Skład: Witkowski, Asaad, Nowak, Szmigiel, Burda, Sośnicki, Duda, Tomczyk, Tomczyk
Skład: Kinal, Wącior, Kubiczek, Mikołajec, Carvalho Leal, Bustamante, Zychowicz, Elgun, Rejczak, Carqueira Pereira
26' Dominik Duda
28' Dominik Tomczyk
37' Dominik Tomczyk
4' Piotr Mikołajec
34' Jose Fernadez Bustamante
36' Ricardo Filipe Carvalho Leal
40' Jose Fernadez Bustamante (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Dominik Tomczyk (Dominik często zagrażał bramce przeciwników i był najbardziej aktywnym graczem swojej drużyny w tym spotkaniu. Zawodnik ten strzelił trzy bramki, przyczyniając się do wywalczenia remisu.Wyróżnić należy także Jose Bustamante i Nażada Asaada. )

Nie najlepiej radzą sobie na początku piłkarskiej wiosny w WLB zespoły, które były stawiane w roli głównych faworytów do zdobycia medali na koniec sezonu. Mowa o trzeciej drużynie jesieni - Cloud FC i debiutancie - M-Power. Pierwsi rozegrali dotychczas dwa spotkania i ani jednego nie wygrali, mierząc się z teoretycznie słabszymi rywalami. Ekipa Mateusza Witkowskiego z kolei po "wymęczonym" zwycięstwie na inauguracje, dwa następne mecze przegrała. Bezpośrednie starcie obu tych ekip może nie da ostatecznej odpowiedzi, ale pokaże nam o co obie te drużyny będą walczyć w tym sezonie. Jeżeli zjawią się przy Skwierzyńskiej w najmocniejszych składach to czeka nas wspaniałe widowisko. Czy przyjdzie nam takowe oglądać?

2' Strzał Piotra Mikołajca sprzed pola karnego i Ireneusz Szmigiel popisuje się dobrą interwencją, odbijając piłkę przed siebie.
4' Adam Kubiczek dość zaskakująco centruje piłkę w pole karne, a tam ryzyka nie podejmuje Szmigiel i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
5' Nażad Asaad na prawe skrzydło zagrywa do Dominika Tomczyka, a ten kończy całą akcję płaskim strzałem, po którym opuszkami palców interweniuje Tomasz Kinal i po jego interwencji będziemy mieli zaledwie rzut rożny.
8' Piotr Rejczak staje oko w oko ze Szmigielem i...przegrywa ten pojedynek z ofiarnie interweniującym golkiperem, który wygarnia piłkę spod nóg napastnikowi Cloud FC.
10' (0:1) - Michał Zychowicz poślizgnął się na mokrej murawie i piłkę przechwytuje Dominik Duda i oddaje strzał sprzed pola karnego, który znajduje drogę do bramki tuż przy słupku!
13' Gokhan Elgun idealnie wrzuca piłkę w pole karne, wprost na głowę Jose Fernandeza Bustamante, który oddaje strzał, tylko i wyłącznie w poprzeczkę!
15' (1:1) - Mikołajec zabiera się z piłką i biegnie w kierunku bramki rywali. Nieatakowany przez nikogo oddaje strzał sprzed pola karnego, po którym futbolówka wpada do siatki tuż obok starającego się interweniować Szmigiela.
16' Mikołajec w pole karne zagrywa do Rejczaka, ten zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez jednego z defensorów M-Power.
21' (1:2) - Szybka akcja M-Power. Asaad w tempo zagrywa do Dominika Tomczyka, a ten strzałem przy słupku zaskakuje Kinala.
26' Żółta kartka dla Dudy za faul na jednym z rywali.
28' (1:3) - Marcin Nowak podaje piłkę do Dominka Tomczyka. Ten uderza z dystansu tak, że futbolówka znajduje drogę do siatki tuż przy dalszym słupku!
29' Mikołajec dostaje piłkę w pole karne i oddaje sytuacyjny strzał, który instynktownie broni Szmigiel.
31' Mikołajec znowu zatrudnia Szmigiela, ale ten po raz kolejny jest na posterunku i zbija piłkę do boku.
33' Robert Sośnicki oddaje strzał z woleja, po którym Kinal z trudem przenosi futbolówkę poza światło bramki.
34' (2:3) - Kontratak Cloud FC. Piłkę w tempo dostaje Bustamante i uderzeniem przy słupku pokonuje Szmigiela.
35' (3:3) - Brązowy medalista z jesieni idzie za ciosem i doprowadza do wyrównania, a na listę strzelców wpisuje się Ricardo Filipe Carvalho Leal.
37' (3:4) - M-Power nie rezygnuje z walki o zwycięstwo. D.Tomczyk wpada z piłką w pole karne i strzałem przy krótszym słupku zaskakuje Kinala, który w tej sytuacji mógł zachować się lepiej.
40' (4:4) - Sośnicki fauluje przeciwnika w polu karnym i sędzia Adam Rynkowski dyktuje rzut karny. Do jego wykonania podchodzi Bustamante i pewnym strzałem po ziemi doprowadza do remisu!

Niezwykle wyrównane spotkanie w pierwszej lidze, w którym nie brakowało niczego. Ładnych bramek, wspaniałych akcji i przede wszystkim emocji. Ostatecznie zakończyło się na podziale punktów, który z przebiegu gry wydaje się być sprawiedliwym rezultatem. Jednakże nic nie zmienia w sytuacji obu tych ekip. Brązowy medalista z jesieni ciągle czeka na premierowe zwycięstwo w sezonie. Drużyna Mateusza Witkowskiego nadal gra w kratkę i znajduje się w środku ligowej stawki. Następne pary meczowe jednych i drugich to: Cloud FC - Victoria Wrocław oraz M-Power - Wielka Niewiadoma.