tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Parker ESSC Fulanito 11 +29 29
2 . Piorun Zaodrze 11 +20 27
3 . KP Ogrodomania 11 +14 20
4 . Leroy Merlin Wrocław 11 +10 19
5 . Azzurrobianco 11 +9 18
6 . 3M 11 +7 18
7 . Rycerze Ni 11 +0 13
8 . Wolves Wrocław 11 -3 13
9 . Za Bezpieczny Weekend 11 -9 10
10 . Virtual Team 11 -11 10
11 . F.C. Nakacu 11 -25 9
12 . HRI24.pl 11 -41 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
12.05 godz. 19:30, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Parker ESSC Fulanito
Virtual Team
3 : 3
( 2 : 1 )
Skład: Waleszczyński, Zając, Czarnecki, Śliżewski, Stasiak, Dudek, Polski, Jaworski, Gwit
Skład: Gruca, Zubik, Polak, Barcikowski, Kucajda, Sopyło, Włodarczyk, Pecko, Pasieczny, Kleszcz, Okoniewski
5' Artur Polski
23' Piotr Zając
26' Piotr Zając
9' Michał Sopyło
14' Jarosław Polak
33' Łukasz Barcikowski
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Rozkicał się niesamowicie, zwłaszcza w drugiej części meczu. Zdobywca dwóch bardzo ważnych goli dla Fulanito.)
    vs    
Virtual Tem w tym tygodniu nudzić się nie będzie. Zespół Łukasza Kucajdy tydzień zaczął meczem z Za bezpieczny weekend (przegranym 0:1), skończy go natomiast starciem z Fulanito. Zespół Pawła Rumina będzie zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Fulanito wygrało wszystko co się tylko dało wygrać na wiosnę i z kompletem punktów zajmuje drugą lokatę za Azzurrobianco, które podobnie jak Szachownice jeszcze nie przegrało, ale ma na koncie więcej rozegranych pojedynków. W znakomitej formie znajduje się napastnik Fulanito - Piotr Zając - dwa razy MVP spotkania, dwukrotnie w siódemce tygodnia, w czołówce klasyfikacji najlepszych strzelców z 6 trafieniami na koncie. To na tym zawodniku szczególnie skupiona powinna być uwaga obrony Virtuala. Czy Łukasz Okoniewski zamuruje swoją bramkę i Virtual zdoła przeciwstawić się mocniejszemu rywalowi?

