05.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kinal, Wącior, Mrowiec, Kubiczek, Seifert, Mikołajec, Carvalho Leal, Bustamante, Zychowicz, Elgun, Carqueira Pereira, Smulnik
Skład: Lawless, Fleming, Kalemba, Banaszak, Dranka, Wojciech, Matlak, Kruszelnicki, Węgrzyn
10' Dawid Mrowiec
14' Adam Kubiczek
5' Piotr Matlak
34' Richard Fleming
Zawodnik meczu: Piotr Kalemba (Ciężko wyrożnić kogokolwiek w tym spotkaniu, bo było one bardzo wyrównane. Trzeba jednak kogoś wybrać i ten wybór pada na Piotrka, który nie tylko był aktywny w ofensywie, ale także kierował defensywą. Wyróżnić trzeba Petera Lawlessa. )

BNY Mellon jesienią zdominował i wygrał drugą ligę, notując zaledwie jedną stratę punktów (poprzez remis). W pierwszej lidze tak różowo być już nie powinno, bo tutaj poziom jest naprawdę wysoki, a każdy mecz ma swoją wagę. Jak zaprezentują się zawodnicy Michała Dranki w najwyższej klasie rozgrywkowej? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne, że na inauguracje sezonu wiosennego łatwej przeprawy nie mogą się spodziewać. Beniaminek "skrzyżuje rękawice" z brązowym medalistą IV edycji - Cloud FC. Dla zawodników Łukasza Jaworskiego poprzedni sezon był najlepszym w historii, ale o powtórkę łatwo nie będzie. Czy "niebiescy" jako pierwsi znajdą sposób na pokonanie "BoNeY"? Czy może te przedłuży swoją serię meczów bez porażki i sprawi niespodziankę? Czas pokaże! BNY bez nominalnego bramkarza. Peter Lawless zagra na tej pozycji.

5' (1:0) - Richard Fleming zagrywa do Piotra Matlaka, ten znajduje sobie miejsce przed polem karnym na oddanie strzału i robi to w sposób na leżyty. Uderzenie gracza BNY Mellon odbija się od słupka i piłka znajduje drogę do siatki obok bezradnego Tomasza Kinala.
6' Fleming strzałem sprzed pola karnego stara się zaskoczyć Kinala, lecz ten jest czujny i zbija piłkę do boku.
7' Piotr Mikołajec mija obrońcę, kąśliwie strzela i futbolówkę do boku zbija Peter Lawless. Po chwili mamy jeszcze dobitkę Miłosza Kruszelnickiego i kolejną instynktowną interwencję bramkarza "BoNeY". To powinien być gol dla Cloud FC!
10' (1:1) - Jose Bustamante podaje do Dawida Mrowca, ten staje oko w oko z bramkarzem i jest górą w tym pojedynku, a jego strzał przy słupku ląduje w sieci.
12' Dominik Wącior w kontrze oddaje strzał sprzed pola karnego, który w koszyczek pewnie chwyta Lawless.
14' Adam Kubiczek zagrywa piłkę ręką przed własnym polem karnym, robiąc to w sposób dość perfidny, tak, że sędzia Tomasz Pondel jest zmuszony pokazać mu żółty kartonik.
19' Piotr Kalemba z dystansu huknął i piłkę z ogromnym trudem Kinal odbija do góry.
20' Lawless wygarnia w porę wygarnia futbolówkę spod nóg Gokhana Elguna.
22' Fleming z woleja uderza na bramkę, lecz instynktownie kolanami interweniuje Kinal zażegnując tym samym niebezpieczeństwo.
27' Dominik Wojciech z rzutu wolnego trafia w mur! Po chwili piłka spada pod nogi Kalemby, którego strzał zamienia się w podanie w pole karne do Michała Dranki. Kapitan BNY zmienia tor lotu piłki i może tym samym zaskoczyć golkipera, ale ten jest czujny, wykazuje się sporym refleksem zbijając futbolówkę, nogami na róg.
28' Wącior piętką zagrywa do Ricardo Leala, a ten decyduje się na strzał z dość ostrego kąta, z lewej strony, ale piłka po takowym przelatuje obok słupka.
29' Tomasz Węgrzyn sprzed pola karnego strzela nad poprzeczką.
31' Kruszelnicki notuje pechową interwencję obronną. Gracz ten chciąc przejąć piłkę - przedłuża ją na skrzydło do Mrowca, który oddaje strzał z powietrza - bardzo niecelny.
34' Matlak kontra Kinal! Górą w tym pojedynku bramkarz Cloud, który wyczekuje swojego rywala i idealnie wygarnia mu piłkę spod nóg.
35' Zagotował nam się Fleming. Doszło do spięcia między nim a Lealem. Sędzia karze gracza BNY Mellon - żółtą kartką.
39' Mikołajec posłał "świecę" w kierunku bramki rywala. Tam jest Bustamante, który z powietrza uderza, tak, że piłkę pewnie łapie Lawless.

Istny mecz walki zaprezentował nam brązowy medalista z jesienii - Cloud FC i beniamnek - BNY Mellon. W tym spotkaniu nikt nie odstawiał nogi, tempo było bardzo szybkie, nie brakowało tarć między zawodnikami i składnych akcji. Koniec końców mecz zakończył się remisem i jest to sprawiedliwy wynik, który jednak nie cieszy nikogo, bo obie te drużyny są ambitne i chcą walczyć tej wiosny o najwyższe cele. Kolejny mecz BNY Mellon to spotkanie z Budowlanką. Cloud FC z kolei następnym razem "skrzyżuje rękawice" także z Budowlanką.