12.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
3 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Witkowski, Szmigiel, Osewski, Soberka, Sośnicki, Tomczyk
Skład: Hubisz, Majak, Madera, Trojan, Mosiński, Raś, Relich, Szymański, Turek
19' Radosław Osewski
13' Dariusz Turek
20' Dariusz Turek
38' Piotr Szymański
Zawodnik meczu: Dariusz Turek (Trudno wybrać najlepszego zawodnika w tym meczu, ale po głębokiej analizie wybór pada na Darka, który odznaczał się aktywnością, a na dodatek strzelił dwa bardzo ważne gole. )

Na inauguracje swoje mecze wygrały drużyny, które są stawiane w roli drużyn, które mogą włączyć się do walki o medale i przeszkodzić w realizacji swoich celów takim hegemonom takim jak FC Spec czy Szpilmacherzy. Mowa o Old Blue Angels i M-Power. Pierwsi ostatnio ograli Victorię Wrocław, drudzy nie bez trudu pokonali SolidGrowth Finance. Ich bezpośredni mecz zapowiada się zatem niezwykle interesująco. Już nie możemy doczekać się w akcji takich zawodników jak; Marcin Majak, Nażad Asaad, Michał Trojan czy Marek Konieczny. Który z tych graczy poprowadzi swój zespół do cennego triumfu? Może będzie to ktoś zupełnie inny? A może ujrzymy podział punktów? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy w środę wieczorem! M-Power zagra dzisiaj bez zmian i bez takich graczy jak Marek Konieczny i Nażad Asaad.

2' Jak mawia klasyk "centrostrzał" Dominika Dudy z lewej strony i futbolówka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Łukasza Mosińskiego.
3-8' Jesteśmy świadkami piłkarskich szachów z obu stron. Żadna ekipa nie chce zaryzykować, a gra toczy się w strefie środkowej boiska.
8' Piłka zagrana za plecy obrońców przez jednego z graczy OBA trafia do Dariusza Turka. Ten jednak nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń i nieprzygotowany, mając przed sobą tylko bramkarza, fatalnie pudłuje w świetnej sytuacji.
11' Składna akcja "po trójkącie" - Robert Sośnicki-Radosław Osewski-Robert Sośnicki. Ten ostatni staje oko w oko z Mosińskim i uderza tak, że futbolówkę z trudem na słupek paruje golkiper "Aniołów".
12' Rzut wolny "bije" Marcin Majak. Piłka leci w pole karne, gdzie jest Turek, który wyskakuje najwyżej i oddaje strzał z główki, który pewnie chwyta Ireneusz Szmigiel.
13' (1:0) - Michał Trojan prostopadle zagrywa w pole karne do Turka, a ten uderzeniem z pierwszej piłki, "ze szpica", przy słupku zaskakuje Szmigiela.
15' Wojciech Tomczyk do Osewskiego podaje na przedpole, a zawodnik z numerem "5" oddaje mocny strzał, który po lekkim rykoszecie od obrońcy pada łatwym łupem Mosińskiego.
16' Turek do Trojana, ten zgrywa piłkę na przedpole do Łukasza Relicha, który a ten oddaje strzał, który bramkarz czujnie zbija na rzut rożny.
18' Uderzenie Marcina Nowaka sprzed pola karnego przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki przeciwników.
19' (1:1) - Świetny kontratak M-Power. Tomczyk w tempo "wypuścił" Osewskiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, płaskim strzałem w kierunku dalszego słupka - go pokonuje, doprowadzając tym samym do remisu!
20' (2:1) - Długo z wywalczenia remisu ekipa Mateusza Witkowskiego się nie cieszyła. Po szybkiej, składnej akcji swojej drużyny strzał zaa pola karnego oddaje Turek i piłka ląduje w sieci tuż przy słupku, obok nieporadnie interweniującego Szmigiela.
24' Marcin Soberka uderzeniem z popularnego "fałsza" stara się zaskoczyć Mosińskiego, ale ten jest dobrze ustawiony i udanie zbija futbolówkę do boku!
27' Szybka kontra OBA. Przed szansą na gola staje Turek, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybija mu dobrze wychodzący z bramki Szmigiel.
33' Potężny strzał Sośnickiego z dystansu przelatuje tuż obok bramki przeciwników.
34' Uderzenie Trojana z woleja, sprzed pola karnego przelatuje nieznacznie obok słupka bramki strzeżonej przez Szmigiela.
35' Soberka na wolne pole podaje do Sośnieckiego, a ten kończy akcje strzałem. Mamy rykoszet od obrońcy i futbolówka przelatuje tuż nad poprzeczką!
36' Centra jednego z graczy M-Power w pole karne. Tam obrońcom urywa się Soberka i oddaje strzał, który minimalnie przelatuje obok słupka. To powinien być gol dający wyrównanie!
38' (3:1) - Przechwyt Piotra Szymańskiego pod polem karnym przeciwnika. Gracz z numerem "7" biegnie w kierunku pola karnego przeciwników, mija obrońcę i ładnym, górnym, precyzyjnym strzałem obok nie najlepiej ustawionego golkipera - umieszcza futbolówkę w sieci.

Mimo, że M-Power przez całe spotkanie grało bez ani jednej zmiany - nie było tego widać. Debiutant zwłaszcza w drugiej połowie radził sobie lepiej od Old Blue Angels, kreował grę, ale nie potrafił odnaleźć się pod bramką Łukasza Mosińskiego, którego defensywa spisywała się bardzo dobrze. "Anioły" zagrały mądrze, udanie kontrowały przeciwnika i zanotowały drugie zwycięstwo w tym sezonie i zajmują drugie miejsce w stawce. Następnym razem OBA "skrzyżuje rękawice" z Tomtexem, z kolei gracze Mateusza Witkowskiego "staną w szranki" z beniaminkiem - BNY Mellon.