tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Parker ESSC Fulanito 11 +29 29
2 . Piorun Zaodrze 11 +20 27
3 . KP Ogrodomania 11 +14 20
4 . Leroy Merlin Wrocław 11 +10 19
5 . Azzurrobianco 11 +9 18
6 . 3M 11 +7 18
7 . Rycerze Ni 11 +0 13
8 . Wolves Wrocław 11 -3 13
9 . Za Bezpieczny Weekend 11 -9 10
10 . Virtual Team 11 -11 10
11 . F.C. Nakacu 11 -25 9
12 . HRI24.pl 11 -41 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
05.06 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Rycerze Ni
Piorun Zaodrze
5 : 1
( 3 : 1 )
Skład: Zadorożny, Gołaczyński, Żyniewicz, Nowakowski, Skorupa, Kołodziej, Głębicki, Soroka
Skład: Spadło, Stachowicz, Fąfrowicz, Kopociński, Kąciak, Matejka, Koziarz, Jasiok
11' Jacek Gołaczyński
17' Krzysztof Kołodziej
7' Marcin Stachowicz (Rzut karny)
10' Michał Jasiok
13' Michał Kąciak
33' Michał Koziarz
36' Michał Jasiok
Zawodnik meczu: Michał Jasiok (Niezwykle aktywny był w tym pojedynku Michał Jasiok. Gdyby był odrobinkę bardziej skuteczny skończyłby mecz z Rycerzami z jeszcze bardziej imponującym dorobkiem, niż dublecik.)
    vs   

Piorun Zaodrze dzisiejszego wieczoru spotka się ponownie ze swoim ulubionym arbitrem - Andrzejem Malcem. Na to randez-vous zaproszona została także cała ekipa Rycerzy Ni. Oprócz kawy i kwiatów spodziewać się możemy również ciasteczek. Na ciasteczka najbardziej liczą walczący o koronę króla strzelców Michał Jasiok z Pioruna i łasy na gole Przemek Topornicki z Rycerzy. Nieco bardziej utrudnione zadanie w "zjadaniu ciasteczek" będzie mieć atak Rycerzy, Przemek Spadło jest w końcu na diecie i przed ciastkami broni się jak może, o czym świadczy zaledwie siedem goli po stronie strat (i co za tym idzie najlepsza defensywa pierwszej ligi). Na diecie jest chyba również Przemek Topornicki, który na Estadio de Sarbinowska dzisiaj nie zawitał. Piorun Zaodrze ma zamiar z tej randki wyjść zadowolony i zamiast skończyć ją w łóżku chętnie skończy w fotelu lidera. Czy Rycerzom ten romans wyjdzie na dobre i zdołają nieco zagrać na nosie niepokonanemu przeciwnikomi przekonamy się już za chwilę.

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
1' - Fatalne pudło Michała Kąciaka, Piorun powinien juz prowadzić 1:0!
4' - Dwie doskonałe sytuacje Michaka Jasioka, świetnie spisuje się jednak Tadeusz Zadorożny.
7' - (1:0) Ręka gracza Rycerzy w polu karnym może oznaczać tylko jedno - gwizdek Andrzeja Malca. Karnego na bramkę pewnym płaskim strzałem zamienia Marcin Stachowicz.
10' - Wolny dla Pioruna. Piłka po strzale Michała Kąciaka sprytnie omija mur, najsprytniejszy jednak okazuje się Zadorożny, który zbija to na róg.
10' - (2:0) Piorun podwyższa prowadzenie - Zadorożnego strzałem z bliska pokonuje Michał Jasiok, wykorzystując podanie od Krystiana Matejki.
12' - Za faul żółty kartonik ogląda Jacek Gołaczyński. Piorun otrzymuje kolejny rzut wolny, a swoich sił ze stalego fragmentu gry próbuje Stachowicz. Kiper Rycerzy broni to bez zarzutu.
13' - Szansa na gola przed Fąfrowiczem, zabrakło jednak troszkę precyzji.
13' - (3:0) Kolejny gol dla Pioruna Zaodrze - Zadorożny nei daje sobie rady ze strzałem Michała Kąciaka.
15' - Zadorożny udanie nogami broni uderzenie Michała Jasioka, reszta Rycerzy natomiast jest bardziej skupiona na kłótniach, niż na graniu.
17' - (3:1) Cudowne trafienie Krzysia Kołodzieja - po strzale zza pola karnego futbolówka odbija się jeszcze do słupka i ląduje w siatce!
18' - Noga Zadorożnego asekurowana jeszcze przez obrońcę skutecznie broni groźny strzał Michała Jasioka.
19' - Ładna szybka akcja Pioruna, nie udało się jednak Kąciakowi tego skończyć.
20' - Znów dobrze sprytne nogi Zadorożnego, uderzał Fąfrowicz. Denerwuje się na ławce Krystian Matejka - "mamy tyle sytuacji, to jest niemożliwe!".
20' Koniec pierwszej połowy
23' - Płaski strzał Kołodzieja, górą jednak Przemek Spadło.
25' - Dobre podanie do Jasioka, piłka po strzale głową wylatuje jednak koło słupka.
26' - Kolejna akcja Pioruna - Michał Kąciak do Michała Jasioka, uderzenie napastnika Pioruna do zbyt celnych nie należy.
28' - Jacek Golaczyński patrzy na arbitra i z zawodem w głosie pyta - "to ja już faulować w ogóle nie mogę?".
29' - Znów Jasiok, goli jak nie było w tej połowie tak nie ma.
31' - Gołaczyński faulować nie może, ale strzelać to już co innego. No więc korzysta, ale nie korzystają z tego Rycerze, bo celownik specjalnie nastawiony nie był.
33' - Strzał Kołodzieja broni Spadło, mamy róg dla Rycerzy.
33' - (4:1) Obie ekipy znajdują się na połowie Pioruna, poza mocno wysuniętym Zadorożnym, a to wykorzystuje Michał Koziarz który strzalem z daleka posyła futbolówkę do siatki!
36' - (5:1) Kąciak podaje do Jasioka, a ten sprytnie przenosi piłkę nad wychodzącym z bramki Zadorożnym!
37' - Kopociński do Matejki, strzał z pierwszej, górą kiper Rycerzy.
40' Koniec spotkania
 
Pod nieobecność Przemka Topornickiego ofensywa Rycerzy wypadła słabo i Spadło za wiele do roboty nie miał. Na nudę nie narzekał za to Zadorożny, bo Piorun atakował praktycznie przez 40 minut. 5:1 to najniższy wymiar kary, gdyby gracze Zaodrza byli skuteczniejsi zwycięstwo byłoby jeszcze bardziej okazałe. Piorun wskakuje na pierwszą lokatę, a w następnej kolejce zmierzy się z Leroy Merlin Wrocław. Ostatnim rywalem Rycerzy Ni w tej edycji będzie Fulanito.

autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Michał Jasiok (Piorun Zaodrze)