Skład: Majak, Madera, Mosiński, Raś, Turek, Szymański, Turek, Golonka, Więcek
Skład: Gudra, Kowalczyk, Rozwadowski, Biel, Gudra, Bocian, Sowa, Wolny
36' Marcin Majak
3' Rafał Biel
13' Dawid Sowa
22' Mateusz Gudra
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Jak na lidera drużyny przystało Marcin poprowadził swoję ekipę do ważnego zwycięstwa. Majak spotkanie zakończył z dwoma asystami oraz bramką. Na wyróżnienie zasługują również Więcek oraz Szymański.)

O medale na koniec sezonu starają się Brat Albert i Old Blue Angels. Ci pierwsi zajmują ósme miejsce w tabeli i tracą do szóstych "Aniołów" zaledwie dwa oczka. W bezpośrednim pojedynku będzie jednak trudno wskazać faworyta, bowiem obie te drużyny potrafią grać w piłkę i na pewno łatwo nie odpuszczą swojemu rywalowi. Debiutant mimo dwóch punktów mniej - jest skuteczniejszy i zdecydowanie lepiej radzi sobie w defensywie. Pytanie tylko czy uda mu się zwyciężyć? Czy może to OBA odkuje się po ostatniej klęsce ze Specem - 1:9 i przybliży się do ligowego podium? Jak zakończy się pojedynek snajperski pomiędzy Mateuszem Gudrą a Dariuszem Turkiem?

1' Kłopoty kkadrowe Brata Alberta, na chwilę obecną debiutant na WLB w pięcioosobowym składzie.
1' "Zieloni" uzbierali siedem osób i po chwilowym opóźnieniu rozpoczynamy spotkanie! Na spotkanie nie dociera Damian Karczewski co niewątpliwie oznacza wielkie osłabienie dla Brata Alberta.
3' GOL! (1-0) - Błąd obrońcy "Aniołów", który zagrywa futbolówkę do Rafała Biela, a ten oddaje atomowe uderzenie, które wpada w same okienko!
5' Uderzenie Grzegorza Rasia po nodze obrońcy wychodzi na aut.
7' Niemalże książkowa kontra OBA - Dariusz Turek zagrywa do Pawła Turka, a ten... nie trafia w piłkę i zamiast gola mamy aut bramkowy dla BA.
9' Jak narazie tempo meczu nie zachwyca, widać że pogoda oraz kłopoty kadrowe nie pomagają w płynnej grze.
10' Na placu boju melduje się spóźniony Marcin Majak - czy lider "Aniołów" poprowadzi ich do triumfu?
13' GOL! (2-0) - Mamy drugie trafienie dla Brata Alberta! PO dograniu Rafała Biela piłkę do bramki kieruje Dawid Sowa.
15' Świetne dogranie Majak do Pawła Turka, a ten z pierwszej piłki fatalnie kiksuje...
17' Miękka wrzutka w pole karne w wykonaniu Piotra Szymańsiego, do piłki dopada Dariusz Turek i przegrywa starcie z Anną Bocian.
19' GOL! (2-1) - Po dograniu z rzutu rożnego Marcina Majaka bramkę głową zdobywa Rafał Więcek.
20' Strzał sprzed pola karnego Rafała Więcka bez problemu broni Anna Bocian.
22' Za faul taktyczny na Piotrze Szymańskim żółtą kartkę ogląda Mateusz Gudra.
23' Uderzenie z rzutu wolnego Marcina Majaka ofiarną interwencją własnym ciałem odbija Dawid Sowa.
24' Gry w przewadze nie wykorzystują "Anioły" i po upływie 120 sekund mamy obie ekipy w komplecie.
27' GOL! (2-2) - Do wyrównania doprowadza Paweł Turek, który wykorzystuje dogranie Marcina Majaka.
28' Groźnie sprzed pola karnego uderza Patryk Rozwadowski, lecz próba ta okazuje się minimalnie chybiona.
30' Kowalczyk do Sowy, a ten uderza wprost w goalkeepera.
32' To powinien być gol, lecz w 100% sytuacji zbyt lekko uderzył Paweł Turek i Anna Bocian bez trudu chwyta futbolówkę.
33' Indywidualna akcja Piotra Szymańskiego kończy się dobrą interwencją Anny Bocian.
34' Sprzed pola karnego wprost w Anne Bocian uderza Dariusz Turek.
34' GOL! (2-3) - Ciężar gry na swoje barki wziął Piotr Szymański , który minął dwóch rywali, zagrał do Rafała Więcka, a ten wykłożył mu futbolówkę do pustej bramki i mamy prowadzenie dla OBA!
36' Mocno, ale niecelnie z woleja uderza Mateusz Gudra.
36' GOL! (2-4) - Kolejna asysta Więcka i tym razem na listę strzelców wpisuje się Marcin Majak!
40' Końcowe minuty to akcja za akcję, lecz bramek już nie oglądaliśmy.

Brat Albert bez lidera defensywy - Damiana Karczewskiego kontrolował spotkanie tylko w pierwszej połowie. Po zmianie stron "Zieloni" opadli z sił i "Anioły" to doszczętnie wykorzystały! Sygnały do ataków dał Marcin Majak, który dwukrotnie asystował przy bramkach kolegów, a w końcówce spotkania sam wpisał się na listę strzelców. Kolejnym rywalem OBA będzie Cloud FC, natomiast Biało-zielonych czeka starcie z M-Power.