tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . CSWIiCH 11 +27 33
2 . FC AmRest 11 +14 23
3 . JaCierpieDole FC 11 +20 22
4 . Astech 11 +12 20
5 . Capgemini 11 +9 20
6 . FC Velicante Wrocław 11 +9 20
7 . RedKnee 11 +0 11
8 . KEA FC 11 -7 11
9 . Brak Sponsora 11 -13 11
10 . Zawsze Ostatni 11 -4 8
11 . Awan-Bud Wrocław 11 -33 3
12 . Czarny Byk 11 -34 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
09.05 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Astech
FC AmRest
1 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Olejnik, Słonecki, Smoter, Zięcina, Kos, Dancewicz, Oborzyński, Darmochwał, Guziejewski, Guziejewski, Fabisz
Skład: Charzewski, Antczak, Szandrocho, Pruchnik, Vevrinec, Folta, Krupa, Modric, Shkurikhin, Szewczyk, Gibała
4' Aleksander Darmochwał
31' Josef Vevrinec
Zawodnik meczu: Marcin Krupa (Jeśli powstrzymujesz najskuteczniejszy atak w lidze to istnieje duża szansa, że zostaniesz graczem meczu. Jeśli do tego zachowujesz czyste konto to szansa rośnie. Jeśli do tego wygrywasz jedną bramką to masz tytuł MVP.)
    vs    

Z zapowiedzi spotkania można było wywnioskować że faworytem będzie niezwykle skuteczny w tym sezonie Astech. Astech uzbrojony po zęby, ale i AmRest nie mógł narzekać na braki kadrowe. Zapowiadał się wyrównany mecz, ale mało kto spodziewał się chyba że aż tak.

Wszystko co najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie. W pierwszych 20. minutach najaktywniejszy w szeregach niebieskich był Dawid Fabisz, ale nie przełożyło się to na trafienia. Decydująca dla losów spotkania była 31 minuta gdy w zamieszaniu w polu karnym, niczym przed laty Sławomir Majak, "ładnie tam się zachował" Josef Vevrinec i pokonał bezradnego bramkarza. Było to pierwsza bramka tego dnia na Kuźnikach i wtorkowa niemoc strzelecka została na chwilę przerwana po upływie 71 minut co we Wrocbalu nie zdarza się często. Kilka doskonałych okazji miał również Astech ale brakło precyzji/świetnie bronił Krupa*. Więcej w materiale filmowym.


Astech stracił cenne punkty i choć nadal jest jednym z faworytów w walce o awans, ale licząc na złoto, musi spoglądać na wyniki Velicante, które ma dwa mecze mniej i dwa punkty przewagi. A i wypadało by rzucić okiem za plecy, gdzie z trzema meczami zaległymi i punktem straty czają się CSWIiCH. Najbliższe spotkanie niebiescy zagrają właśnie z wojskowymi. AmRest jako pretendent do awansu zmierzy się z JaCierpieDole FC, czyli dobrze sobie znaną ekipą (4 mecze w ciągu ostatniego roku), z którą jeszcze nigdy nie przegrał.

* niepotrzebne skreślić.

autor: Łukasz Czuchraj
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: luki@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Marcin Krupa (FC AmRest)