21.06 godz. 19:30, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Koczan, Charzewski, Piechna, Antczak, Szandrocho, Krupa, Bigdowski, Shkurikhin, Perez, Szewczyk, Gibała
Skład: Olejnik, Węckowski, Pawłowski, Piętak, Markowski, Galan, Pieciuń, Wilk, Szałecki
5' Damian Szewczyk
13' Damian Szewczyk
23' Marcin Koczan
27' Krzysztof Piechna
39' Arnold Charzewski
Zawodnik meczu: Damian Szewczyk (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa strzelając 2 gole dla swojego zespołu! Swoją aktywnością w przedniej formacji boiska nękał obrońców rywali!)
KEA FC    vs    FC AmRest

Już dziś wiosenny zakończy ekipa KEA FC, która ostatni raz w tej edycji wybiegnie na murawę Estadio de Mosquito, żeby powalczyć o punkty z FC AmRestem. Czy punkty te uda się zdobyć, czy też nie wiele nie zmieni - Drukarze i tak zakończą sezon w okolicach środka tabeli. Zupełnie inaczej sprawa ma się w przypadku teamu Bartka Szandrocho. AmRest ma realne szanse na awans, a nawet na srebrne medale. Porażka oznaczać by mogła przekreślenie tych szans, AmRest zagra więc na pewno o pełną pulę. Jak Tomasz Piecuń poradzi sobie z bramkostrzelnym Damianem Szewczykiem? Czy JaCierpieDole i Velicante będzie mogło po meczu przybić piątki Drukarzom i podziękować za urwanie punktów bezpośredniemu kandydatowi do awansu? Czy jednak faworyt nie zawiedzie i trzy punkty trafią na konto AmRestu? O tym przekonamy się już zaraz.

4' GOL! 0:1 Damian Szewczyk płaskim strzałem otwiera wynik spotkania.
6' Mocne lecz niecelne uderzenie Arnolda Charzewskiego z prawego skrzydła.
9' Kontratak piłkarzy KEA FC lecz dobrze ustawiona obrona AmRestu wybija daleko piłkę.
13' GOL 0:2 Dobrze rozegrany atak AmRestu i piłkę z pola karnego do siatki pakuje Damian Szewczyk!
15' Po zamieszaniu pod bramka Tomka Pieciunia obrona daleko wybija futbolówkę.
17' Dobra parada Tomasza Pieciunia po strzale zza pola karnego, golkiper przenosi piłkę nad poprzeczką.
19' Na lobowanie zdecydował sie Grzegorz Pawłowski lecz dobrze ustawiony Marcin Krupa spokojnie łapie piłkę.
20' Koniec pierwszej połowy.
23' GOL! 0:3 Arnold Charzewski podaje na głowę do Marcina Koczana, a ten strzałem lobem zdobywa gola!
25' Kontratak AmRestu, Damian Szewczyk podaje do niepilnowanego Evgeniia Shkurikhina, a ten strzałem z pierwszej piłki nie trafia do bramki!
27' GOL! 0:4 Dobra akcja AmRestu zakończona golem, Marcin Koczan podaje do Krzysztofa Piechana, a ten zamienia to podanie na gola!
29' AmRest dalej w natarciu, kolejny strzał Arnolda Charzewskiego mija minilanie światło bramki rywali.
30' W doskonałej okazji znalazł się Łukasz Galan, który w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę.
32' Damian Szewczyk otrzymuje podanie przed pole karne lecz jego strzał przelatuje tużobok bramki Tomka Pieciunia.
34' Krzysztof Olejnik otrzymuje podanie od Arkadiusza Węckowskiego i oddaje strzał z lewej nogi, bramkarz spokojnie łapie piłkę w rękawice.
35' Strzał z daleka Kacpra Wilka, dobrze blokuje obrońca Konrad Bigdowski.
37' Arnold Charzewski oddaje mocne uderzenie zza pola karnegoo, a golkiper Tomek Pieciuń spokojnie łapie piłkę.
39' GOL! 0:5 Po źle rozegranym rzucie rożnym przez KEA FC, piłkarze AmRestu wyprowadzili szybki kontratak, Arnold Charzewski wpada z piłką przy nodze w pole karne, mija 2 obrońców i pakuje piłkę do bramki!
40' Koniec spotkania

Pewna wygrana FC AmRestu, które nie dało najmniejszych szans rywalom rozbijając go aż 5:0. KEA FC kończy sezon z 11 punktami na koncie i musi czekać na mecz Braku Sponsora aby się dowiedzieć na którym miejscu zakończy sezon. Gracze AmRestu zagrają jeszcze jeden mecz z walczącym o awans Velicante Wrocław!

autor: Marcin Niciński