19.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
3 : 0
( 2 : 0 )
Skład: Hubisz, Majak, Madera, Mosiński, Raś, Relich, Turek, Więcek, Kurzawa
Skład: Słowiński, Gruszka, Semotyuk, Kozioł, Fiedler, Banaś, Zawada, Kloczkowski
10' Sebastian Zawada
19' Grzegorz Kozioł
31' Grzegorz Kozioł
Zawodnik meczu: Sebastian Zawada (Sebastian był bardzo aktywny. Starał się kreować grę, a także pomagał w szeregach obronnych. Zawodnik ten strzelił gola i zanotował asystę. Wyróżnić należy także Grzegorza Kozioła. )

Różnie w historii kończyły się spotkania Tomtexu z Old Blue Angels. W WLB raz - 5:4 wygrała drużyna Michała Pondla, raz mieliśmy remis - 1:1, a także triumf OBA - 3:0. Ten ostatni rezultat padł jesienią i za takowy "Połączeni Piłką" będą chcieli się zrehabilitować. Łatwo jednak nie będą mieli, ponieważ "Anioły" nie tylko potrafią świetnie grać w piłkę, ale są bardzo dobrze zorganizowani, zgrani i niezwykle doświadczeni. Jednym z kluczów do wygranej jest zatrzymanie fenomelanego Marcina Majaka. Czy defensywie dowodzonej przez Tomasza Słowińskiego to się uda? Czy jednak to Old Blue Angels zgarnie kolejny w tym roku komplet oczek?

3' Ireneusz Gruszka zagrywa do Dawida Kloczkowskiego, a ten na skrzydle wygrywa walkę o pozycję z obrońcą OBA i oddaje strzał z dość ostrego kąta, po którym futbolówka przelatuje tuż obok bramki.
7' Szarża Grzegorza Kozła lewą stroną zakończona strzałem obok dalszego słupka!
10' (1:0) - Składna akcja Tomtexu. Kozioł w pole karne podaje do Bartosza Fiedlera, ten wystawia futbolówkę Sebastianowi Zawadzie, który pewnie pakuje ją do pustej bramki.
11' Centra Kozła z rzutu rożnego w pole karne. Tam obrońcy urywa się Dawid Kloczkowski i oddaje strzał z główki, po którym piłkę pewnie chwyta Łukasz Mosiński.
12' Pierwszy strzał na bramkę Tomasza Słowińskiego jest autorstwa Marcina Hubisza. Co możemy o tym uderzeniu powiedzieć? Na pewno jest zbyt lekkie, aby zaskoczyć doświadczonego golkipera "Połączonych Piłką".
15' Marcin Majak z prawej strony dośrodkowuje piłkę w pole karne przeciwników. Tam źle z bramki wychodzi Słowiński. Nie trafia w piłkę i ta trafia wprost na głowę Łukasza Relicha, który trafia tylko i wyłącznie w poprzeczkę! O sporej dozie szczęścia może mówić Tomtex, a szczególnie jego bramkarz.
19' (2:0) - Gruszka do Kloczkowskiego. Ten zgrywa piłkę do Kozła, który staje oko w oko z bramkarzem, mija go i strzałem do pustej bramki - podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
20' Mocne uderzenie Majaka z rzutu wolnego zostaje zablokowane przez...Dariusza Turka!
23' Zawada huknął z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu przelatuje tuż nad poprzeczką bramki OBA.
24' Złe ustawienie defensywy Tomtexu i przed szansą na gola staje Rafał Więcek. Ten ma przed sobą tylko Słowińskiego i...przegrywa pojedynek z ofiarnie interweniującym bramkarzem.
27' Płaski strzał Turka zostaje wyłapany przez Słowińskiego bez większych problemów.
29' Kozioł z lewej strony pola karnego, z półobrotu oddaje strzał po któym czujnie nogami interweniuje Mosiński.
30' Kąśliwe i zarazem mocne uderzenie Zawady sprzed pola karnego i instynktowną interwencją popisuje się Mosiński.
30' Relich z prawej strony zagrywa na przedpole do Turka, który długo się nie zastanawia i uderza, tak, że od utraty gola golkipera Tomtexu znowu ratuje poprzeczka!
31' (3:0) - Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tym razem nie było wyjątku. Kloczkowskiego mocny strzał z dystansu przed siebie zbija Mosiński. Do odbitej futbolówki dopada Zawada, wystawia ją jeszcze Kozłowi, a ten zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu bez większych problemów trafiając do "pustaka".
35' Turek sprzed pola karnego strzela i świetną interwencją popisuje się Słowiński, który w ekwilibrystyczny sposób zbija piłkę do boku.
37' Fiedler z lewej strony zagrywa w pole karne do Zawady, który podaje jeszcze do Kloczkowskiego, a ten po swoim strzale z woleja może złapać się za głowę, bowiem piłka ląduje na słupku bramki Mosińskiego!
38' Techniczny strzał Relicha zaa pola karnego i po raz kolejny obramowanie bramki ratuje Słowińskiego. Tym razem jest to słupek!
39' Kolejna próba Relicha i znowu udanie po takowej interweniuje Słowiński.

Na przestrzeni całego spotkania lepiej wypadł Tomtex i to właśnie on zgarnął zasłużony komplet punktów. Dopiero w drugiej odsłonie "Anioły" nieco się przebudziły, ale brakowało im szczęścia pod bramką Tomasza Słowińskiego. W efekcie OBA straciło trzeciego gola (a mogło jeszcze kilka) i nie strzeliło ani jednego. Tym samym Marcin Majak i jego koledzy po raz pierwszy tej wiosny schodzą z boiska pokonani, lecz ciągle liczą się w walce o najwyższe laury. Zespół Michała Pondla po porażce na inauguracje, z każdym kolejnym meczem radzi sobie coraz lepiej i jeszcze pewnie nie raz w tym sezonie zapunktuje. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Industrial Solutions Group - Old Blue Angels oraz BNY Mellon - Tomtex.