07.06 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Głuszek, Kaziura, Grobelny, Śliz, Kliszcz, Drzewiecki, Gleń, Hajzer, Szczepański, Stępień
Skład: Koczan, Charzewski, Antczak, Szandrocho, Pruchnik, Krupa, Perez, Szewczyk, Gibała
32' Jacek Śliz
2' Damian Szewczyk
15' Rafał Gibała
29' Damian Szewczyk
33' Arnold Charzewski
35' Damian Szewczyk
39' Arnold Charzewski
Zawodnik meczu: Damian Szewczyk (Znakomite spotkanie w wykonaniu Damiana! Najaktywniejszy gracz na boisku, nękał swoimi strzałami obronę rywali. Mecz zakończył z 3 trafieniami na koncie! Na wyróżnienie również zasługuje Arnold Charzewski strzelec 2 goli!)
FC AmRest    vs    Brak Sponsora

Jesienią na urokliwym obiekcie zwanym Estadio de Sarbinowska w spotkaniu pomiędzy FC AmRestem, a Brakiem Sponsora padł wynik 1:2. Graczem spotkania okrzyknięty został Jacek Śliz, który zdobył jednego z goli. W tym sezonie gracz Braku Sponsora coś nie może wskoczyć na tryb PRO i trafić do siatki (grę u konkurencji i dokonania tam przemilczymy). Czy Jackowi uda się odczarować bramkę rywala w meczu z AmRestem? Łatwo na pewno nie będzie - bo po pierwsze Marcin Krupa (a z Krupy niezły czarodziej, takie piłki wyciąga, że chyba faktycznie odprawia jakąś magię między słupkami), a po drugie sympatyczna ekipa poliglotów z FC AmRestu walczy w tym sezonie o pierwszą ligę, do miejsca premiowanego awansem tracąc tylko jedno oczko (a do tego mając mecz rozegrany mniej od czwartego Capgemini). Jak zakończy się ten pojedynek pojęcia bladego nie mamy, ale mocno trzymamy kciuki, żeby wiosną nie trzeba było wyróżniać arbitra za kończenie męczarni obu ekip, tak jak miało to miejsce w ostatnim starciu tych dwóch ekip, w październiku ubiegłego roku.

2' GOL! 1:0 Pierwsza akcja w meczu i już mamy gola! Damian Szewczyk otrzymuje górne podanie w pole karne i strzałem głową pokonuje zaskoczonego bramkarza!
3' Szybko próbowali odpowiedzieć gracze Braku Sponsora lecz dobrze ustawione w bramce golkiper FC AmRestu odbija uderzenie rywala!
5' Arnold Charzewski odbiera piłkę rywalowi, podporwadza ją na połowe przeciwnika i oddaje mocne lecz minimalnie niecelne uderzenie.
7' Strzał z piętki Leszka Szczepańskiego, piłkę spokojnie w rękawice łapie bramkarz AmRestu.
8' Kolejne uderzenie Szczepańskiego tym razem z główki, futbolówka mija minimalnie lewy słupek bramki Marcina Krupy.
10' Krzysztof Kaziura oddaje mocne uderzenie z prawego skrzydła lecz to uderzenie mija lewy słupek bramki rywali.
15' GOL! 2:0 FC AmRest zdobywa kolejnego gola, a autorem trafienia zostaje Rafał Gibała.
17' W dobrej okazji znalazł się Łukasz Drzewiecki lecz w ostatniej fazie akcji źle trafia w piłke i grę od bramki wznowi bramkarz Marcin Krupa.
19' Dobra interwencja Marcina Krupy po strzale z bliskiej odległości.
20' Koniec pierwszej połowy.
22' Jacek Śliż powinien zdobyć gola! Dobra akcja Braku Sponsora, podanie do Jacka Śliża, a ten zamiast podawać lub trafić w bramkę strzala bardzo niecelnie!
24' Strzał zza pola karnego Leszka Szczepańskiego, futbolówkę spokojnie łapie bramkarz.
25' Brak Sponsora w ataku, tym razem Jacek Śliż podaje do "pustego" Leszka Szczepańskiego, a ten oddaje strzał w słupek bramki Marcina Krupy!
27' Dobrze w defensywie popracował Marcin Koczan, który wybił piłkę Leszkowi Szczepańskiemu tuż przed pole karnym!
29' GOL! 3:0 Dobrze rozegrany kontratak drużyny AmRestu, a piłkę do bramki pakuje niezawodny Damian Szewczyk!
30' Na uderzenie z dalszej odległości zdecydował się Paweł Kliszcz ale bramkarz spokojnie i pewnie w rękawice łapie piłkę.
32' GOL! 3:1 Oglądamy pierwsze trafienie Braku Sponsora, dobrze rozegrana akcja tej drużyny i piłkę do pustej bramki pakuje Jacek Śliż!
33' GOL! 4:1 Szybka odpowiedź AmRestu, piłkę na prawej stronie otrzymuje Arnold Charzewski i strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza!
34' Strzał zza pola karnego Macieja Stępienia nie robi wrażenia na bramkarzu, który pewnie w rekawice łapie futbolówkę.
35' GOL! 5:1 W  sytuacji "oko w oko" z bramkarzem znalazł się Damian Szewczyk i pewnym strzałem tuż obok interweniującego golkipera zdobywa gola!
37' Do piłki przed polem karnym AmRestu dopada Krzysztof Kaziura lecz oddaje słabe uderzenie z którym nie miał problemów Marcin Krupa.
39' GOL! 6:1 Arnold Charzewski tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zdobywa gola w sytuacji sam na sam pakuje piłkę do bramki!
40' Koniec spotkania

Bardzo zacięte spotkanie drugooligowców, w którym FC AmRest spokojnie i pewnie ogrywa rywali. Gracze Bartka Szandrochy stworzyli sobie tego dnia więcej sytuacji i zasłużenie zainkasowała trzy punkty. Piłkarze Braku Sponsora byli dziś dużo słabsi od rywali i ponieśli zasłużoną porażkę w tym meczu. W następnym meczu Brak Sponsora zagra z Zawsze Ostatnimi, a gracze FC AmRestu zagrają z KEA FC.

autor: Marcin Niciński