puchała do Tomali, a ten na raty pokonuje Górskiego.
40' Koniec spotkania

Przez długi okres czasu byliśmy świadkami bardzo wyrównanego i zaciętego pojedynku, w którym sytuacji podbramkowych nie brakowało. Do 36 minuty utrzymywał się rezultat remisowy - 2:2 i wydawało się, że takim rezultatem to widowisko się zakończy. Wtedy jednak swoje show zaczął kontynuować Rafał Tomala, który do wcześniej ustrzelonego dubletu, dołożył hattricka i zapewnił swojej drużynie kolejną, cenną wygraną. Dzięki niej ekipa Bartłomieja Zycha awansowała na drugie miejsce w tabeli i ma realne szanse na medale na koniec sezonu. Beniaminek utrzymuje szóstą pozycję w stawce, ale o walce o najwyższe cele może w zasadzie zapomnieć. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Industrial Solutions Group - SolidGrowth Finance oraz BNY Mellon - Szpilmacherzy.