05.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Spadło, Stachowicz, Fąfrowicz, Sowiński, Szczecina, Kopociński, Kąciak, Matejka, Koziarz, Jasiok
Skład: Siwko, Warowy, Wróblewski, Skolimowski, Ciećwierz, Tęsiorowski, Pelwecki, Jakimczyk
15' Michał Kąciak
35' Michał Kąciak
18' Jacek Jakimczyk
28' Łukasz Skolimowski (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Michał Jasiok (Sprawiał najwięcej kłopotu obrońcom Wilków, dużo biegał i trochę też strzelał. Razem z Kąciakiem zrobił różnicę z przodu. Aktywny przez całe spotkanie zawodnik Pioruna mecz kończy z asystą na koncie.)

Przed nami pojedynek Wolves Wrocław z Piorunem Zaodrze. Obie ekipy są z nami od sezonu zimowego (pomijając przygodę Pioruna z Turniejem Wakacyjnym). Wilki rywalizowały w pierwszej lidze pod balonem, w której ostatecznie zajęły ósmą lokatę. Piorun natomiast został mistrzem pierwszej ligi na hali. Hala halą, a balon balonem. Specyfika gry na otwartych boiskach jest zupełnie inna. Kto więc lepiej odnajdzie się na urokliwym boisku przy ul. Sarbinowskiej przekonamy się już za chwilę. Mikroklimat Kuźnik nie należy niestety do najcieplejszych, z transferu gustującego w cieple Fernando Torresa do Wolves nic więc chyba nie wyjdzie....

1' - Piorun nie zwleka - minęło zaledwie 20 sekund a Michał Kąciak już sprawdza dyspozycję Przemka Siwko. Golkiper Wilków jest skoncentrowany od pierwszego gwizdka Andrzeja Malca i broni to bez zarzutu.
5' - Piłka trafia do aktywnego dzisiaj od początku Michała Jasioka.Ten decyduje się na uderzenie zza pola karnego. Siwko nadal jest jednak w pełni skoncentrowany.
7' - Przemek Spadło w końcu może się wykazać - nogami broi groźny strzał Kuby Pelweckiego.
11' - Wolny dla Pioruna. Bartłomiej Szczecina uderza z dystansu, Siwko staje na wysokości zadania.
12' - Świetna okazja Wolves - na bramkę Spadło popędził Kuba Pelwecki i mając przed sobą tylko golkipera, a za plecami dwóch defensorów posłał futbolówkę na słupek.
15' - (0:1) Doskonałym podaniem obsługuję kolegę Michał Jasiok. Jego imiennik - Kąciak uderza po długim i Piorun obejmuje prowadzenie!
18' -  Jacek Jakimczyk przerywa korzystną akcję Pioruna Zaodrze, a Andrzej Malec pokazuje za to kartonik w kolorze żółtym.
24' - Dobra piłka Ciećwierza do Wróblewskiego, gdyby Łukasz lepiej ją opanował i bramkarz był mniej przytomny może mielibyśmy już remis.
25' - Skolimowski uderza, broni to Spadło (więc do siatki jednak nic nie wpadło).
26' - Wilki pierwszy raz grają na Kuźnikach, warto więc uzgodnić z koordynatorem spotkania kilka kluczowych kwestii (-"A jak piłka wyląduje w dżungli to kto po nią idzie?" - "Prawo Pascala...").
27' - Kolejny raz w akcji Skolimowski, tym razem piłka wędruje nad poprzeczką.
28' - (1:1) Faulowany w polu karnym jest Skolimowski. Andrzej Malec nie ma wątpliwości i wskazuje na wapno. Karnego na gola pewnym strzałem zamienia sam poszkodowany. Podobno kluczową rolę w tym całym zajściu odegrał Bartosz Tęsiorowski.
30' - "Dobrze że się machnął, bo byłaby tragedia" - czyli strzał Michała Jasioka wilczym okiem.
32' - Futbolówka po strzale Michała Jasioka pewnie była by już w siatce, gdyby nie ogarnięcie Bartosza Tęsiorowskiego, który wybił to w ostatniej chwili.
35' - "Słychać było jego krzyk!" "Słychać było uderzenie!" "To jest kartka!". Kartki nie ma, ale za faul na Jasioku jest rzut wolny. Do piłki podchodzi Stachowicz, ale gola z tego nie ma.
35' - Żółtym kartonikiem ukarany zostaje Michał Kąciak.

Ciekawe spotkanie, nie brakowało sytuacji z jednej i drugiej strony. Obie drużyny zaznajomiły się z nowym dla siebie boiskiem na wrocławskich Kuźnikach i "pierwszy raz" okazał się całkiem udany. Nikt nie został poszkodowany, bo drużyny solidarnie podzieliły się punktami co wydaje się być sprawiedliwym rezultatem i dobrą zaliczką na przyszłość. A ta przyniesie Wilkom mecz z Virtual Teamem, natomiast Piorunowi potyczkę z KP Ogrodomanią.