12.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 1 )
Skład: Słowiński, Gruszka, Semotyuk, Miklas, Kozioł, Banaś, Kuczyński, Zawada, Kloczkowski
Skład: Kazanecki, Zych, Oborzyński, Moskwa, Kaleta, Stępień, Pikulicki, Procyszyn, Popławski
10' Grzegorz Kozioł
26' Ireneusz Gruszka
30' Grzegorz Kozioł
31' Sebastian Zawada
39' Grzegorz Kozioł
28' Jarosław Procyszyn
Zawodnik meczu: Grzegorz Kozioł (Grzesiek miał udział przy każdej bramce dla swojej drużyny i był nie do zatrzymania dla defensywy ISG. Kozioł strzelił hattricka i zanotował dwie asysty. Wyróżnić należy także Tomasza Słowińskiego i Dawida Kloczkowskiego. )

Na dwóch ostatnich miejscach po pierwszej kolejce znajdują się siódmy i szósty zespół poprzedniego sezonu, czyli odpowiednio Industrial Solutions Group oraz Tomtex. Obie te drużyny w bezpośrednim pojedynku będą chciały nie tylko zapunktować, ale zrehabilitować się za ubiegłotygodniowe porażki. Trudno tutaj wskazać faworyta, aczkolwiek większy potencjał w ataku posiada team Bartłomieja Zycha, którego tercet ofensywny; Adrian Puchała-Jakub Kazanecki-Rafał Tomala może rozmontować każdą defensywę w pierwszej lidze. Jesienią udało się "Połączonym Piłką" zatrzymać ISG, wygrywając - 4:3. Jak będzie tym razem? Czy będziemy świadkami powtórki czy raczej wielkiego rewanżu?

