16.05 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
0 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Andysz, Owczarek, Lasota, Pniewski, Kempka, Mańkowski, Trembecki, Kyrychenko, Stachów, Duś, Parczyński
Skład: Tomczak, Budnik, Budnik, Korzekwa, Kowalski, Krawczyk, Bartkowiak, Pechan
12' Bogdan Kyrychenko
36' Maciej Parczyński
Zawodnik meczu: Bogdan Kyrychenko (Łatwiej byłoby ułożyć kostkę rubika, niż wybrać MVP tego spotkania. Tytuł trafia do dość aktywnego Bogdana Kyrychenko, który zdobył ważnego pierwszego gola dla Leroya.)

Przed nami pojedynek Za bezpieczny weekend z Leroy Merlin Wrocław. Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają drużynie Grzegorza Andysza. Leroy ma na koncie o trzy punkty więcej od swojego rywala, ponad 3 razy więcej goli strzelonych, o dwie mniej bramki stracone. Do tego jest zespołem bardziej doświadczonym i ogranym na Kuźnikach. Czy nienajlepiej spisująca się ofensywa ZBW w końcu "odpali" i zdoła coś podziałać z dobrze dysponowanymi formacjami defensywnymi dowodzonymi przez Grzegorza Andysza?

2' - Za wiele w pierwszych minutach się nie dzieje. Pierwszy strzał w tym meczu oddaje Grzegorz Andysz. Krystian Pechan ponownie jest Szczęścianem i nawet wysilać się nie musi, bo piłkę zatrzymują plecy Michała Kowalskiego.
5' - Bogdan Kyrychenko oddaje płaski strzał z dystansu, Pechan znów ma szczęście.
7' - Biuro rzeczy znalezionych znów zostaje uruchomione. Czy ktoś nie zgubił kluczy z pomarańczowym breloczkiem?
8' - Karol Stachów się budzi. Michał Kowalski (swoją droga getry chyba wyprane w Perwollu, aż dają po oczach) uderza z pola kanego, kiper Leroya jest jednak czujny.
12' - (0:1) Przechwyt Bogdana Kyrychenko w środku pola, indywidualny rajd, strzał i Pechan na nieszczęście kolegów okazuje się Pechanem, a nie Szczęścianem i piłka po jego rękawicach wpada do siatki.
16' - Michał Kowalski serwuje sobie krioterapię kolana.
19' - Piotr Krawczyk z wolnego zagrywa do Marka Tomczaka, kierownik ZBW oddaje strzał z 7 metrów, jednak ręka Stachowa jest na posterunku i z wyrównania nici.
W przerwie ZBW dochodzi do bardzo konstruktywnych wniosków ("Brakuje nam tylko dwóch goli).
23' - Łukasz Kempka przejmuje na kempce piłkę i odgrywa ją do Bogdana Kyrychenko. Pojedynek 1 na 1 z graczem Liroya wygrywa Szczęścian Pechanu.
25' - Na Sarbinowskiej chodzą słuchy, że Leroy gra "za głupie wrzutki".
28' - Kyrychenko powymijał bez większego trudu obrońców ZBW, ale nie było opcji żeby Pechan wpuścił późniejszy strzał w środek.
30' - Andrzej Korzekwa odbił sie od muru zwanego Grzegorz Andysz.
31' - "No i ch**. Dzięki Kowal". Michal Kowalski posyła futbolówkę w kosmos, rezerwowi będą mieli co robić.
32' - Marek Tomczak uderza z linii pola karnego, futbolówka poszła w sam środeki golkiper Leroya nie miał z tym większych problemów.
33' - "Nieee, Andrzej, nieee!" - Andrzej Korzekwa mimo nawoływań kolegów oddaje strzał z pierwszej piłki. Trzeba było się słuchać...
34' - "O jezu..." - idealne autopodsumowanie rzutu wolnego w wykonaniu Piotra Krawczyka.
35' - Strzał z fałsza autorstwa Dusia. Ładnym rogalikiem poleciała piłeczka, ale nie z Pechanem takie numery.
36' - (0:2) Pechan pechowo... to znaczy pechanowo kapituluje, już drugi raz w tym spotkaniu. Na listę strzelców wpisuje się Maciej Parczyński!
40' - Karol Stachów vs Marek Tomczak 2:0.

Zgodnie z przewidywaniami trzy punkty trafiły dziś na konto bardziej doświadczonego Leroy Merlin Wrocław. Poziom spotkania niestety na kolana nas nie powalił, nie ma jednak co marudzić, bo chociaż pogoda była pierwsza klasa. Szósty w stawce Leroy Merlin Wrocław w następnej kolejce powalczy z bijącym się o medale Fulanito, przedostatnie ZBW zagra z Wolves Wrocław.

Bogdan Kyrychenko (Leroy Merlin Wrocław)