30.05 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
1 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Siwko, Warowy, Wolniewicz, Piasecki, Wróblewski, Olszewski, Janek, Tęsiorowski, Pelwecki
Skład: Przybysławski, Bekała, Naliwajko, Rądlewski, Graca, Księżarek, Obremski, Zawisza, Broniszewski
15' Dominik Olszewski
20' Jakub Pelwecki
37' Jakub Pelwecki
13' Bartosz Naliwajko
Zawodnik meczu: Jakub Pelwecki (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca 2 bramek dla Wolves Wrocław, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę rywali!)
Azzurrobianco    vs    Wolves Wrocław

3' Bartosz Naliwajko próbował sprytnym strzałem pokonać golkipera Wolves lecz czujny Przemysław Siwko łapie piłkę w "koszyczek".
5' Uderzenie zawodnika Azzurrobianco pewnie wyłapuje Przemek Siwko.
7' Strzał zza pola karnego Łukasza Wróblewskiego, spokojnie w rękawice futbolówkę łapie bramkarz Azzurrobianco.
9' Bartosz Naliwajko biegnie z piłką na prawym skrzydle, zbiega do środa i oddaje mocne uderzenie, golkiper Wolves zbija piłkę do boku boiska.
13'GOL! 1:0 Bartosz Naliwajko strzałem po długim rogu otwiera wynik spotkania!
15'GOL! 1:1 Na indywidualną akcję zdecydował się Dominik Olszewski, który dryblingiem oszukał dwóch rywali i mocnym, płaskim strzałem zdobył gola wyrównującego.
17' Dobrą interwencją popisuje się golkiper Przemek Siwko, który przenosi mocne uderzenie nad poprzeczkę.
19' Aktywny Dominik Olszewski zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, a piłka niefortunnie trafia w Mateusza Janka.
20' Mateusz Janek oddaje mocne uderzenie z prawego skrzydła, piłkę spokojnie łapie Łukasz Rądlewski!
20' GOL! 1:2 Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego bramkę "do szatni" strzelają piłkarze Wolves! Mateusz Janek dobrze podaje przed pole karne do niepilnowanego Jakuba Pelweckiego, a ten spokojnie pokonuje bramkarza rywali!
22' Mocne uderzenie Dominika Olszewskiego, przed siebie piłkę zbija golkiper Azzurrobianco.
25' W odpowiedzi Bartosz Naliwajko, piłka ląduje na piłkołapie.
27' Do piłki przed polem karnym Wolves dopada Bartosz Naliwajko i tym razem oddaje uderzenie w światło bramki lecz bramkarz dobrze interweniuje i odbija piłkę!
28' Kolejna dobra interwencja bramkarza Przemka Siwka, tym razem na strzał z prawego skrzydła zdecydował się Dariusz Zawisza.
30' Łukasz Rądlewski wygrywa pojedynek sam na sam z Łukaszem Wróblewskim!
33' Mocne lecz niecelne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Dominika Olszewskiego.
35' Akcja Azzurrobianco prawą stroną, piłkę dostaje Krystian Bekała, który zdecydował się na uderzenie, piłka przeleciała tuż obok prawego słupka!
37' GOL! 1:3 Jakub Pelwecki oddaje strzał, który został zablokowany, piłka powraca pod nogi Jakuba i już przy drugiej próbie uderzenia piłka ląduje w siatce! Asystę przy tym golu zalicza Bartosz Tęsiorowski!
39' Strzał Rafała Przybysławskie zza pola karnego dobrze blokuje obrona Wolves!

Ciekawe widowisko w którym to gracze Wolves Wrocław zgarniają 3 punkty! Wygrywają oni z liderem ligi, grając przy tym bardzo dobry futbol dla oka! U graczy Azzurrobianco wyraźnie się coś zacięło, jest to ich druga porażka z rzędu i aby dalej myśleć o pierwszym miejscu w lidze i awansie muszą szybko poprawić swoją formę na boisku. W kolejnym meczu Azzurrobianco zagra z 3M, a gracze Wolves Wrocław zmierzą się z Fulanito!

autor: Marcin Niciński