3' Uderzenie Grzegorza Kozła sprzed pola karnego i piłkę po nim pewnie łapie Piotr Stępień.
4' Rajd Kozła prawą stroną zakończony zostaje "centrostrzałem", po którym futbolówka nieznacznie mija dalszy słupek bramki Industrial Solutions Group.
5' Jakub Kazanecki staje oko w oko z Tomaszem Słowińskim i przegrywa ten pojedynek!
5' Mocny strzał Kamila Moskwy z pola karnego przelatuje tuż nad poprzeczką bramki przeciwników.
6' Swoich sił uderzeniem z dalszej odległosci próbuje Bartłomiej Zych, ale te jest zbyt mało precyzyjne i za lekkie, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Słowińskiego.
7' Kozioł z dystansu i z trudem golkiper ISG piąstuje piłkę przed siebie.
10' (0:1) - Kontratak Tomtexu. Sebastian Zawada zagrywa prostopadle do Kozła, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, uderzeniem przy dalszym słupku go pokonuje!
11' Kąśliwie, płaskie uderzenie Artura Kalety sprzed pola karnego i czujnie Słowiński zbija piłkę na rzut rożny.
13' Rzut wolny przed polem karnym rywala dla ekipy Bartka Zycha! Do jego wykonania podchodzi Moskwa i...trafia w poprzeczkę!
14' Robert Pikulicki z łatwością mija Andrzeja Semotyuka i kończy swoją akcję strzałem, który bez problemów broni bramkarz Tomtexu.
15' Uderzenie Kozła sprzed pola karnego i piłkę do boku odbija Stępień.
17' Młody Pikulicki jest utrapieniem dla defensywy rywala. Gracz ten wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale górą w tej konfrontacji doświadczony golkiper "Połączonych Piłką".
19' Marcin Kuczyński strzałem ze szpicy stara się zaskoczyć Stępnia, ale ten jest bardzo dobrze ustawiony i bez problemów chwyta futbolówkę.
19' Kuczyński doznaje kontuzji kolana i już w tym meczu nie zagra!
20' Kazanecki mocno strzela z dystansu i piłkę do boku świetnie odbija Słowiński. Po chwili mamy kontratak Tomtexu i uderzenie Kozła, które na raty wyłapuje Stępień.
23' Kozioł do Zawady, a ten mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na uderzenie po ziemi, po którym futbolówka mija dalszy słupek bramki przeciwników.
25' Piotr Mikas zgrywa piłkę do lepiej ustawionego Kozła, który strzałem z pierwszej piłki stara się zaskoczyć Stępnia, ale ten notuje kolejną bardzo udaną interwencje zażegnując tym samym niebezpieczeństwo.
25' Po tej sytuacji Miklas musi opuścić boisko, bowiem odnowiła mu się kontuzja. Tomtex ostatnie 15 minut grać będzie bez ani jednej zmiany.
26' (0:2) - Szybki atak Tomtexu. Zawada do Kozła, ten zagrywa jeszcze futbolówkę do Ireneusza Gruszki, który umieszcza futbolówkę w pustej bramce!
27' Moskwa z rzutu wolnego trafia w mur! Po chwili piłka do niego wraca i zawodnik ISG jeszcze raz decyduje się na uderzenie, które na róg czujnie zbija Słowiński!
28' Kozioł do Zawady, a strzał tego drugiego bramkarz z trudem odbija przed siebie.
28' Jarosław Procyszyn fauluje wychodzącego z kontrą Dawida Kloczkowskiego i zostaje ukarany żółtą kartką.
30' (0:3) - Tomtex grę w przewadze wykorzystuje bezlitośnie. Kozioł podaje piłkę do Zawady, ten mając przed sobą tylko bramkarza nie kończy akcji strzałem, ale markuje uderzenie, jednocześnie znowu zagrywając do Kozła, który kończy akcje uderzeniem przy słupku! Jest to drugi gol Grześka w tym spotkaniu!
31' (0:4) - Tomtex idzie za ciosem. Kozioł ze skrzydła zagrywa na przedpole do Zawady. Ten mając trochę miejsca i czasu przed polem karnym decyduje się na strzał z miejsca i...futbolówka po jego uderzeniu zrywa pajęczynkę w bramce strzeżonej przez Stępnia!
32' Zawada w tempo zagrywa do Semotyuka, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem!
33' Zawada do Kozła i ten z bliska trafia wprost w bramkarza. Rzut rożny w wykonaniu "czerwonych" zostaje zakończony strzałem z woleja przez Kloczkowskiego - obok bramki!
34' Pikulicki wpada z piłką w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza - trafia wprost w niego!
35' Pikulicki z rzutu wolnego strzela na bramkę i po raz kolejny bardzo dobrą interwencją popisuje się Słowiński.
36' Pikulicki staje przed kolejną szansą na gola, ale bramka Tomtexu jest zaczarowana. Tym razem nie Słowiński, a Gruszka popisuje się kapitalną interwencją obronną, po tym jak blokuje futbolówkę zmierzającą do pustej bramki.
39' (0:5) - Kloczkowski w tempo zagrywa do Kozła, a ten nie tylko podwyższa prowadzenie swojej drużyny, ale przede wszystkim kompletuje hattricka.
40' Kontratak Tomtexu! Kozioł do Kloczkowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z golkiperem ISG - uderza tylko i wyłącznie w słupek!

Tomtex po porażce na inauguracje wyciągnął wnioski i tym razem wysoko ograł Industrial Solutions Group. Sam mecz mógł się podobać i obfitował w ogrom podbramkowych sytuacji. Różnica między jednymi a drugimi była taka, że team Michała Pondla zagrał mądrzej i przede wszystkim skuteczniej, bo grając z kontrataku - wypunktował swojego przeciwnika. Co do ISG to po drugiej klęsce z rzędu zamyka ligową tabelę, nie strzeliło jeszcze tej wiosny gola i na poprawę gry liczyć będzie w spotkaniu ze Szpilmacherami. "Połączeni Piłką" o kolejne ligowe punkty powalczy za tydzień z Old Blue Angels.