15.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kaziura, Chmiel, Święcicki, Śliz, Kliszcz, Drzewiecki, Gleń, Brzostowski, Szczepański, Stępień
Skład: Pilarczyk, Węckowski, Pawłowski, Ślusarczyk, Piętak, Szafrański, Galan, Pieciuń, Wilk, Szałecki
3' Łukasz Galan
6' Łukasz Galan
13' Maciej Stępień (Gol samobójczy)
20' Kamil Szafrański
37' Kacper Wilk
Zawodnik meczu: Łukasz Galan (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca 2 goli dla swojego zespołu! Kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał osłabioną defensywę rywali.)
KEA FC    vs    Brak Sponsora

Dzisiaj wieczorem dojdzie do konfrontacji dwóch drużyn, które śmiało można nazwać specami (nie mylić z FC Specem) od niespodzianek. Drukarze urzekli nas swoją grą w trzeciej kolejce wysoko pokonując Czarnego Byka, team Marka Chmiela stał się natomiast sprawcą niemałej sensacji wydzierając zwycięstwo wiceliderowi - Velicante. W związku z tym, że obie ekipy są nieprzewidywalne bawić się w typowanie faworyta nie będziemy, a kto wygra dowiemy się już zaraz!

3' Dobrze w defensywie interweniuje Grzegorz Pawłowski, który uprzedza nadbiegającego napastnika.
4' GOL! 1:0 Łukasz Galan wpada w pole karne, ogrywa obrońce i strzałem po długim rogu zdobywa gola!
6' GOL! 2:0 KEA FC w kontrataku, Rafał Pilarczyk centruje w pole karne, a tam najlepiej odnalazł się Łukasz Galan, który strzałem głową zdobywa swojego 2 gola w tym pojedynku.
9' KEA FC dalej w natarciu, Łukasz Galan górną piłkę przedłuża głową do Rafała Pilarczyka lecz czujny bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.
13' GOL! 3:0 Niefortunną interwencję zalicza Maciej Stępień, który próbując wybić piłkę trafił do własnej bramki!
15' Znakomite podanie Kamila Szafrańskiego do wychodzącego na czystą pozycję Rafała Pilarczyka, popularny "Pilar" próbował lobować golkipera wychodzącego z bramki lecz Marek Chemil w ostatniej chwili łapie futbolówkę.
17' Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kamila Szafrańskiego mija znacznie światło bramki Braku Sponsora.
18' Faul Wojtka Święcickiego na Rafale Pilarczyku w kole środkowym boiska, sędzia Andrzej Malec ostatni raz ostrzega zawodnika Braku Sponsora.
19' Strzał zza pola karnego Pawła Kliszcza, dobrze do boku boiska piłkę zbija golkiper Tomasz Pieciuń.
20' GOL! 4:0 Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Malca piłkę do bramki pakuje Kamil Szafrański!
23' Dobrze w obronie zachował się Kamil Szafrański, który blokuje mocne uderzenie napastnika Braku Sponsora.
25' Uderzenie kamila Szafrańskiego zostaje zablokowane przez defensywe rywali!
26' Łukasz Ślisarczyk dobrze podaje przed pole karne do nadbiegającego Łukasza Galana lecz silne uderzenie napastnika KEA FC blokuje obrońca Braku sponsora i tylko rzut rożny dla graczy w żółtych koszulkach.
30' Żółtą kartką została ukarany Łukasz Galana za przerwanie korzystnej akcji rywali.
31' Uderzenie Huberta Brzostowskiego z linii pola karnego, dobrze piłkę bokuje obrońca Grzegorz Pawłowski.
33' Dobre podanie Łukasza Ślusarczyka do wychodzącego na czystą pozycję Grześka Pawłowskiego, w tym samym momencie golkiper wychodzi poza swoje pole karne lecz zawodnik KEA FC nie trafia w piłkę, a widać było że Grzegorz chciał głową lobować bramkarza Braku Sponsora.
35' Mocne lecz niecelne uderzenie Pawła Kliszcza mina minimalnie prawy słupek bramki Tomka Piecunia.
36' Dobra interwencja golkipera Marka Chmila po strzale z bliskiej odległości.
37' GOL! 5:0 Kacper Wilk płaskim strzałem wpisuje się na listę strzelców!
39' Rzut wolny dla Braku Sponsora, do piłki podchodzi Wojciech Święcicki, który oddaje bardzo niecelne uderzenie.

Jednostronne spotkanie na korzyść graczy w zółtych koszulach. KEA FC była dziś poza zasięgiem Braku Sponsora i odniosła zasłużone, wysokie zwycięstwo. Gracze Braku Sponsora zagrali dziś złe zawody, brakowało im walki i dobrego rozegrania piłki. W następnym meczu piłkarze Braku Sponsora zagrają z Czarnym Bykie, a gracze KEA FC zmierzą się z Zawsze Ostatnimi.

autor: Marcin Niciński