20.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kinal, Wącior, Mikołajec, Kiliszek, Carvalho Leal, Zychowicz, Elgun, Rejczak, Carqueira Pereira
Skład: Szymczyk, Ślusarczyk, Iwanicki, Jamowski, Suchy, Michałowski, Gawin, Studnicki, Ferenz
13' Dominik Wącior
23' Gokhan Elgun
4' Grzegorz Suchy
6' Grzegorz Suchy
22' Krzysztof Studnicki
Zawodnik meczu: Grzegorz Suchy (Grzesiek poprowadził swoją drużynę do kolejnej wygranej. Zawodnik ten był niezwykle aktywny w ofensywie i miał udział przy każdej bramce zdobytej przez swoją drużynę. Do siatki trafił dwukrotnie i zanotował asystę. Wyróżnić trzeba Krzysztofa Jamowskiego. )

Równie ciekawie co poprzednie pojedynki zapowiada się mecz FC Budowlanki z Cloud FC. Faworytem tego spotkania będzie brązowy medalista, który co prawda zremisował na inauguracje, ale posiada w swoich szeregach bardzo wiele jakości. Również team Tomasza Iwanickiego, który przed sezonem przeszedł rewolucję kadrową, nie pozostaje bez szans. Pomóc odnieść kolejną wygraną ma bramkostrzelny Grzegorz Suchy, którego pojedynek snajperski z Piotrem Mikołajcem zapowiada się naprawdę interesująco. Kto będzie górą w tym starciu? Który z zespołów zgarnie komplet punktów? A może będziemy świadkami remisu? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy w czwartek wieczorem.

4' (1:0) - Tomasz Iwanicki zagrywa prostopadle do Grzegorza Suchego, a ten strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Tomasza Kinala.
4' Rafał Michałkowski oddaje sprzed pola karnego po którym bramkarz zbija piłkę do boku.
6' (2:0) - Suchy dostaje piłkę w pole karne i widząc wysuniętego na przedpolu Kinala - sprytnie go lobuje, zdobywając tym samym drugiego gola w tym spotkaniu.
11' Poprzeczka po mocnym strzale Mariusza Gawina z dystansu!
12' Szarża Dominika Wąciora zakończona strzałem obok bramki.
13' (2:1) - Piotr Rejczak z prawej strony zagrywa pod bramkę do kompletnie niepilnowanego Wąciora, a ten posyła piłkę do siatki między nogami Krzysztofa Jamowskiego.
14' Indywidualna akcja Wąciora zostaje zakończona strzałem w boczną siatkę.
15' Krzysztof Studnicki strzałem z dystansu stara się zaskoczyć Kinala, ale ten pewnie chwyta piłkę po tej próbie.
18' Gawin z dystansu uderza obok słupka.
22' (3:1) - Suchy do Studnickiego, ten staje oko w oko z Kinalem, mija go i umieszcza piłkę w pustej bramce.
23' (3:2) - Rejczak do Wąciora, a ten z bliska trafia wprost w bramkarza! Piłka spada pod nogi Gokhana Elguna, który umieszcza ją w pustej bramce.
28' Ricardo Felipe Carvalho Leal to nim gola może strzelić...Jamowski, który wychodząc z bramki nabija gracza Cloud FC, lecz futbolówka przelatuje obok bramki.
33' Piotr Mikołajec do Wąciora i ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia wprost w niego!
34' Wącior do Mikołajca i ten z powietrza uderza tak, że piłkę przed siebie zbija Jamowski.
35' Gawin z dystansu strzela nad poprzeczką.
36' Michał Zychowicz staje oko w oko z bramkarzem i przegrywa ten pojedynek.
37' Zychowicz pocelował niemalże w samo okienko bramki Budowlanki, ale nagle jak spod ziemi wyrasta Jamowski i przenosi futbolówkę poza światło bramki.

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Budowlanki, która po zabraniu punktów wicemistrzowi, tym razem ograła brązowego medalistę z jesienii i daje jasny sygnał, że trzeba się jej w tym sezonie obawiać. Cloud znowu zawiódł oczekiwania swoich kibiców i chociaż miał swoje okazje, to ich nie wykorzystując - nie zdołał ugrać ani jednego oczka. Tym samym "niebiescy" ciągle pozostają bez wygranej w sezonie i o premierowe trzy punkty wiosną powalczą z M-Power. Team Tomasza Iwanickiego z kolei podejmie Victorię Wrocław.