Skład: Lawless, Kalemba, Gaszewski, Wojciech, Matlak, Kruszelnicki, Węgrzyn, Górski
Skład: Nowotarski, Pawlak, Różalski, Wróblewski, Grygowski, Kitek, Ośka
32' Tomasz Węgrzyn
39' Tomasz Węgrzyn
21' Błażej Różalski
32' Michał Ośka
Zawodnik meczu: Piotr Kalemba (Mimo, iż jest nominalnym obrońcą to dzisiaj trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców! Wyróżnić również trzeba Wojciecha Dominika, który w dniu dzisiejszym wcielił się w rolę asystenta.)

W minionym tygodniu Victoria Wrocław cieszyła się z premierowej wygranej w sezonie i chociaż nadal znajduje się w strefie spadkowej, to jednak liczy na wyjście z niej. O kolejne punkty gracze Krzysztofa Tyca powalczą z BNY Mellon. Beniaminek po dobrym początku sezonu ostatnio złapał zadyszkę i nie wygrał ligowego pojedynku od trzech kolejek, ba - w dwóch ostatnich musiał schodzić z boiska pokonany. Mimo pięciopunktowej przewagi nad VW - łatwo o wskazanie faworyta nie będzie, ponieważ jedni i drudzy posiadają w swoich szeregach wiele jakości. "BoNeY" radzić będzie musiał sobie bez jednego ze swoich liderów - Richarda Fleminga, który poprzednio otrzymał czerwony kartonik w meczu z Wielką Niewiadomą. Czy pod jego nieobecność Michał Dranka i spółka powrócą na ścieżkę zwycięstw? A może to Victoria na takową wskoczy?

1' Obie ekipy w mocno okrojonych składach, "VW" bez Grzegorza Tymienieckiego oraz Krzysztofa Tyca, natomiast beniaminek bez Michała Dranki oraz zawieszonego Richarda Fleminga.
3' Pojedynek biegowy z bramkarzem przegrywa Hubert Nowotarski i mamy aut dla VW.
4' GOL! (0-1) - Z autu w pole karne zagrywa Wojciech Dominik, tam najwyżej wyskakuje Piotr Kalemba i strzałem głową pokonuje Miłosza Grygowskiego.
6' Mateusz Pawlak zagrywa do Nowotarskiego, a ten uderza bardzo niecelnie.
8' Strzał z pierwszej piłki Michała Ośki również przelatuje obok bramki.
10' Mocna próba z rzutu wolnego autorstwa Petera Lewlessa i futbolówka trafia w słupek!
12' W zamieszaniu w polu karnym strzał oddaje Ośka i piłkę bez trudu broni Adam Górski.
14' GOL! (0-2) - Po podaniu Wojciecha Dominka bramkę sprytnym strzałem "piętką" zdobywa Tomasz Węgrzyn.
16' Na rzut rożny strzał Piotra Matlaka przenosi Miłosz Grygowski.
18' Kolejny raz dobrą interwencją popisuje się Grygowski, który tym razem odbija uderzenie Dominika. W odpowiedzi dobrą interwencją popisuje się Gorski, który nogą broni strzał Michała Ośki.
19' Hattrick Miłosza Grygowskiego, który w niespełna 180 ekund trzema świetnymi paradami uchronił swój team od utraty bramki.
20' Zaledwie na bocznej siatce zatrzymuje się uderzenie z pierwszej piłki Tomasza Węgrzyna.
21' GOL! (1-2) - Fantastyczne rozpoczęcie drugiej połowy w wykonaniu graczy Victorii Wrocław, którzy za sprawą Błażeja Różalskiego "łapią" kontakt z rywalem. Grający z numerem "7" zawodnik oddał strzał z połowy boiska i przelobował goalkeepera "BNY". Szkoda, że nasza Wrocbalowa kamera nie uchwyciła tego strzału, ponieważ mielibyśmy murowanego kandydata do bramki kolejki!
23' Ponownie Grygowski ratuje swój zespół przed utratą bramki, tym razem broniąc strzał Węgrzyna.
24' GOL! (1-3) - Ponownie na dwubramkowe prowadzenie wychodzą gracze "BNY", a na listę strzelców wpisuje się Piotr Kalemba.
28' GOL! (1-4) - Na bramkę uderza Peter Lawless i futbolówka po nogach bramkarza wpada do siatki.
29' GOL! (1-5) - Hattricka kompletuje Piotr Kalemba, który strzałem z ostrego konta pokonuje Grygowskiego.
31' Bez trudu lekkie uderzenie z pierwszej piłki Piotra Kalemby broni Miłosz Grygowski.
32' GOL! (1-6) - Pogromu ciąg dalszy! Rywali dobija Tomasz Węgrzyn.
32' GOL! (2-6) - Błyskawiczna odpowiedź "VW" i w notesie sędzie zapisuje się Michał Ośka.
34' Indywidualną akcję Piotra Matlaka wybiciem na rzut rożny "kończy" Michał Ośka.
36' Ależ on ma ciąg na bramkę! Tym razem na drodze stanęła boczna siatka... Mowa oczywiśćie o Piotrze Kalembie, który ma chrapkę na czwarte trafienie.
39' GOL! (2-7) - Wynik spotkania ustala Tomasz Węgrzyn, który tym samym kompletuje dublet.

Spotkanie wyrównane, lecz tylko do momentu gdy ekipa "VW" nie utraciła sił. Takowe skończyły się w ok. 25 minucie i wtedy "BNY" zaczęło odskakiwać rywalowi. O włączenie się do walki o medale "Mellon" zagra z ISG, natomiast "Niebieskich" czeka starcie z Tomtexem. Jeśli ekipa Krzysztofa Tyca marzy o utrzymaniu w pierwszej lidze musi ograć team Michała Pondla.