tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . CSWIiCH 11 +27 33
2 . FC AmRest 11 +14 23
3 . JaCierpieDole FC 11 +20 22
4 . Astech 11 +12 20
5 . Capgemini 11 +9 20
6 . FC Velicante Wrocław 11 +9 20
7 . RedKnee 11 +0 11
8 . KEA FC 11 -7 11
9 . Brak Sponsora 11 -13 11
10 . Zawsze Ostatni 11 -4 8
11 . Awan-Bud Wrocław 11 -33 3
12 . Czarny Byk 11 -34 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
31.05 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
FC Velicante Wrocław
RedKnee
2 : 2
( 1 : 2 )
Skład: Wilkiewicz, Kuś, Wieczorek, Wieczorek, Kuźniewski, Rył, Jagła, Sokołowski, Liss, Paduchowicz
Skład: Kaczor, Leszczyński, Kamyczek, Płociniczak, Smulski, Zawadzki, Krupa, Słomiński, Skoczylas, Słomiński, Cieślik
7' Piotr Rył
20' Adrian Jagła
19' Robert Cieślik
40' Robert Cieślik
Zawodnik meczu: Robert Cieślik (Zrobił wszystko, żeby tylko Velicante nie wygrało tego meczu - dwukrotnie doprowadzał do wyrównania, w tym w ostatniej minucie ratując punkt dla RedKnee. Wyróżnić należy także Piotra Ryła za gola i asystę.)
    vs    

Bez wątpienia faworytem pojedynku RedKnee z Velicante będzie ekipa Wojciecha Wieczorka. Pasy zajmują pozycję wicelidera, ze stratą sześciu punktów do pierwszego CSW jednak jednym meczem rozegranym mniej. Czerwone Pająki są natomiast dopiero na pozycji dziewiątej, tuż nad czerwoną strefą, z zaledwie czterema oczkami na koncie (aż 14 mniej od Velicante!). Na niekorzyść RedKnee przemawia fakt, że ostatnio zespół ten boryka się z kłopotami kadrowymi, o czym świadczy najlepiej walkower z Astechem. Na korzyść Pasów przemawia natomiast najlepsza w drugiej lidze obrona dowodzona przez doświadczonego defensora w osobie Jacka Wieczorka (tylko 6 goli straconych). Dokładając do tego bramkostrzelnego Adriana Jagłę i młodszego z Wieczorków - Wojtka, recepta na zwycięstwo powinna być gotowa.

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
4' - Zagranie piętką Wojtka Wieczorka do Marcina Sokołowskiego, ten decyduje się na strzał i słusznie, bo doczekał się aż pochwały od kolegów za to uderzenie pomocnik Pasów.
6' - Kolejne pochwały płyną z ust graczy Velicante, tym razem zapracował na nie młody Wieczorek za całkiem niezły strzał, który wyłapał jednak Kuba Słomiński.
7; - (0:1) "Good job". Tylko taka pochwała za taką bramkę? Cudownie złożył się do woleja Piotrek Rył, my za ten strzał dajemy 10/10!
10' - Połasił się na strzał Robert Cieślik, czujny w obronie był jednak Jacek Wieczorek.
15' - Boiskową nudę przerwał niezadowny Adrian Jagła, który strzałem z 20 metrów posłał piłkę obok słupka.
18' - Podanie Ryła, a być może strzał z dalszej odległości zostaje wyłapane przez Słomińskiego.
19' - (1:1) "Panie sędzio mur ustawiałem" - zirytował się Kuś a piłka zatrzepotała w siatce - Robert Cieślik wpakował piłkę do bramki po precyzyjnym uderzeniu z wolnego zza pola karnego. "Ustawiacie ten mur jakby Wam się nie chciało", komentuje za to ławka Pasów.
20' - (1:2) Podanie z autu Ryła do stojącego samotnie Jagły, Adrian natomiast zamyka to wzorowo! Jagła przed meczem polował na selfie z Puyolem żeby zebrać trochę lajków, jak tak dalej będzie strzelał to niedługo z nim będą sobie chcieli trzaskać fotki. Brawo za tego gola!
20' Koniec pierwszej połowy
22' - Marcin Sokołowski głową próbował zamknąć centrę, strzał okazał się jednak niecelny.
24' - Jagła z wolnego, zabrakło przy tym nieco precyzji.
27' - Kolejne uderzenie Velicante, tym razem w akcji młody Wieczorek. Kuba Słomiński specjalnie wysilać się nie musiał.
31' - Ładna akcja z klepy Pasów, Rył do Wojtka Wieczorka, strzał i futbolówka przeszorowała po poprzeczce.
33' - Kąśliwe uderzenie Jagły z dystansu, za to uderzenie dajemy 6/10.
38' - Na boisku zapanował piknikowy nastrój, czekamy na jakąś ciekawszą akcję, bo na razie zapanowało "nic nie dziejące się nic" i wypada tylko poszukać jakiś poduszek.
40' - (2:2) Ostatnia minuta meczu, Velicante myślami jest już na pomeczowym piwku a bezlitośnie wykorzystuje to Robert Leszczyński, który zagrywa do drugiego z Robertów - Cieślika. Ten długo się nie zastanawia i ładuje piłkę w długi róg, doprowadzając do wyrównania!
40' Koniec spotkania
 
Velicante miało szansę na wygranie tego spotkania, wystraczyło tylko być nieco bardziej skoncentrowanym. W szeregi Pasów w końcówce spotkania (a także przed samą przerwą) wdarło się się rozluźnienie, co bezlitośnie wykorzystały Czerwone Pająki, zadając dwa ciosy, które przełożyły się na jeden punkt dla ekipy Roberta Leszczyńskiego. W następnej kolejce drugie w stawce Velicante podejmie JaCierpieDole FC. Rywalem RedKnee będzie natomiast Czarny Byk.


autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Robert Cieślik (RedKnee)