25.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Purtak, Zając, Baran, Stokłosa, Konkel, Łuszkiewicz, Dobrowolski, Karwacki, Rybiałek
Skład: Wilkiewicz, Kuś, Wieczorek, Dudzik, Wieczorek, Kuźniewski, Rył, Jagła, Liss, Paduchowicz, Borowiec
24' Michał Stokłosa
6' Adrian Jagła
10' Adrian Jagła
20' Wojciech Wieczorek
33' Wojciech Wieczorek
Zawodnik meczu: Jacek Wieczorek (Oaza spokoju w defensywie "Pasów", dzisiejszego wieczoru był murem nie do przejścia. Na wyróżnienie zasługuje również strzelec dwóch bramek - Adrian Jagła.)

Capgemini rozegrało najwięcej spotkań spośród wszystkich drugoligowców - aż pięć. Bilans po tych meczach to dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka, a w rezultacie osiem punktów i trzecie miejsce. Velicante na boisko tej wiosny wychodziło trzykrotnie, trzy razy schodząc z niego z podniesioną głową - po wygranych z Astechem, KEA FC i Czarnym Bykiem. Pasy zajmują pozycję lidera, jednak bezsprzecznym faworytem wtorkowego pojedynku nie będą. Dlaczego? Ano chociażby dlatego, że pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych snajperów zajmuje gracz Capgemini - Mateusz Dobrowolski, który ma na koncie sześć trafień. Albo dlatego, że ostatni pojedynek obu tych ekip zakończył się pogromem - Velica dostała prawdziwe baty i przegrała 0:11. Nie zapominajmy jednak, że najlepszy strzelec Capgemini miał aż pięć okazji, żeby wykazać się swoim instynktem snajperskim, a w drużynie pasów też są zawodnicy, którzy wiedzą jak się trafia do siatki - chociażby Wojtek Wieczorek, który w tej edycji strzelił trzy gole, z czego jednego naprawdę fantastycznego (jak ktoś nie widział piętki a la Zlatan to niech sobie obejrzy skrót z Astechem). Porażka na jesień musiała być bolesna, ale Velicante grało wtedy bez składu, zaledwie w piątkę. W tej edycji Pasy mają szeroką ławkę, losy tego pojedynku mogą więc potoczyć się zupełnie inaczej.

1' W bramce Capgemini zawodnik z pola - Leszek Zając.
3' Pierwsze minuty to natarcie "Velicy", lecz jak narazie dobrze w defensywie spisują się gracze Capgemini.
5' Strzał z ostrego kąta Adriana Jagły nogami odbija Leszek Zając.
6' GOL! (1-0) - Po dograniu Wojciecha Wieczorak piłkę do pustej bramki pakuje Adrian Jagła.
8' Niecelnie zza pola karnego uderza Piotr Rył i mamy aut bramkowy dla "Granatowych".
10' GOL! (2-0) - Po raz kolejny do pustej bramki trafia Adrian Jagła, który tym razem wykorzystuje dogranie Rafała Lissa.
12' Z rzutu wolnego uderza Jagła i z trudem futbolówkę odbija goalkeeper Capgemini.
14' Na rzut rożny próbę Wojciecha Wieczorka przenosi Leszek Zając.
16' Na boisku melduje się spóźniony Karol Karwacki, który zajmuje miejsce Leszka Zająca.
18' W boczną siatkę z pola karnego uderza Michał Stokłosa.
19' Z rzutu wolnego wprost w mur uderza Michał Stokłosa.
20' Za niesportowe oddzywki pod adresem rywala żółtą kartką ukarany zostaje Wojciech Wieczorek.
22' Na rzut rożny uderzenie z rzutu wolnego Adriana Jagły sparował Karol Karwacki.
24' GOL! (2-1) - Z rywalem na plecach obraca się Michał Stokłosa i po chwili z ostrego kąta pakuje futbolówkę do siatki!
26' Świetna interwencja Bartłomieja Kusia, który na rzut rożny odbija uderzenie rywala.
28' Mateusz Dobrowolski zagryw do Stokłosy, a ten "piętą" uderza w piłkę, która po chwili mija bramkę rywala.
30' Na boisku leży Michał Baran, który ucierpiał w starciu z graczem "Pasów".
32' To koniec meczu dla zawodnika Capgemini, który najprawdopodobniej skręcił kostkę.
33' W asyscie obrońcy sprzed pola karnego niecelnie na bramkę rywali uderza Mateusz Dobrowolski.
33' GOL! (3-1) - Z kontrą z własnej połowy wychodzi Paweł Dudzik, zagrywa do Wojciecha Wieczorka, a snajper "Pasów" z wielkim spokojem pokonuje bezradnego Karola Karwackiego.
35' Z "dużego" palca na bramkę uderza W.Wieczorek i świetnym refleksem popisuje się Karol Karwacki.
37' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Rafał Lis i uderza na tyle lekko, że bez trudu futbolówkę chwyta goalkeeper Capgemini.

Nie bez problemu "Velica" ograła kolejnego rywala i z kompletem czterech zwycięstw umacnia się na pozycji vicelidera drugiej ligi! W następnej kolejce o piąty triumf z rzędu "Biało-czarni" zagrają z Awan-Bud Wrocław. Capgemini po dobrym początku sezonu złapało zadyszkę i zanotowało drugą porażkę pod rząd. O przełamanie złej passy Stokłosa i spółka powalaczą z "Drukarzami".