12.04 godz. 19:30, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Purtak, Baran, Stokłosa, Brożyński, Łuszkiewicz, Dobrowolski, Stańczyk, Rybiałek
Skład: Puchała, Olejnik, Krzyżanowski, Jakubowski, Różański, Wawrzyniak, Słonecki, Smoter, Zięcina, Dancewicz, Fronczek, Ilnicki, Darmochwał, Guziejewski, Fabisz
8' Paweł Rybiałek
10' Paweł Rybiałek
13' Mateusz Dobrowolski
23' Mateusz Dobrowolski
16' Tomasz Guziejewski
27' Aleksander Darmochwał
38' Dawid Fabisz
39' Tomasz Guziejewski
Zawodnik meczu: Tomasz Guziejewski (Znakomite spotkanie w wykonaniu Tomka! Najaktywniejszy gracz na boisku, nękał swoimi strzałami obronę rywali. Mecz zakończył z 2 trafieniami na koncie i golem w ostaniej minucie na wagę remisu!)

Wieczorek zapoznawczy dla ekip Astechu i Capgemini będzie zbędny. Obie drużyny znają się jak łyse konie, zarówno z gry w trzeciej lidze, jak i w lidze drugiej w ostatniej edycji. Zespół Piotra Jakubowskiego znajduje się obecnie wyżej w tabeli od ekipy Piotra Purtaka - Astech jest drugi z trzema oczkami na koncie (ale po dwóch meczach), Capgemini szóste z jednym punkcikiem. Ostatni pojedynek zakończył się wygraną Niebieskich 6:3, po hat-tricku Jacka Żuka. Jak potoczą się losy rywalizacji tych dwóch doświadczonych zespołów (jednego wręcz legendarnego) przekonamy się już zaraz.

3' Strzał Dawida Fabisza z bliskiej odległości, dobrze nogami w bramce interweniuje Paweł Stańczyk.
4' Po strzale zza pola karnego Aleksandra Darmochwała futbolówka ląduje na poprzeczce Capgemini!
5' Tomek Guziejewski oddaje niecelne uderzenie z rzutu wolnego.
8' GOL! 1:0 Strzal zza pola karnego Pawła Rybiałka szczęśliwie znajduje drogę do bramki Astechu i oglądamy pierwszego gola w tym pojedynku.
10' GOL! 2:0 Michał Stokłosa podaje do niepilnowanego Pawła Rybiaka, a ten spokojnie posyła piłkę do bramki i tym samym zdobywa swojego 2 gole w meczu!
12' Odpowiedź Astechu, Grzegorz Dancewicz oddaje kąśliwe uderzenie zza pola karnego, golkiper Capgemini odbija piłkę do boku.
13' GOL! 3:0 W pięć minut Capgemini strzela 3 gole! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Mateusz Dobrowolski!
15' Strzał z prawego skrzydła Marcina Krzyżanowskiego minimalnie mija prawy słupek bramki Pawła Stańczyka.
16' GOL! 3:1 Tomek Guziejewski strzałem z przed pola karnego zmniejsza straty do rywala!
18' Dawid Fabisz wpada w pole karne z piłką, bramkarz Capgemini wychodzi do napastnika, dobrze skraca kąt i broni strzał Dawida!
19' Michał Stokłoda strzela z ostrego kąta, golkiper Piotr Różański obija piłkę na rzut rożny.
21' Zmiana w bramce Astechu, Piotra Różańskiego zmienia Kamil Zięcina.
23' GOL! 4:1 Mateusz Dobrowolski rajdem na lewym skrzydle ograł obrońcę i po wpadnięciu w pole karne umieszcza piłkę  po długim rogu w bramce!
25' Piłka ociera się o górną część spojenia po strzale Olka Darmochwała!
27' GOL! 4:2 Atomowe uderzenie Olka Darmochwała znajduje drogę do bramki pomiędzy nogami golkipera Capgemini!
29' Aktywny Olek Darmochwał podaje do Tomka Guziejewskiego, a ten strzałem głową minimalnie pudłuje!
30' Dawid Fabisz strzela z prawego narożnika pola karnego, golkiper Paweł Stańczyk broni uderzenie do boku boiska.
31' Alekdander Darmochwał podaje na środek pola do wolnego Grzegorza Dancewicza, a ten po przyjęciu piłki oddaje strzał tuż nad poprzeczką Capgemini.
33' Strzał autorstwa Tomasza Ilnickiego mija światło bramki o dobre 3 metry.
34' Astech dalej w natarciu tym razem szczęścia próbował Olek Darmochwał lecz jego uderzenie zostało zablokowane.
35' Odpowiedź Capgemini na ataki Astechu, Michał Stokłosa będąc w polu karnym zamiast przyjmować piłkę to oddaje strzał lecz uderzneie Michała zostało zablokowane.w
38' GOL! 4:3 Olek Darmochwał przebiegł całe boisko i tuż przed polem karnym Capgemini zawodnik Astechu podaje futbolówkę do Dawida Fabisza, a ten strzela gola kontaktowego!
39' GOL! 4:4 W ostatniej akcji meczu Tomasz Guziejewski strzałem po długim rogu zdobywa gola na wagę remisu!!

Po pierwszej połowie meczu to piłkarze Capgemini byli zespołem lepszym i mieli pod kontrolą ten pojedynek. Piłkarze Astechu po ostrych słowach podczas przerwy wzięli się do roboty w II połowie meczu i pokazali że mają duże umiejętności i charakter, doprowadzając za sprawą Tomka Guziejewskiego do remisu w ostatniej akcji meczu! W następnej ligowej kolejce Capgemini zagra z Awan-Bud Wrocław, a gracze Roberta Puchały zagrają z Brakiem Sponsora.

autor: Marcin Niciński