24.05 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Sokołowski, Gołos, Grabowski, Anioł, Kalinowski, Kaban, Kalinowski, Zdanowski, Krysiak
Skład: Witkowski, Asaad, Szmigiel, Osewski, Soberka, Burda, Duda, Sośnicki, Konieczny, Tomczyk
8' Arkadiusz Gołos
24' Arkadiusz Gołos
26' Mariusz Krysiak
26' Kamil Sokołowski
36' Marcin Grabowski
38' Marcin Grabowski
39' Mariusz Krysiak
13' Marek Konieczny
22' Marcin Soberka
33' Radosław Osewski
39' Piotr Duda
Zawodnik meczu: Arkadiusz Gołos (Autor dwóch ważnych bramek oraz kluczowej asysty, dużo biegał, walczył i sprawiał wiele kłopotów obrońcom rywali. Na wyróżnienie zasługuje również Sokołowski oraz Grabowski. )

Ostatnio przełamał się M-Power, który po czterech meczach bez wygranej, w końcu zgarnął komplet oczek i dokonał tego w imponującym stylu. Gracze Mateusza Witkowskiego rozbili liderującą Budowlankę - 7:0 i teraz będą chcieli pójść za ciosem. Łatwo jednak nie będzie, ponieważ debiutant "skrzyżuje rękawice" z wicemistrzem z poprzedniego sezonu - Szpilmacherami. Ekipa Pawła Kalinowskiego nadal znajduje się tuż nad strefą spadkową, ale powoli odbija się od dna, a dowodem na to wygrana z poprzedniego tygodnia - 12:3 z Cloudem. "Szpilki" nie wygrały w tym sezonie żadnego spotkania z drużynami z czołówki, ale ciągle są przecież klasową drużyną i na pewno powalczą o trzy oczka. Czy defensywa dowodzona przez Rafała Anioła da radę powstrzymać takich zawodników jak Marek Konieczny, Nażad Asaad czy Jacek Kocur? Czy może to jednak M-Power zrobi kolejny krok w przód w ligowej tabeli i ogra starych znajomych?

2' Pierwsza okazja przed Szpilkami, Sokołowski uderza z powietrza i myli się minimalnie.
4' Znowu Sokołowski, od początku spotkania ten zawodnik jest bardzo aktywny, tym razem jego mocny strzał zza pola karengo pada łupem bramkarza.
6' Krysiak zdecydował się na strzał z dystansu, posłał futbolówkę Panu Bogu w okno.
8' (0:1) - Takiego podania Gołoś nie mógł niewykorzystać, dobrze w polu karnym odnalazł go Sokołowski, Arek zwodem minął jeszcze jednego obrońcę i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
10' Stojący między słupkami Anioł uprzedził Asaada i w ostatniej chwili przechwycił podanie Marka Koniecznego. Wiele szczęscia mieli teraz Szpilchacherzy.
13' (1:1) - Assad wypatrzył wpiegającego w pole karne Koniecznego, idealnie zagrał mu tempo, Marek nie mógł tego zmarnować, trafił obok bezradnego Anioła.
15' Śladem Krysiaka z 6 minuty poszedł Grabowski, przekopał "łapacz". Pozostawimy to bez komentarza.
18' Bracia Kalinowski wymienili między sobą kilka podań, to sprawiło że defensywa M-Power rozłożona została na łopatki, niestety nie ujrzeliśmy bramki ponieważ Grabowski nie trafił w bardzo dogodnej sytuacji.  To powinna być bramka.
22' (2:1) - Niewykorzystana akcja Szpilmacherów przerodziła się w błyskawiczną kontrę M-Power, Tomczyk wykłada piłkę Soberce a ten nie marnuje okazji.
24' (2:2) - Bardzo szybko podnieśli się wicemistrzowie ligi, po podaniu Grabowskiego do wyrównania doprowadza Gołoś.
26' (2:3) - Szpilki nie dają za wygraną i zdobywają kolejną bramkę, Gołoś obsłużył dobrym podaniem Krysiaka.
26' (2:4) - Coś niesamowitego, Grabowski wpisuje się na listę strzelców, Szpilmacherzy miażdzą swoich rywali, to nie dzieje naprawdę !!! M-Power na kolanach. Spory udział przy bramce popularnego "Gumy" mial Kamil Sokołowski.
29' Bardzo dobra interwencja bramkarza M-Power, Szmigiel wzniósł się na wyżyny swoich możliwości i pewnie chwyta piłkę po strzale Sokołowskiego
31' Kąśliwy strzał Grabowskiego z dystansu, piłka minimalnie przeleciała obok słupka.
33' (3:4) - Kontaktowa bramka dla M-Power, Nażad Asaad zagrał w pole karne do niepilnowanego Osewieskiego, ten uderza w światło bramki. Jeszcze będą emocje.
34' Anioł stanął na wysokości zadania i zrehabilitował się za straconą chwilę wcześniej bramkę, pewnie broni piłkę po uderzeniu zza pola karnego przez Koniecznego.
36' (3:5) - Grabowski podwyższa prowadzenie po podaniu Kalinowskiego, napastnik zrobił to co napastnik powienien zrobić, krótki zwód i pewnie uderzenie w długi róg.
38' (3:6) - Długie podanie Anioła do Grabowskiego, Marcin obraca się z obrońcą na plecach i pewnie uderza w światło bramki.
39' (3:7) - I kolejna bramka dla Szpilmacherów, Grabowski podaje do pustaka Krysiakowi.
39' (4:7) - Dystans do rywala zmiejsza Piotr Duda, fatalny błąd przytrafi się Aniołowi, asystę przy trafieniu zalicza Asaad.

Szpilmacherzy zagrali w końcu dobry mecz, taką drużynę chcemy oglądać. Dziś było wszystko walka, błędy i ładne bramki. Ekipa dowodzona przez Pawła Kalinowskiego jeszcze broni nie złożyła i postara się na pewno powalczyć o czołowe lokaty. Ich najbliższym rywalem będzie Brat Albert który również w terminarzu ma ekipę M-Power.