24.05 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Wajda, Warowy, Wolniewicz, Piasecki, Wróblewski, Olszewski, Janek, Tęsiorowski, Pelwecki
Skład: Michalak, Żygadło, Paraszczuk, Michalak, Bakowski, Szymaniak, Mikołajczak, Wojczyński, Golob
7' Jakub Pelwecki
15' Mateusz Janek
20' Dominik Olszewski
26' Jakub Pelwecki
27' Jakub Pelwecki
28' Sławomir Bakowski
Zawodnik meczu: Jakub Pelwecki (Kuba był nie do zatrzymania dla defensywy HRI24.pl. Zawodnik ten często zagrażał bramce rywala, trzykrotnie zapisał się w protokole w rubryce strzelców, a także miał udział przy golu Mateusza Janka. Wyróżnić należy Dominika Olszewskiego.)

Wolves Wrocław bardziej ostatnio przypomina pieska rasy chihuahua, niż groźnego canis lupus. Forma Wilków przepadła jak kamień w wodę i czery ostatnie pojedynki jakie rozegrał team Dominika "Leona" Olszewskiego zakończył się czterema porażkami. Niewykluczone, że odnalezienie zaginionej Atlantydy byłoby mniejszym wyzwaniem, niż znalezienie formy graczy Michała Rychela. HRI na sześć spotkań wygrało tylko jedno - z Za bezpieczny weekend. Z tym samym Za bezpieczny weekend Wolves przegrało (najwyraźniej weekend nie był bezpieczny). Czy to oznacza, że Michał Rychel i Sp. z o.o. również bezproblemowo rozprawią się z Wolves? Czy może gracze Olszewskiego w końcu pokażą pazury i w końcu zgarną trzy oczka? Na chwilę obecną tego nie wiemy, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości musimy poczekać do jutra. Jedno jest pewne - ktoś w tym pojedynku na pewno się przełamie i zdobędzie punkty.

3' Mocny strzał Krzysztofa Michalaka z dystansu i piłkę przed siebie odbija Marek Wajda!
7' (0:1) - Złe rozegranie piłki w linii obrony pomiędzy Sławomirem Bakowskim a Arturem Żygadło. Ta spada pod nogi Jakuba Pelweckiego, który mając przed sobą tylko bramkarza - pewnym strzałem przy słupku go pokonuje!
12' Centra Dominika Olszewskiego w pole karne HRI24.pl, ale do...nikogo, bowiem futbolówkę pewnie do "koszyczka" łapie Damian Wojczyński.
15' (0:2) - Jeden z kolegów wypuszcza prostopadłym podaniem, w bój, Pelweckiego. Ten staje oko w oko z Wilczyńskim i jego strzał broni golkiper rywali. Piłka spada pod nogi Żygadło, który chcąc ją wybić, jest autorem podania do Mateusza Stanka. Zawodnik "Wilków" takiego prezentu nie marnuje i ze stoickim spokojem umieszcza futbolówkę w pustej bramce!
20' (0:3) - Mocny strzał Łukasza Wróblewskiego zaa pola karnego. Piłka po rykoszecie odbija się od słupka i spada pod nogi Olszewskiego, który jak uderzeniem z pierwszej piłki, przy słupku podwyższa prowadzenie Wolves Wrocław.
20' Koniec pierwszej połowy
21' Szybka akcja Wolves Wrocław zakończona zostaje strzałem przez Pelweckiego. Gola jednak nie będzie, bowiem piłka ląduje tylko i wyłącznie na bocznej siatce bramki ekipy Michała Rychela.
23' Bardzo aktywny jest dzisiaj Pelwecki, który staje przed szansą na drugiego gola, jednakże przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem!
24' Potężny strzał Sergiusza Szymaniaka z rzutu wolnego i piłkę w ekwilibrystyczny sposób na rzut rożny zbija Wajda!
26' (0:4) - Pecha ma dzisiaj Żygadło, który popisuje się kolejną nieudaną interwencją w defensywie. Obrońca HRI24.pl nie trafia w piłkę i tą przejmuje Olszewski. Zawodnik ten wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i odgrywa jeszcze piłkę do lepiej ustawionego Pelweckiego, który strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
27' (0:5) -  "Wilki" idą za ciosem! Bartosz Tęsiorowski podaniem odnajduje w polu karnym Pelweckiego, a ten precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku zdobywa swojego trzeciego gola w tym meczu!
28' (1:5) - Oj rozwiązał nam się worek z bramkami. Doczekaliśmy się pierwszego trafienia dla ekipy przegrywającej. Sławek Bakowski dostaje piłkę przed polem karnym rywala, na raty ją sobie przyjmuje i uderzeniem z woleja, przy krótszym słupku zaskakuje Wajdę!
35' Olszewski przedziera się przez blok obronny rywala i oddaje strzał z woleja, który ofiarnia blokuje jeden z obrońców.
36' Wrzutka Bakowskiego z prawej strony pada łatwym łupem bramkarza.
40' Koniec spotkania

Wolves Wrocław po kilku meczach bez wygranej w końcu się przełamało i to w świetnym stylu. Drużyna ta nie dała najmniejszych szans HRI24.pl i dzięki zdobyciu trzech punktów, oddaliła się od strefy spadkowej. Zespół Michała Rychela znowu zmuszony był zejść z boiska pokonany i jest już na dobrej drodze do spadku, do drugiej ligi. O przedłużenie swoich szans na pozostanie na zapleczu elity - debiutant powalczy z 3M. "Wilki" natomiast zagrają z liderem - Azzurrobianco.