12.05 godz. 19:05, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Gudra, Kowalczyk, Karczewski, Rozwadowski, Biel, Gudra, Bocian, Banaś
Skład: Kazanecki, Zych, Oborzyński, Moskwa, Tomala, Kaleta, Puchała, Stępień, Pikulicki
35' Mateusz Gudra
10' Artur Kaleta
12' Robert Pikulicki
Zawodnik meczu: Anna Bocian (Bardzo dobre rozegrane zawody w wykonaniu Anny! Broniła strzały rywali z każdej pozycji, dobrze współpracowała z obroną i obroniła rzut karny! Gdyby nie Anna piłkarze Brata Alberta byliby bez szans w tym pojedynku!)
Industrial Solutions Group    vs    Brat Albert
Wygrana Industrial Solutions Group ze Szpilmacherami okazała się momentem przełomowym w grze tej drużyny. Zespół Bartłomieja Zycha ma na swoim koncie już sześć punktów i zamierza walczyć o kolejne, żeby nie tylko się w elicie utrzymać, ale powalczyć o jak najlepsze miejsce w górze tabeli. W piątek czekać ich będzie niezwykle trudne zadanie, jakim niewątpliwie jest pojedynkowanie się z Bratem Albertem. Ten w swoich szeregach również posiada kilku młodych graczy, a do tego cechuje go nieustępliwość i walka do końca, nawet o najmniejszy skrawek boiska. Będzie to pierwsze starcie pomiędzy tymi drużynami i dlatego trudno cokolwiek przewidywać. Na pewno jedni i drudzy będą grać ofensywnie, a więc sytuacji podbramkowych i goli - nie zabraknie.

2' Błąd w obronie Damiana Karczewskiego, do piłki doapda zawodnik ISG Jakub Kazanecki lecz to uderzenie mija światło bramki.
4' Kolejka akcja ISG i znów Jakub Kazanecki oddaje strzał i znów... niecelnie!
5' Adrian Puchała dobrze podaje do niepilnowanego Kuby Kazaneckiego, napastnik ISG strzela na bramkę lecz golkiper Brata Alberta spokojnie łapie piłkę.
7' Akcja Brata Alberta, Mateusz Gudra oddaje mocne uderzenie lecz Adrian Puchała blokuje ten strzał.
10' GOL! 1:0 Dobre podanie Adriana Puchały na bramkę zamienia Artur Kaleta!
12' GOL! 2:0 Kolejna bramka dla ISG! Robert Pikulicki zdobywa gola po strzale z bliskiej odległości, a asystę przy trafieniu Roberta zalicza Adrian Puchała.
15' Mocne uderzenie zza pola karnego Patryka Rozwadowskiego, obrońca ISG Marek Oborzyński odbija piłkę głową czym bardzo utrudnił zadanie bramkarzowi, lecz znakomitym refleksem popisuje się Piotr Stępień, który dobija piłkę na rzut rożny!
17' Strzał Rafała Biela przelatuje piłkołap.
19' Brat Albert w ataku, Strzał Piotra Kowalczyka zza pola karnego, dobrze w rękawice piłkę łapie Piotr Stępień.
22' Patryk Rozwadowski znalazł się z piłką przed polem karnym i bez zastanowienia oddaje mocne uderzenie lecz golkiper ISG jest na posterunku i zbija to uderzenie!
24' Strzał Damiana Karczewskiego był mocny i bardzo niecelny.
25' ISG w odpowiedzi na ataki Brata Alberta, Kamil Moskwa strzela zza pola karnego, a piłka przelatuje piłkołap ...
27' Mateusz Gudra fauluje w polu karnym Rafała Tomale i sędzia dyktuje rzut karny! Do piłku ustawionej na punkcie karnym podchodzi sam poszkodowany lecz jego intencje dobrze odczytuje Anna Bocian, która wybija piłkę poza światło swojej bramki!
29' Anna Bocian wychodz poza swoje pole karne i fauluje napastnika ISG, do piłki ustawionej z okolic narożnika pola karnego podchodzi Rafał Tomala, który oddaje strzał w mur ustawiony z graczy Brata Alberta.
33' Szczęścia znów próbował Damian Karczewski lecz znów jego strzał był niecelny!
35' GOL! 2:1  Mateusz Gudra strzał z pola karnego zdobywa gola kontaktowego!
37' Rzut wolny dla Brata Alberta, faulowany był Damian Karczewski i sędzie dytkuje rzut wolny z okolic 11 metrów do bramki, piłkarze Brata Alberta źle rozegrali ten stały fragmeny gry i piłka w posiadaniu ISG.
39' Strzał Artura Kalety mija prawy słupek bramki Anny Bocian.

Bardzo ciekawe i ładne widowisko w którym 3 punkty zgarniają gracze ISG. Mecz nie rozczarował było dużo walki i okazji dla obu zespołów, ale większą skuteczność miała ekipa Bartka Zycha.  Brat Albert musi się zastanowić co zmienić w swojej grze aby odnieść w kolejnym meczu zwycięstwo. W następnym meczu Brat Albert zagra z Old Blue Angels, a gracze ISG zagrają z Cloud FC!

autor: Marcin Niciński