Skład: Nowotarski, Tyc, Pawlak, Tymieniecki, Różalski, Ośka, Jurkiewicz
Skład: Szałecki, Pilarczyk, Przydryga, Szymański, Pawłowski, Karolczak, Różański, Latuszek
23' Mateusz Pawlak
30' Michał Ośka
10' Tomasz Latuszek
18' Tomasz Latuszek
Zawodnik meczu: Mateusz Pawlak (Mateusz dwukrotnie znalazł się we właściwym miejscu i czasie i strzelając dwa gole mocno przyczynił się do wywalczenia premierowej wygranej w sezonie. Wyróżnić trzeba także Tomasza Latuszka i Huberta Nowotarskiego. )

Nie mniej interesująco zapowiada się pojedynek na samym dnie ligowej tabeli. Na przeciw siebie staną przedostatni, beniaminek - SolidGrowth Finance i ostatnia - Victoria Wrocław. Ci pierwsi zdobyli dotychczas jeden, jedyny punkt i posiadają najgorszą obronę w lidze, która straciła już do tej pory 21 bramek! Sytuacja teamu Krzysztofa Tyca również do ciekawych nie należy. Zerowy dorobek punktowy i zaledwie cztery gole zdobyte, co daje miano najmniej skutecznej ofensywy. Bezpośredni mecz obu tych ekip będzie więc kluczowy w kontekście walki o utrzymanie. Kto tutaj zwycięży, dla tego może być to "trampolina" pozwalająca wznieść sie wyżej w ligowym zestawieniu. Nikt zatem nie będzie w tym starciu odstawiał nogi, a obie strony do ostatniej kropli potu walczyć będą o najmniejszy nawet kawałek boiska. Kto się przełamie i wygra premierowy mecz wiosną? A może będziemy świadkami niewiele dającemu obu stronom - podziału punktów? Przekonamy się!

5' Hubert Nowotarski ucieka obrońcy i oddaje mocny strzał z pola karnego, po którym futbolówkę przed siebie odbija Piotr Różański.
9' (0:1) - Nieporozumienie w szeregach defensywnych  SolidGrowth Finance. Obrońca zderza się z bramkarzem i piłkę do siatki pakuje Mateusz Pawlak.
10' (1:1) - Odpowiedź Solidu jest natychmiastowa. Tomasz Latuszek zabiera się z piłką i będąc przed polem karnym decyduje się na uderzenie, które znajduje drogę do bramki tuż przy dalszym słupku.
13' Mocny strzał Grzegorza Tymienieckiego z rzutu wolnego i piłkę przed siebie odbija Różański.
14' Błażej Różalski fauluje wychodzącego na dobrą pozycję rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
16' Paweł Szymański sprzed pola karnego uderza na bramkę - Krzysztof Tyc na raty wyłapuje piłkę.
17' W odpowiedzi Przemysław Jurkiewicz oddaje uderzenie z prawej strony, które Różański zbija do boku.
18' (2:1) - Latuszek ze skrzydła schodzi do środka i oddaje płaski strzał przy słupku, który znajduje drogę do bramki.
20' Kąśliwy strzał Pilarczyka zaa pola karnego - nogami z trudem broni Tyc.
22' Strzał Nowotarskiego z lewej strony ląduje na bocznej siatce bramki SolidGrowth Finance.
23' (2:2) - Pawlak na raty pokonuje Różańskiego, ale jego drugi strzał to była istna bomba, po której futbolówka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki!
26' Uderzenie Nowotarskiego sprzed pola karnego, po ziemi zostaje pewnie wyłapane przez Różańskiego.
28' Nowotarski obraca się z obroncą na plecach i oddaje strzał, po którym futbolówka minimalnie mija słupek bramki SolidGrowth.
30' (2:3) - Różalski z lewej strony podaje piłkę do niekrytego w polu karnym Ośki, a ten strzałem z woleja pokonuje Różańskiego.
34' Ośka popędził z piłką w kierunku bramki i konczy indywidualną akcję strzałem w słupek!
35' Nowotarski w sprytny sposób mija obrońcę i oddaje strzał z pola karnego, który nogami świetnie broni Różański.
35' Jeszcze jedna okazja Nowotarskiego, który tym razem przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.
37' Jurkiewicz z prawej strony podaje piłkę w pole karne do Nowotarskiego, a ten oddaje strzał z woleja - obok słupka.
39' Strzał z rzutu wolnego Ośki i piłkę z trudem do boku odbija Różański.

W starciu na dnie tabeli lepsza Victoria Wrocław, która wygrywa pierwszy mecz tej wiosny i ma zamiar wydostać się ze strefy spadkowej. Z przebiegu tego meczu najbardziej sprawiedliwy byłby remis, ale to ekipa Krzysztofa Tyca strzeliła jednego gola więcej i to ona po końcowym gwizdku sędziego świętować. Gracze Rafała Pilarczyka nadal zawodzą i jeżeli wkrótce się nie przełamią to z hukiem spadną z pierwszej ligi. Najbliższy mecz SolidGrowth Finance to pojedynek z Tomtexem. Victorię Wrocław czeka z kolei starcie z BNY Mellon.