26.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Szymczyk, Iwanicki, Jamowski, Suchy, Michałowski, Studnicki, Ferenz
Skład: Tyc, Pawlak, Tymieniecki, Wróblewski, Grygowski, Kędzior, Kitek, Ośka, Jurkiewicz
6' Grzegorz Suchy
25' Grzegorz Suchy
35' Daniel Ferenz
9' Grzegorz Tymieniecki
Zawodnik meczu: Krzysztof Jamowski (Krzysiek nie tylko udanie kierował defensywą Budowlanki, ale przede wszystkim w trudnych momentach - ratował ją od utraty bramek. Na dodatek zanotował asystę. Wyróżnić trzeba cały blok defensywny - Studnickiego, Michałkowskiego i Szymczyka. )
Po dwóch porażkach Victoria Wrocław nie posiada jeszcze ani jednego punktu i grając z Budowlanką będzie chciała w końcu swoje konto w takowe ubogacić. Łatwo jednak nie będzie, bo ekipa Tomasza Iwanickiego, po zimowej rewolucji kadrowej, spisuje się bardzo dobrze i z sześcioma oczkami w dorobku plasuje się tuż za podium. "Biali" są nie tylko nieźle zorganizowani w defensywie, ale przede wszystkim potrafią odnajdować się pod bramką przeciwnika. W przedniej formacji tej drużyny prym wiedzie lider klasyfikacji strzelców - Grzegorz Suchy, który może powalczyć tej wiosny o tytuł króla strzelców. Do tego niewątpliwie przydałoby się jakieś trafienie z teamem Krzysztofa Tyca. Czy defensywa "niebieskich" na to pozwoli? A może cała Victoria zneutralizuje wszystkie atuty przeciwnika i zdobędzie upragnione trzy punkty? Victoria radzić będzie musiała sobie bez jednego z liderów, czyli Huberta Nowotarskiego. "Galactikos" natomiast nie posiadają ani jednej zmiany.

1' Błażej Różalski staje oko w oko z Krzysztofem Jamowskim, który popisuje się ofiarną interwencją i rzucając się pod nogi przeciwnika - blokuje jego uderzenie.
2' Uderzenie Grzegorza Suchego zaa pola karnego i Miłosz Grygowski z trudem zbija piłkę do boku.
6' (0:1) - Daleka piłka zagrana przez Jamowskiego na pole karne przeciwników. Tam odnajduje się Suchy i strzałem z główki zaskakuje bramkarza, otwierając tym samym wynik tego meczu.
7' Grzegorz Tymieniecki z lewej strony pola karnego stara się zaskoczyć Jamowskiego, ale ten instynktownie broni jego uderzenie. Po chwili mamy dobitkę tego samego gracza - nad poprzeczką.
9' Za niesportowe zachowanie, a dokładniej zbyt ekspresywną reakcję na jedną z decyzji arbitra - żółtym kartonikiem ukarany zostaje Tymieniecki.
11' Strzał Tomasza Iwanickiego sprzed pola karnego i piłkę z ogromnym trudem nad poprzeczkę przenosi Grygowski.
14' Próba Michała Ośki z woleja zostaje pewnie wyłapana przez Jamowskiego.
15' Patryk Kędzior z pola karnego uderzając stara się zaskoczyć Jamowskiego, ale ten nie pierwszy raz zachowuje czujność i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
17' Ośka z woleja - obok bramki.
19' Daniel Ferenz w pole karne podaje do Krzysztofa Studnickiego, a tego strzał z główki zatrzymuje się na poprzeczce.
20' Różalski strzałem z 10 metra stara się pokonać golkipera Budowlanki, ale ten przyciąga niemalże każdą piłkę jak magnes i znowu nie daje się zaskoczyć.
25' Ostry faul Suchego na jednym z rywali i sędzia Rynkowski karze snajpera Budowlanki żółtym kartonikiem.
26' Tymieniecki z wolnego uderza zbyt mało precyzyjnie i piłkę bez większego trudu chwyta Jamowski.
27' Brak wyjścia Grygowskiego do dośrodkowanej piłki przez jednego z graczy Budowlanki i zagotowało nam się pod polem karnym. Do sytuacji strzeleckiej dochodzi Studnicki i trafia wprost w golkipera Victorii Wrocław.
32' Ośka z woleja uderza - Jamowski zbija piłkę do boku.
34' Tymieniecki świetną piłkę za plecy obrońców od Mateusza Pawlaka. Gracz z numerem "10" staje oko w oko z Jamowskim, ale przenosi futbolówkę wysoko nad poprzeczką. To mogłabyć akcja dająca remis!
35' (0:2) - Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i jesteśmy tego świadkami i tym razem. W kontrze na uderzenie sprzed pola karnego decyduje się Ferenz i może cieszyć się z gola, bowiem piłka odbija się od słupka i ląduje w sieci.
36' Przemysław Jurkiewicz z woleja - obok bramki.
38' Pawlak z główki strzela wprost w "koszyczek" bramkarzowi.
39' Kolejny groźny kontratak Budowlanki zakończony zostaje strzałem przez Suchego, po którym piłkę instynktownie do boku odbija Grygowski.

Budowlanka kontynuuje zwycięski marsz i dzięki wygranej nad Victorią Wrocław - wskoczyła na pozycję wicelidera. Ciągle podopieczni Tomasza Iwanickiego zaskakują i pokazują, że trzeba tej wiosny na nich uważać. Team Krzysztofa Tyca z kolei chociaż nie gra źle, to jednak zbyt mało efektywnie i tym samym ciągle czeka jeszcze na premierowe punkty w tym sezonie. Jeżeli z czasem nie zacznie ich zdobywać to podobnie jak jesienią, walczyć będzie musiał o utrzymanie w elicie. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Cloud FC - Victoria Wrocław oraz FC Budowlanka - FC Spec.