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
1' - Rozwiewając wątpliwości Łukasza O. (i innych jeśli kogoś też to zastanawia) - nie, nie biorę żadnych narkotyków zanim siądę do pisania relacji.
5' - (0:1) Jacek Czarnecki zagrywa do Artura Polskiego, a ten głową pokonuje Okoniewskiego. Tymczasem przy stoliku uruchomione zostaje biuro rzeczy znalezionych. Czy ktoś nie zgubił stopera marki Geonaute?
7' - Łukasz Kucajda ekspediuje futbolowkę w okolice szkoły.
9' - Czarnecki odbił się od przeciwnika jak od muru. Dobrze, że jest zaplecze medyczne. Synek jednego z graczy Fulanito nie pozwala żeby ktoś został poszkodowany i wbiega na boisko w celu udzielenia pierwszej pomocy ("Ja tylko pomagałem!").
9' - (1:1) W tym sezonie mieliśmy okazję oglądać idealnie wykalibrowaną głowę Łukasza Kucajdy, tym razem taką głową popisuje się Michał Sopyło. Uderzenie mierzone co do centymetra, Szymon Jaworski stojący dzisiaj między słupkami wiele do gadania nie miał.
11'- Strzał głową oddaje też Artur Polski, tu celności jednak zabrakło. Gracz Fulanito zmienia się ze Stasiakiem i schodzi na ławkę skalibrować swoją głowę.
14' - (2:1) Płaskie strzało-podanie Kucajdy, "magic touch" Jarka Polaka i mamy Virtual na prowadzeniu! Piłka melduje się w siatce wpadając w długi róg.
16' - Po Sarbinowskiej chodzą głosy, że Fulanito gra "piły przemasakryczne".
18' - Stasiak przepchał się przez zasieki obronne Virtuala niczym dobry T55, albo inny Rudy102. Strzał gracza Szachownic sprytnie płetwą broni jednak Okoń.
20' - Jacek Czarnecki trafia w boczną siatkę.
20' Koniec pierwszej połowy
21' - Płetwy Okonia dają radę. Kiper Virtuala udanie nogami broni uderenie Piotra Zająca, który aktywnym kicaniem rozpoczął drugą odsłonę tego ciekawego pojedynku.
22' - Kąśliwy strzał Zubika, wielkie "wow" robi nawet ekipa CSW czekająca na swój mecz. Zabrakło jednak trochę centymetrów (z jakieś 132), więc "wow" jednak nie takie wielkie.
23' - (2:2) Świetnie wkicał w druga połowę Fulanitowy Zajączek. Piotrek pakuje piłkę po długim i mamy już remis!
24' - Janek Gruca zarządza taktykę "napier***** na takie piłki".
25' - Gruca śmiało mógłby zastąpić na stanowisku Mourinho. Kolejne złote rady płyną w stronę kolegów.
26' - (2:3) Niepotrzebnie naprodukował się Gruca. Rady jednym uchem weszły, drugim wyszły. Tymczasem Zajączek w kraciastej koszuli kica coraz żwawiej, natchniony ostatnim odcinkiem "Tańca z gwiazdami" zrobił nawet ładny obrót przed strzałem. Jury daje za to 10/10, a efekt tego tańca jest taki jak przed chwilą - piłka po pewnym strzale wpada do siatki.
27' - "Nie może być tak ze gościu ma cztery metry a może sobie k... walić" - Mourinho-Gruca jest zdruzgotany poczynaniami swoich kolegów na murawe.
29' - Kucajda trafia w słupek, cóż za pech Virtuala!
30' - Obrońcy  Virtual Teamu mają po uszy Wielkanocy, dlatego wszyscy trzymają sie z dala od Zająca. Ten kica sobie w dalszym ciągu wesoło po polu karnym i gdyby nie Okoń na bramce pewnie byłoby już 2:4.
31' - Janek Gruca wchodzi na boisko i pokazuje kolegom jak sie to robi. Jaworski też ma coś do pokazania i broni to znakomicie.
32'- Genialna interwencja Okoniewskiego, Zając powinien już mieć hat-tricka.
32' - Kąśliwy strzał Gwita, piłka wylatuje obok słupka.
33' - (3:3) Ataki Virtuala przyniosły efekt. Strzał Polaka (nie mylić z Polskim, to nie ta ekipa) fantastycznie broni Jaworski, ale na dobitkę Barcikowskiego nie ma już bata. Ciekawe meczycho nam się zrobiło.
34' - Znów ponajemy groźne oblicze Andrzeja Malca. Nikt nie śmie nawet dyskutować.
39' - "K**** mać mam stać w bramce? Ofensywny futbol w piz**". - Łukasz Okoniewski robi sobie wycieczkę wgłąb boiska, w końcu tablica świetlna wysiadła, a Okoń przecież myśli, że jest jedną bramką w plecy. Koledzy hamują jednak jego zapędy ofensywne, kiper Virtuala musi wracać między słupki.
40' - Ładnie do woleja złożył się Łukasz Kucajda. Jak to mówią w fifie "Ładnie się zapowiadało, ale się z...". Wygląda na to, że to dojdzie jednak dzisiaj do podziału punktów.
40' Koniec spotkania
 
Wniosków po tym spotkaniu jest kilka. Po pierwsze trzeba kupić nową tablicę świetlną, żeby nikogo nie wprowadzała w błąd ("Ja naprawdę myślałem, że my przegrywamy. Co mi się popier****** z tą bramką? K***. Wszystko albo nic"/ "No właśnie. All in!"). Po drugie podobno Janek Gruca (czy Mourinho, jak kto woli) "wygrał remis". Po trzecie szacun dla Okoniewskiego - kilka dobrych meczy (no może więcej tego było) i już dorobił się fanów - młody kibic Virtual Teamu po meczu podszedł do niego, przybił piątke i stwierdził - "dobrze broniłeś!" (ponoć plakaty z Okoniem dostępne będą już w najbliższym numerze Bravo Sport). Po czwarte i już chyba ostatnie - bardzo fajny mecz. Dużo się działo, a remis (wbrew temu co niektórzy sądzą) był jednak najsprawiedliwszym rezultatem. Virtual sprawiedliwie wygrywa jeden punkcik, Fulanito sprawiedliwie traci punkty dwa. Następna kolejka przyniesie Wirtualnym pojedynek z Piorunem Zaodrze, Fulanito natomiast z Azzurrobianco (będzie hicior!).

autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Piotr Zając (Fulanito)