Skład: Kazanecki, Zych, Kostecki, Moskwa, Tomala, Kaleta, Puchała, Stępień, Pikulicki
Skład: Kinal, Pyzik, Mrowiec, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Bustamante, Carqueira Pereira
17' Rafał Tomala
19' Jakub Kazanecki
23' Rafał Tomala
31' Kamil Moskwa
24' Jose Fernadez Bustamante
36' Piotr Mikołajec
Zawodnik meczu: Rafał Tomala (Rafał wraz z Jakubem Kazaneckim kreował grę Industrialu. Żaden z obrońców Cloud'u nie potrafił zabrać mu piłki, a on sam zawsze wiedział co z nią zrobić. Tomala spotkanie zakończył strzeleniem hattricka. Wyróżnić należy również Kazaneckiego.)

W pierwszej lidze ciągle swoich kibiców zawodzi Cloud FC, który znajduje się w strefie spadkowej, a na dodatek ostatnio został rozbity przez Szpilmacherów - 12:3. Teraz ekipa Łukasza Jaworskiego będzie chciała się odkuć i wygrać z walczącym o medale na koniec sezonu - Industrial Solutions Group. Zespół Bartłomieja Zycha po dwóch wysokich klęskach ze Specem i Tomtexem, w kolejnych trzech spotkaniach zgarnął komplet oczek, w polu pokonanych zostawiając Szpilmacherów, Old Blue Angels i Brata Alberta. Teraz o punkty z dawnym IBM Blue także łatwo nie będzie, bo te ma w pamięci ostatni przegrany pojedynek z ISG - 2:7 i zamierza się zrewanżować. Czy sztuka im się uda? Czy może znowu będą musieli zejść z boiska pokonani?

3' Robert Pikulicki prostopadle zagrywa piłkę do będącego w polu karnym Artura Kalety, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Tomaszem Kinalem.
4' Adrian Puchała oddaje strzał sprzed pola karnego - po ziemi - obok słupka.
7' Kolejny strzał Puchały z dystansu - znowu niecelny.
8' Pikulicki uderzeniem po ziemi stara się zaskoczyć Kinala, ale ten jest czujny i udanie chwyta "balon".
10' Kontra Cloud FC. Jose Fernandez Bustamante na skrzydło posyła piłkę do Piotra Mikołajca, który decyduje się na kąśliwy strzał. Gola jednak nie zobaczymy, bowiem Piotr Stępień jest na posterunku i zbija futbolówkę na rzut rożny.
12' Puchała do Jakuba Kazaneckiego, a gracz z numerem "9" strzela na bramkę, tak, że Kinal - paruje piłkę do boku.
12' (0:1) - Puchała schodzi ze skrzydła do środka i odnajduje podaniem w polu karnym Rafała Tomalę, który mając przed sobą tylko golkipera, mija go i pewnym strzałem do pustej bramki otwiera wynik tego spotkania!
14' Plasowany strzał Ricardo Filipe Carvalho Leal'a z rzutu wolnego mija dalszy słupek bramki ISG.
17' (0:2) - Kazanecki zabiera piłkę jednemu z obrońców i technicznym strzałem zaa pola karnego, przy słupku - zaskakuje Kinala.
17' (0:3) - Kazanecki do pole karne zagrywa, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - precyzyjnym strzałem przy słupku go pokonuje!
18' Tomala wystawia piłkę Kazaneckiemu, który oddaje natychmiastowe uderzenie, a te w instynktowny sposób broni Kinal.
19' (0:4) - Przy linii bocznej Kazanecki mija obrońcę niczym Gareth Bale w pamiętnym meczu z Barceloną. Młody gracz ISG staje oko w oko z wychodzącym z bramki Kinalem, "puszcza" sobie piłkę obok niego, po chwili do niej dopada i pakuje ją do pustej bramki.
20' Mrowiec z wolnego huknął - Stępień zbija futbolówkę przed siebie.
20' Kazanecki wystawia piłkę na przedpole do Kalety, ale ten zbyt mocno podchodzi pod piłkę i przenosi ją wysoko nad poprzeczką!
22' Puchała oddaje techniczny strzał zaa pola karnego, po którym Kinal - przenosi futbolówkę poza światło bramki.
23' (0:5) - Moskwa do Tomali, ten w polu karnym z łatwością mija obrońcę i mając przed sobą tylko bramkarza - podcina nad nim piłkę i może cieszyć się z trzeciego gola w tym spotkaniu.
24' (1:5) - Bustamante strzałem po ziemi, z linii pola karnego - zaskakuje Stępnia, strzelając tym samym pierwszego gola dla Cloud w tym meczu!
30' Puchała mocno strzela sprzed pola karnego i piłkę na róg zbija Kinal.
31' (1:6) - Moskwa płaskim uderzeniem przy słupku - znajduje sposób na pokonanie Kinala.
34' Do boku strzał Bustamante odbija Stępień.
34' Mikołajec na przedpole zagrywa do Bustamante, a ten oddaje szybki strzał, po którym piłka odbija się jeszcze od jednego z obrońców ISG i ląduje na słupku!
35' Kazanecki w tempo podaje do Puchały, a temu w ostatniej chwili piłkę spod nóg wygarnia Kinal.
36' Tomala do Puchały, a ten oddaje strzał z "czuba" po którym bramkarz instynktownie paruje piłkę na słupek!
36' (2:6) - Szarża Mikołajca środkiem boiska zostaje zakończona strzałem i w efekcie golem dla Cloud.
39' Mikołajec z pola karnego uderzając - trafia w poprzeczkę!
40' Strzały Bustamante i Leala z bliskiej odległości i dwukrotnie świetnie po nich interweniuje Stępień.

Industrial Solutions Group jest w formie, czego dowodem wygrana z czwartym meczu z rzędu. Dzięki zasłużonym, trzem punktom  z Cloudem - ekipa Bartłomieja Zycha wskoczyła na trzecie miejsce w tabeli i pokazała, że nie rezygnuje z walki o medale. Ekipa Łukasza Jaworskiego z kolei znowu zeszła z boiska pokonana, ciągle znajduje się w strefie spadkowej i jeżeli nie zacznie punktować to z hukiem spadnie z pierwszej ligi. Następny mecz ISG to pojedynek BNY Mellon, zaś Cloud podejmie zaś Old Blue Angels.

Rafał Tomala (Industrial Solutions Group)