tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . CSWIiCH 11 +27 33
2 . FC AmRest 11 +14 23
3 . JaCierpieDole FC 11 +20 22
4 . Astech 11 +12 20
5 . Capgemini 11 +9 20
6 . FC Velicante Wrocław 11 +9 20
7 . RedKnee 11 +0 11
8 . KEA FC 11 -7 11
9 . Brak Sponsora 11 -13 11
10 . Zawsze Ostatni 11 -4 8
11 . Awan-Bud Wrocław 11 -33 3
12 . Czarny Byk 11 -34 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
21.04 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
JaCierpieDole FC
Capgemini
1 : 5
( 1 : 2 )
Skład: Wiktorowski, Milczanowski, Miedziński, Janowicz, Pondel, Andrunyk, Baran, Toczek, Pondel, Czuchraj, Leszczyński
Skład: Zając, Samson, Stokłosa, Syrek, Konkel, Serwata, Łuszkiewicz, Dobrowolski, Stańczyk, Rybiałek
4' Tomasz Pondel
10' Adrian Miedziński
30' Michał Janowicz
37' Adrian Miedziński
38' Tomasz Pondel
19' Michał Stokłosa
Zawodnik meczu: Michał Janowicz (Michał świetnie spisywał się w defensywie JCD, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele. Dobrze rozgrywał i wyprowadzał piłkę, a także zdobył ważnego gola dającego spokój drużynie. Wyróżnić trzeba T.Pondla i A.Miedzińskiego. )
    vs    

Capgemini w tym tygodniu ma szansę na aż sześć oczek. Oprócz poniedziałkowego starcia z ukraińskim Awan-Budem ekipę Tomka Purtaka czeka jeszcze pojedynek ze starym znajomym - JaCierpieDole FC. Jesienią w drugiej lidze doszło do dyplomatycznego podziału punktów - pojedynek zakończył się remisem 3:3. Edycji wiosennej Capgemini wolałoby sobie nie przypominać - JCD wygrało wtedy 7:1 i 11:0. Aż 11 bramek z 21 strzelonych przez JaCierpieDole swojemu przeciwnikowi zdobył Tomasz Pondel. Czy tym razem defensywa Capgemini zdoła go zatrzymać?

Opis meczu:

Capgemini, które w tym sezonie jeszcze ani razu nie odniosło porażki, starało się przełamać "kompleks" JaCierpieDole i w końcu znaleźć sposób na historyczne pokonanie tej drużyny. Niestety ta sztuka się nie udała. Ekipa Łukasza Czuchraja dobrze neutralizowała ataki swojego przeciwnika, które starał się tradycyjnie napędząć osamotniony - Michał Stokłosa. Przede wszystkim jednak bardzo dobrze JCD poczynało sobie w ofensywie. Pod bramką Pawła Stańczyka działo się sporo, a efektem końcowym była wygrana JaCierpieDole - 5:1. Po dwa gole Tomasza Pondla i Adriana Miedzińskiego, jedna bramka Michała Janowicza i najpiękniejsze trafienie wieczoru, honorowe autorstwa Stokłosy! Tyle o tym meczu, więcej pokaże Wam poniższy skrót video: Capgemini - JaCierpieDole FC 1:5 (1:2) 
 

Zasłużona wygrana JaCierpieDole FC, które przez cały mecz przeważało, nie pozwalało rywalom na zbyt wiele i często zagrażało bramce Pawła Stańczyka. W efekcie team Łukasza Czuchraja zdobył kolejne trzy punkty i jako pierwszy w sezonie znajduje sposób na pokonanie Capgemini. W szeregach tego tradycjnie coś zmienić starał się Michał Stokłosa, ale nie miał łatwego życia z obrońcami przeciwników. O rehabilitacje "granatowi" powalczą z liderem - FC Velicante Wrocław. JCD natomiast "stanie w szranki" z Brakiem Sponsora. 

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Michał Janowicz (JaCierpieDole FC)