03.04 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Kaczmar, Kaczor, Leszczyński, Smulski, Krupa, Słomiński, Skoczylas, Słomiński, Kieliszczyk, Cieślik
Skład: Purtak, Baran, Stokłosa, Brożyński, Konkel, Dobrowolski, Stańczyk, Rybiałek
12' Robert Cieślik
38' Dominik Kaczmar
13' Michał Stokłosa
39' Mateusz Dobrowolski
Zawodnik meczu: Michał Stokłosa (Dwa razy skutecznie odpowiedział na ciosy RedKnee - raz samemu pokonując bramkarza Czerwonych Pająków, a później dokładając do tego asystę.)

Meczem numer dwa w XVIII edycji na Kuźnikach będzie pojedynek Capgemini i RedKnee. Zespół Tomasza Purtaka jesień zakończył na dziewiątej lokacie w drugiej lidze. Czerwone Pająki grały ligę wyżej, ale że gra specjalnie się nie kleiła zespół Roberta Leszczyńskiego zajął przedostatnie miejsce i został zdegradowany. W jakiej obecnie formie są piłkarze obu ekip nie mamy pojęcia. Czy wicekról strzelców XVII edycji Michał Stokłosa dalej seryjnie będzie strzelał gole? Czy Robert Leszczyński ponownie najchętniej będzie trafiał do siatki spośród wszystkich graczy RedKnee? Kto lepiej wejdzie w sezon?

2' - Paweł Stańczyk udanie interwenuje nogami zatrzymując strzał Sebastiana Słomińskiego.
5' - Kontra Capgemini, poklepali sobie Stokłosa z Purtakiem, klepka golem jednak się nie zakończyła, bo albo Stokłosa był za wolny albo podanie od Purtaka zbyt niedokładne (niepotrzebne skreślić).
8' - Michał Baran obija mur z rzutu wolnego.
11' - Żeby obrońcy Capgemini sie nie nudzili zamieszanie przed polem karnym zaczął robić Dominik Kaczmar. Defensywa wyszła z tej sytuacji jednak z twarzą i zagrożenie zostało odżegnane.
12' - (0:1) Stańczyk kapituje po uderzeniu Roberta Cieślika, RedKnee na prowadzeniu!
13' - (1:1) Z ławki rezerwowych RedKnee pada komentarz "Oni nic nie grają!" a chwilę później Michał Stokłosa umieszcza piłkę w siatce. Coś więc chyba jednak grają ci zawodnicy Capgemini.

17' - Stokłosa piętką wycofuje do Konkela, ten oddaje bardzo dobry strzał i pewnie było by 2:1 gdyby nie to, że fantastyczna paradą popisał się Kuba Słomiński, który poszybował jak boeing i wybił piłkę na róg.
19' - Michał Stokłosa zagrywa idealną piłkę do Dobrowolskiego, ten trochę z futbolówką się zaplątał ale ostatecznie oddał strzał, który pewnie zostałby zamieniony na gola gdyby nie stojący w bramce obrońca RedKnee.
21' - Dominik Kaczmar wykonuje rzut wolny na 22. metrze. Do szczęscia zabrakło jakiś 45 centymetrów.
23' - Capgemini od straty gola ratuje słupek, a w niego trafia Sebastian Słomiński.
29' - Ostatnie minuty nie przyniosły klarowniejszych sytuacji dla obu stron, w ramach rekompenasaty możemy przypomnieć w tym miejscu zwycięski skład Kaiserslautern w meczu z Bayernem - Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
33' - Nasłuchał się od kolegów przebywających na ławce rezerwowych stojący w polu karnym Wojtek Skoczylas ("Strzelaj!", "Weź trochę odpowiedzialność na siebie!", "Odwróć się z piłką!"). Ten jednak zdecydował się podać do stojącego na przedpolu Marcina Kieliszczyka, który futbolówką obił nogi defensorów.
38' - (1:2) Świetny strzał z dalszej odległości autorstwa Dominika Kaczmara - piłka wpada pod samą ladę, Stańczyk nie miał tu nic do gadania!
39' - (2:2) Szybka odpowiedź Capgemini - Stokłosa centruje, a akcję zamyka Mateusz Dobrowolski!

Spotkanie pomiędzy Capgemini i RedKnee było wyrównane i zakończyło się sprawiedliwym remisem i co za tym idzie podziałem punktów. Czerwone Pająki dwukritnie obejmowały prowadzenie, rywal był jednak szybszy od TGV i błyskawicznie odpowiadał dwa razy wyrównując. A przy tym najwięcej do gadania miał Michał Stokłosa, który jak widać przez zimę nie zapomniał jak się strzela gole, a do tego popisał się też asystą. Następnym rywalem Capgemini będzie FC AmRest, RedKnee skrzyżuje rękawice z Brakiem Sponsora.