18.04 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Olejnik, Krzyżanowski, Jakubowski, Wawrzyniak, Słonecki, Smoter, Zięcina, Kos, Ilnicki, Oborzyński, Darmochwał, Guziejewski, Guziejewski, Fabisz
Skład: Głuszek, Chmiel, Święcicki, Grobelny, Kliszcz, Drzewiecki, Gleń, Szczepański, Stępień
8' Marek Oborzyński
13' Michał Kos
18' Dawid Fabisz
19' Tomasz Guziejewski
26' Tomasz Guziejewski
31' Arkadiusz Wawrzyniak
32' Aleksander Darmochwał
14' Wojciech Święcicki
38' Michał Grobelny
39' Łukasz Drzewiecki
Zawodnik meczu: Tomasz Guziejewski (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa strzelając dwa gole i notując jedną asysytę dla swojego zespołu! Swoją aktywnością w przedniej formacji boiska nękał obronę Braku Sponsora)
Brak Sponsora    vs    Astech

Zespoły Braku Sponsora i Astechu znają się doskonale. W ostatnim meczu tych ekip zespół Piotra Jakubowskiego wygrał 3:0. Teraz też prezentuje się lepiej, zajmując czwartą lokatę, z przewagą trzech oczek nad ósmym Brakiem Sponsora. Co więcej powoli zaczynają spłacać się transfery z zimowego okienka - w ostatniej kolejce byliśmy świadkami dwóch goli Tomka Guziejewskiego. Czy tym razem nabytki z Car-Zone spłacą kolejną ratę i pogrążą zespół Marka Chmiela?

3' Pierwszy atak Braku Sponsora, Podanie Pawła Kliszcza do Wojtka Święcickiego, a napastnik przyjmuje piłkę i oddaje niecelne uderzenie.
5' Akcja bracu Guziejewskich, Tomek podaje do Damiana, a ten strzela ze "szpica", piłka przelatuje tuż obok bramki Braku Sponsora.
8' GOL! 0:1 Kontratak Astechu, przy piłce był Damian Guziejewskie, który podaje do niepilnowanego Marka Oborzyńskiego i nominalny obrońca przyjmuje piłkę i spokojnie posyła ją do bramki dając Astechowi prowadznie w tych zawodach!
10' Uderzenie Dawida Fabisza zostaje zablokowane przez obronę Braku Sponsora.
12' Wojciech Święcicki oddaje minimalnie niecelne uderzenie głową!
13' Michał Kos otrzymuje żółtą kartkę za ostry faul na Pawłe Gleniu.
14' GOL! 1:1 Precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Wojciech Święcicki i mamy gola na wagę remisu!
16' Brak Sponsora w natarciu, Strzał Łukasza Drzewieckiego dobrze nogami broni golkiper Astechu Kamil Zięcina!
18 GOL! 1:2 I mamy odpowiedź Astechu! Dawid Fabisz strzałem z linii pola karnego pokonuje golkipera Marka Chmiela! Asystę przy trafieniu Dawida zalicza Tomek Guziejewski.
19' GOL! 1:3 Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Malca Aleksander Darmochwał podaje do niepilnowanego Tomka Guziejewskiego, a ten spokojnie pakuje piłkę do bramki!
22' Astech w ataku, Marek Słonecki podaje w pole karne rywali do Tomasza Ilnickiego, ten przyjmuje futbolówkę i oddaje minimalnie niecelne uderzenie.
24' Na strzał zza pola karnego zdecydował się Arek Wawrzyniak, piłka przelatuje wysoko nad bramką.
26' GOL! 1:4 Tomek Guziejewski prosto z rzutu rożnego umieszcza piłkę w bramce!
28' Tym razem strzał Tomka Guziejewskiego zostaje zablokowany przez obrońcę Braku Sponsora.
30' Wiktor Smoter wpada z piłką w pole karne i oddaje strzał w boczną siatkę.
31' Żółtą kartką został ukarany Arkadiusz Wawrzyniak za niebezpieczy atak na bramkarza.
32' Aleksander Darmochwał otrzymał żółty kartonik za faul i Astech gra już osłabiony o 2 graczy.
35' Po strzale Wojciecha Święcickiego piłka zatrzumuje się na poprzeczce bramki Kamila Zięciny, a dobitka głową Pawłą Kliszcza mija światło bramki!
38' GOL! 2:4 Michał Grobelny zdobywa gola po podaniu Leszka Szczepańskiego. Czy czekają nas jeszcze emocje w tym meczu?
39' GOL! 3:4 I mamy gola kontaktowego! Po zamieszaniu w polu karnym Astechu najlepiej odnalaz się Łukasz Drzewiecki, który umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Kamila Zięciny!

Piłkarze Astechu to drużyna grająca albo do 35 minuty albo od 35 minuty! Ostatnio to drużyna Roberta Puchały doprowadziła do remisu tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, a dziś w ostatniej minucie meczy rywale strzelili gola kontaktowego i to Astech musiał drżeć o wynik do ostatnich sekund meczu! Jednak drużynie Braku Sponsora zabrakło paru minut (tak jak drużynie Astechu w ostatnim meczu) aby zdobyć gola na wagę remisu i to ostatecznie Astech zgarnia 3 punkty. Piłkarze Braku Sponsora w kolejnej ligowej kolejce zagrają z Ja CierpieDole FC, a gracze Roberta Puchały zagrają z Zawsze Ostatnimi!

autor: Marcin Niciński