10.05 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
3 : 1
( 3 : 1 )
Skład: Nowotarski, Pawlak, Tymieniecki, Różalski, Wróblewski, Grygowski, Wider, Wojtynia, Ośka
Skład: Kinal, Pyzik, Mrowiec, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Bustamante, Zychowicz, Elgun, Carqueira Pereira
18' Michał Wróblewski
2' Piotr Mikołajec
9' Piotr Mikołajec
15' Jose Fernadez Bustamante
19' Michał Zychowicz
30' Ricardo Filipe Carvalho Leal
Zawodnik meczu: Jose Fernadez Bustamante (Kreator gry Cloud FC. Zawodnik ten często zagrażał bramce strzeżonej przez Miłosza Grygowskiego, a spotkanie zakończył zdobyciem bramki. Wyróżnić trzeba też Piotra Mikołajca i Tomasza Kinala. )

Co prawda Cloud FC rozegrał dotychczas zaledwie trzy spotkania, ale nie zdobył w nich ani jednego kompletu punktów i z dwoma oczkami w dorobku zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Brązowy medalista z jesieni nie przypomina tej drużyny, która przecież nie tak dawno potrafiła postraszyć Speca, zremisować ze Szpilmacherami i Wielką Niewiadomą, a także rozbić Old Blue Angels czy Budowlankę. Słabo radzi sobie duet napastników - Dominik Wącior - Piotr Mikołajec, który ustrzeił dotychczas łącznie dwie bramki. O poprawę gry i odniesienie premierowego zwycięstwa w sezonie dawny IBM Blue powalczy z zamykającą tabelę - Victorią Wrocław. Zespół Krzysztofa Tyca nie cieszył się jeszcze ze zdobyczy punktowej, legitymuje się najmniej skuteczną ofensywą w pierwszej lidze (zaledwie trzy bramki zdobyte) i żeby powalczyć w tym sezonie o coś więcej niż uniknięcie degradacji, musi w końcu zapunktować. Jesienią w bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się Cloud, który wygrał - 6:3. Jak będzie tym razem? Czas pokaże!

2' (1:0) - Piotr Mikołajec decyduje się na indywidualną szarżę, w której mija linię obrony, wpada z piłką w pole karne i mając przed sobą tylko golkipera, mocnym uderzeniem przy słupku - daje prowadzenie Cloud FC.
5' Rzut karny dla Victorii Wrocław po faulu na Michale Wróblewskim. Do jego wykonania podchodzi Hubert Nowotarski i...fatalnie przestrzela - uderzając piłkę nad poprzeczką!
6' Dawid Mrowiec w sytuacji sam na sam z bramkarzem - trafia wprost w niego!
6' Jose Fernandez Bustamante dostaje futbolówkę w pole karne, ale jego strzał z bliska udanie broni Miłosz Grygowski.
9' (2:0) - Mikołajec mając trochę miejsca przed polem karnym, decyduje się na uderzenie, które ląduje do sieci tuż przy słupku, obok starającego się interweniować Grygowskiego.
10' Łukasz Wojtynia strzałem sprzed pola karnego - trafia tylko i wyłącznie w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Tomasza Kinala.
11' Centra Hugo Miguela Cerqueiry Pereiry w pole karne Victorii Wrocław. Nic z niej jednak nie będzie, ponieważ udanym dalekim piąstkowaniem popisuje się Grygowski, tym samym zażegnując niebezpieczeństwo.
12' Strzał Michała Ośki z dystansu i piłkę do boku z trudem odbija Kinal.
15' (3:0) - Z rzutu wolnego w pole karne piłkę dośrodkowuje Wojciech Pyzik. Tam tor jej lotu przecina Bustamante i kieruje ją do bramki tuż przy słupku, obok bezradnego golkipera.
18' (3:1) - Ośka z prawej strony zagrywa piłkę w pole karne. Tam obrońcę wyprzedza Wróblewski i oddaje strzał z pierwszej piłki, który po lekkim rykoszecie - ląduje w siatce tuż pod poprzeczką!
19' Wróblewski staje przed szansą na zdobycie gola i zostaje faulowany przez Michała Zychowicza. Defensor Cloud'u otrzymuje czerwoną kartkę za to przewinienie i nie może pogodzić się ze słuszną decyzją arbitra - Damiana Pasternaka.
19' Wojtynia strzałem sprzed pola karnego stara się zaskoczyć Kinala, ale ten jest dobrze ustawiony i pewnie łapie futbolówkę.
20' Mrowiec mija jednego z obrońców, wpada z piłką w pole karne i finalizuje swoją indywiualną akcję strzałem - obok słupka.
25' Nowotarski w tempo zagrywa do Wojtyni, a ten z bliska trafia tylko i wyłącznie w dobrze ustawionego golkipera.
30' Ricardo Felipe Carvalho Leal fauluje jednego z przeciwników przed własnym polem karnym i zostaje za to przewinienie ukarany żółtym kartonikiem.
34' Mocny strzał Nowotarskiego z dystansu przelatuje tuż obok bramki.
37' Bustamante pograł z Mikołajcem i staje oko w oko z Grygowskim, ale przegrywa ten pojedynek!
38' Wróblewski oddaje uderzenie po ziemi, po którym pewnie piłkę chwyta Kinal.
39' Mikołajec strzelając z pola karnego stara się zaskoczyć bramkarza VC, ale "gała" ląduje tylko i wyłącznie na bocznej siatce.
39' Bustamante z prawego skrzydła zagrywa w pole karne do Mikołajca, a ten oddaje strzał piętką - obok słupka.
39' Próba Bustamante z dystansu i piłkę lecącą po ziemi Kinal odbija nogami.
40' Mateusz Pawlak posyła piłkę w kierunku bramki Cloud FC. Mamy rykoszet od jednego z zawodników znajdujących się w polu karnym, ale mimo tego Kinala szczęście nie opuszcza - bramkarz ekipy Łukasza Jaworskiego instynktownie zbija piłkę na słupek!

W meczu outsiderów lepszy okazał się Cloud FC, który pokonał Victorię Wrocław i nie tylko wyszedł ze strefy spadkowej, ale mógł cieszyć się z premierowych trzech punktów w sezonie. Patrząc na przebieg gry to zespół Krzysztofa Tyca - ją kreował, stwarzał sobie akcje, częściej się przy piłce utrzymywał, ale pod bramką rywala nie potrafił się odnaleźć i brązowy medalista z jesieni bezlitośnie to wykorzystywał. Ciągle zatem VC czeka na pierwsze punkty w sezonie i nadal z zerowym dorobkiem - zamyka tabelę pierwszej ligi. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Szpilmacherzy - Cloud FC oraz SolidGrowth Finance - Victoria Wrocław.