12.04 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Damian Nowak
0 : 3
( 0 : 0 )
Skład: Michalak, Paraszczuk, Karwacki, Michalak, Bakowski, Szymaniak, Zadworny, Wojczyński, Golob
Skład: Tomczak, Budnik, Budnik, Korzekwa, Kowalski, Krawczyk, Gliński, Tomaszewski, Bartkowiak, Wandzel
21' Krzysztof Michalak
33' Paweł Zadworny
38' Kamil Michalak
Zawodnik meczu: Krzysztof Michalak (Kreator gry HRI24.pl, zdobył jedną bramkę i stworzył kilka ciekawych akcji pod bramką rywali.)

Środowe popołudnie rozpoczniemy meczem debiutanta, który do ligi zgłosił się po zamknięciu listy uczestników. Na szczęście znalazło się w niej miejsce. Rywalem ekipy o wdzięcznej nazwie Za Bezpieczny Weekend będzie HRI24.pl, który w poniedziałek uległ Azzurrobianco 0:6. Zawody poprowadzi długo nieobecny na wrocbalowych boiskach Damian Nowak.

1' Jako pierwszy na strzał w tym meczu zdecydował się Patryk Karwacki lecz piłka po jego uderzeniu mogła jedynie strącić jedną z przelatujących nad boiskiem kaczek.
6' Kolejna okazja HRI24.pl, Szymoniak oddał atomowy strzał z rzutu wolnego, z 25 metrów ale rywali uchroniła poprzeczka.
11' HRI wciąż szuka okazji na strzelenie gola uderzeniami z dystansu. Piłka nie trafia jednak do celu.
14' I jeszcze jedna okazja podopiecznych Michała Rychela! Tym razem przed szansą Kamil Michalak! Gdy jednak był w sytuacji sam na sam z Markiem Tomczakiem, piłka podskoczyła mu na krzywo przyklejonej linii pola karnego i kolejnka akcja HRI zakończyła się niepowodzeniem.
18' Szymoniak oddaje kolejny mocny strzał, bramkarz rywali paruje piłkę na głowę Krzysztofa Michalaka, lecz uderzenie było zbyt słabe by zaskoczyć Tomczaka.
19' Dominacja HRI trwa, Karwacki mocno po długim... piłka przelatuje obok słupka!
21' GOL! (0:1) - To czego nie udało się zrobić w pierwszej połowie, udało się już na począatku drugiej. Strzał Karwackiego z niemal zerwoego kąta, piłka wpada między nogi bramkarza i niczym na stole do flipera odbija się od lewej, od prawej, znów od lewej i po chwili do bramki wciska ją Krzysztof Michalak.
24' Sławek Bakowski traci piłkę na środku boiska, Piotr Krawczyk wyprowadza szybką kontrę ZBW, lecz kończy ją bardzo niecelnym strzałem.
33' GOL! (0:2) - Fantastyczne podanie Bakowskiego, który wypuszcza w pole karne Pawła Zadwornego! Napastnik HRI24.pl płaskim strzałem pokonuje bramkarza "Weekendowców".
38' GOL! (0:3) - Marek Tomczak chce pomóc kolegom z linii ataku i opuszcza bramkę wychodząc na połowę rywala, po chwili mija się z piłką co bezlitośnie wykorzystuje Kamil Michalak oddając precyzyjny strzał do pustej bramki z własnej części boiska.

Za Bespieczny Weekend zapłacili frycowe i w kolejnych meczach powinni rozpocząć zaciętą walkę o cenne punkty. DLa HRI24.pl był to już trzeci mecz w tym sezonie, na koncie "Koni" jednak tylko trzy punkty.