Skład: Hubisz, Majak, Madera, Mosiński, Raś, Relich, Turek, Turek
Skład: Kędzierski, Ciota, Matuszyk, Rejmer, Galuś, Gagat, Domagała
13' Jakub Rejmer
20' Piotr Galuś
20' Jakub Rejmer
24' Piotr Galuś
26' Jakub Rejmer (Rzut karny)
36' Jakub Rejmer
37' Jerzy Ciota
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Miał udział przy sześciu trafieniach swojej ekipy - pięć bramek i jedna asysta! Na wyróżnienie zasługuje również Piotr Galuś oraz Karol Domagała.)

Tydzień temu FC Spec stracił status niepokonanych i przegrał pierwszy mecz ligowy w WLB od 28 starć. Zespół Grzegorza Kędzierskiego uległ 0:1 - Budowlance i co prawda nadal pozostaje w gronie głównych faworytów do zwycięstwa w lidze, ale nie może już pozwalać sobie na stratę kolejnych punktów. O rehabilitacje i pierwsze zwycięstwo od miesiąca (ostatni triumf - 18 kwietnia z Bratem Albertem) zagrają z Old Blue Angels. "Anioły" tracą do obrońcy trofeum zaledwie jedno oczko i zrobią wszystko, aby zapunktować. Już nie możemy doczekać się spotkania tych dwóch doświadczonych i ogranych ekip we Wrocbalu. Zacieramy ręce z powodu pojedynku snajperskiego pomiędzy Marcinem Majakiem a Jakubem Rejmerem. Jesienią w bezpośrednim starciu górą był Spec, który zwyciężył - 6:3. Czy teraz powtórzy ten rezultat? A może to OBA weźmie odwet i zada Specowi kolejny bolesny cios? Czas pokaże!

1' Jak narazie obie ekipy bez zmian.
2' Z pierwszej piłki obok bramki uderza Jakub Rejmer.
3' GOL! (1-0) - Wynik spotkania otwiera Jakub Rejmer, którego uderzenie po interwencji bramkarza wpada do siatki.
5' Rejmer zagrywa do Cioty z rzutu rożnego i ten pierwszy oddaje niecelny strzał na bramkę OBA.
7' Z ostrego kąta obok bramki uderza Łukasz Relich.
9' Świetne dogranie Karola Domagały do Piotra Galusia, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem i przegrywa starcie z Łukaszem Mosińskim.
12' GOL! (2-0) - Jerzy Ciota zagrywa na wolne pole do Piotra Galusia, a snajper "Żółtych" wygrywa przebitkę z bramkarzem i mamy kolejną bramkę dla Speca.
13' GOL! (3-0) - Z autu Piotr Galuś zagrywa do Jakuba Rejmera, a ten sprytnym strzałem ponownie pokonuje Mosińskiego.
15' Na boisko dociera spóźniony Marcin Majak, który ma za zadanie pomóc "Aniołom" w "powrocie" do meczu!
17' Mamy chwilową przerwę w grze, bowiem na boisku z bólu zwija się Karol Domagała. Na szczęście uraz okazuje się mało poważny i gracz Speca może kontynuować spotkanie.
18' GOL! (3-1) - Precyzyjne uderzenie z dystansu Marcina Majaka i OBA zdobywa trafienie kontaktowe!
20' GOL! (4-1) - Z rzutu wolnego Jakub Rejmer delikatnie podaje do Piotra Galusia, a ten sprytnym strzałem zaskakuje Mosińskiego.
20' GOL! (5-1) - Po zagraniu Piotra Galusia do pustej bramki futbolówkę pakuje Jakub Rejmer.
21' Nogą uderzenie Galusia odbija Łukasz Mosiński.
24' GOL! (6-1) - Po błędzie defensywy OBA sam na sam z bramkarzem wychodzi Piotr Galuś i po minięciu goalkeepera pakuje piłkę do pustej bramki.
26' Rzut karny dla Speca za faul na Karolu Domagale!
26' GOL! (7-1) - Do "jedenastki" podchodzi Jakub Rejmer i w stylu Roberta Lewandowskiego wpisuje się na listę strzelców!
27' Z rzutu wolnego wprost w bramkarza uderza Marcin Majak.
29' Ponownie udana interwencja Grzegorza Kędzierskiego i ponownie po mocnym strzale Marcina Majaka.
31' Kontra "Mistrzów" Domagała do Rejmera, a ten uderza obok bramki.
33' Z rzutu wolnego na bramkę uderza Jakub Rejmer i świetnym refleksem popisuje się Łukasz Mosiński.
36' GOL! (8-1) - Po raz piąty w notesie sędziego zapisuje się Jakub Rejmer!
37' GOL! (9-1) - Ulala, ależ fantastyczna bramka Jerzego Cioty, który tym uderzeniem "zdjął pajęczynkę" z bramki strzeżonej przez Mosińskiego.
39' Rejmer do Cioty, a ten z metra trafia w poprzeczkę!

Po zeszłotygodniowej porażce gracze Speca postanowili poprawić swoje humory i zaaplikowali rywalowi dziewięć bramek, tracąc przy tym zaledwie jedną. Zwycięstwo "Mistrzów" sprawia, że powracają oni na fotel lidera i o jego utrzymanie zagrają hitowy mecz z Wielką Niewiadomą! Osłabione kadrowo "Anioły" już przed meczem pogodzili się z porażką, lecz nie myśleli, że będzie to tak druzgocąca porażka... O "zmazanie plamy" OBA powalczy grając z debiutantem na WLB - Bratem Albertem.