10.04 godz. 19:55, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
6 : 0
( 2 : 0 )
Skład: Michalak, Paszkowski, Karwacki, Michalak, Bakowski, Zadworny, Wojczyński, Golob
Skład: Przybysławski, Obremski, Bekała, Naliwajko, Rądlewski, Graca, Księżarek, Obremski, Broniszewski, Bęben
13' Bartosz Naliwajko
13' Arkadiusz Księżarek
33' Wojciech Graca
34' Bartosz Naliwajko
38' Bartosz Naliwajko
40' Bartosz Naliwajko
Zawodnik meczu: Bartosz Naliwajko (Piłka szukała jego, a on szukał piłki. Napastnik z krwi i kości. Cztery bramki, które zaaplikował HRI24.pl to zdecydowanie najniższy wymiar kary. Gdyby ciut bardziej się przyłożył byłoby tego jeszcze więcej.)

Debiutujące w naszych rozgrywkach HRI24.pl na inaugurację przegrało minimalnie z Virtual Teamem i ulokowało się na siódmym miejscu. Straty punktów szkoda, ekipa Michała Rychela pokazała się jednak z dobrej strony, zwłaszcza jeśli chodzi o formacje defensywne i obsadę bramki. Czy Damian Wojczyński i tym razem pokaże nam swoje umiejętności? Nudzić się raczej nie powinien - możemy być prawie pewni, że Bartosz Naliwajko zapewni mu trochę rozrywki. Azzurrobianco nic sobie nie robi z tego, że jest beniaminkiem i zdążyło już utrzeć nosa spadkowiczowi z Superligi - Rycerzom Ni, a także starym znajomym z ligi drugiej - F.C. Nakacu. Jeśli zespół Krzysztofa Obremskiego w dalszej części sezonu będzie sobie tak poczynał jak w dwóch pierwszych meczach może sporo namieszać w pierwszej lidze. HRI24.pl raczej spacerku w dniu dzisiejszym nie powinno się spodziewać.

2' - Dobry strzał głową oddaje Paweł Zadworny, golkiper Azzurrobianco końcówkami palców zbija piłkę nad poprzeczkę.
5' - Strata HRI24.pl, Naliwajko wykłada piłkę jak na tacy Krystianowi Bekale, a ten marnuje 100%-ową okazję. To pudło jest bardziej fatalne, niż Michał Kucharczyk. Powinno być już 1:0 dla Azzurrobianco.
7' - Aktywny od pierwszych minut jest Bartek Naliwajko, tym razem po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał z czuba, po którym piłka poleciala obok słupka.
9' - Groźny strzał HRI24.pl i dobra intrerwencja Rądlewskiego.
10' - Zamieszanie pod bramką Rądlewskiego, ekipa Michała Rychela głośno protestuje ("Sam wbił sobie bramkarz!" "Za linią była!"). Według Andrzeja Malca i jego technologii goal-line piłka całym obwodem linii jednak nie przekroczyła.
11' - Debata na temat tego czy gol był, czy też nie trwa także na ławce Azzurrobianco, którą zaszczycił swoją obecnością nawet Łukasz Homa ("Ale ich sędzia skrzywdził..."; "Było?" "No było, tyleee za linią...").
13' - (1:0) Szymon Broniszewski podaje do Bartka Naliwajko, a ten robi to co umie najlepiej - precyzyjnym uderzeniem posyła piłkę obok bezradnego golkipera.
13' - (2:0) HRI24.pl jeszce się nie otrząsnęło po pierwszym ciosie, a juz drugi prosty wyprowadził Arek Księżarek. Dwa do zera dla Azzurrobianco!
17' - Naliwajko z ostrego kąta, nogami broni to Wojczyński.
21' - Zmiana w bramce HRI24.pl - w drugiej połowie między słupkami zamiast Wojczyńskiego ujrzymy Kamila Michalaka.
26' - Mocny strzał Arka Księżarka, zatrzymuje to Kamil Michalak.
28' - Kolejna dobra interwencja Michalaka.
29' - Michalak vs Naliwajko, znow skuteczniejszy golkiper HRI24.pl.
31' - Bardzo dobra interwencja Michalaka po strzale Księżarka.
33' - (3:0) Limit szczęścia zostaje wyczerpany przez kipera HRI24.pl. Michalak nie daje rady zatrzymać uderzenia zza pola karnego autorstwa Wojtka Gracy.
34' - (4:0) Sebastian Broniszewski dograł piłkę w pole karne, a Bartosz Naliwajko jak na rasowego napadziora przystało był tam gdzie być powinien, wyciągnął wysoko nogę, musnął lekko futbolówkę i posłał ją nad głową zdziwionego Michalaka.
35' - Naliwajko do Broniszewskiego, strzał z woleja i tym razem Michalak może głęboko odetchnąć, bo piłka w światło bramki nie poszła.
36' - Naliwajko przy piłce (to już powoli robi się nudne), strzał, Michalak wyciąga ręke i zatrzymuje futbolówkę, ale że ta jest złośliwa i tak przełamuje rękawice i zmierza w stronę siatki. W ostatniej chwili z linii bramkowej wybija ją gracz HRI24.pl.
38' - (5:0) Naliwajko (tak tak, znowu on) do Księżarka, strzał i obrona Michalaka. Piłka ewidentnie szuka dziś Bartka - po chwili do niego wracając, a ten tym razem już się nie myli. Mecz bez hat-tricka to w końcu mecz stracony.
39' - "Dobra Arek, zrób już teraz te 10 pompek" - czyli kolejna zmarnowana setka gracza z "8" na plecach". Swoją drogą system kar za niewykorzystane sytuacje to wcale nie taka głupia opcja.
40' - (6:0) Michalak kapituluje po raz kolejny. Chyba nie trzeba dodawać czyja to sprawka. Bartosz Naliwajko trafia po raz czwarty, w końcu hat-tricki to już przeżytek, lepiej mecz skończyć z czterema golami na koncie.

Z tak grającym Bartoszem Naliwajko HRI24.pl nie miało za wiele do gadania. Nie ulega wątpliwości, że w 10. minucie powinno być 1:0 dla drużyny Michała Rychela - Łukasz Rądlewski uczciwie przyznał się, że złapał piłkę już w bramce. Mylić się jest rzeczą ludzką, a tego rodzaju pomyłki zdarzają się nawet w europejskich pucharach, gdzie nad meczem czuwa pięciu arbitrów a nie jeden (razem z technicznym nawet sześciu). Nie można jednak powiedzieć, że Andrzej Malec wypaczył wynik meczu - nawet gdyby HRI24.pl prowadził miałby marne szanse na zatrzymanie najlepszego snajpera Azzurrobianco i dowiezienie tego rezultatu do końca. Ekipa Krzysztofa Obremskiego ma już 6 punktów przewagi nad resztą stawki. Naliwajko i spółka w następnej kolejce zmierzą się z Virtual Teamem. Drużyna Michała Rychela wylądowała na ostatniej lokacie, ale szansa na premierowe punkty stanie przed HRI24.pl już w środę, w starciu z nową we Wrocbalu ekipą o sympatycznej nazwie Za bezpieczny weekend.