Skład: Kazanecki, Zych, Szczepanik, Oborzyński, Kostecki, Moskwa, Liczbik, Tomala, Puchała
Skład: Guziejewski, Serafinowski, Sobolewski, Guziejewski, Czarnowski, Siódmiak, Świerk, Kotwicki, Małecki, Kublik
26' Adrian Puchała
30' Rafał Tomala
31' Adrian Puchała
3' Adrian Kublik
23' Tomasz Guziejewski
32' Adrian Kublik
37' Karol Siódmiak
40' Adrian Kublik
Zawodnik meczu: Adrian Kublik (Adrian w tym sezonie pokazał, że jest liderem swojej drużyny i udowodnił to również w najważniejszym meczu sezonu. Kublik był bardzo aktywny, a mecz zakończył ze zdobytym hattrickiem. Wyróżnić należy również T.Guziejewskiego, R.Małeckiego i M.Szczepanika.)

Szlagierem ostatniego tygodnia w drugiej lidze, a zarazem starciem o tytuł mistrzowski będzie pojedynek niepokonanych - Gang Bangu Albanii i Industrialu Solutions Group. Pierwsi z kompletem zwycięstw przewodzą ligowej stawce. Drudzy zasiadają na drugim miejscu i to oni potrzebują wygrać, aby sięgnąć po najwyższe laury. Trudno tutaj wskazać faworyta, ale kibice na pewno zawieść się nie powinni. Na przeciw siebie staną bowiem dwie najskuteczniejsze ofensywy w lidze, dwie najbardziej szczelne defensywy oraz dwóch najlepszych strzelców w drugiej lidze, czyli Adrianowie - Puchała i Kublik. Emocje będą zatem gwarantowane! Miejmy nadzieje, że zawodnicy staną na wysokości zadania i sprawią, że o tym meczu będziemy rozmawiać miesiącami!

3' (1:0) - Rzut wolny dla Gang Bangu Albanii przed pole karnym. Do jego wykonania podchodzi Adrian Kublik i płaskim strzałem przy słupku otwiera wynik tego spotkania.
4' Rafał Tomala fauluje Kublika i zostaje ukarany żółtą kartką.
5' Mateusz Świerk z rzutu wolnego uderza na bramkę i z trudem piłkę przed siebie odbija Marek Szczepanik.
8' Strzał Adriana Puchały sprzed pola karnego minimalnie przelatuje obok dalszego słupka bramki GBA.
10' (1:1) - Puchała odbiera piłkę Arturowi Sobolewskiemu, zabiera się z nią w kierunku pola karnego rywali i już w nim będąc oddaje mocny strzał, który wpada do siatki idealnie przy słupku!
11' Strzał Kamila Moskwy ze szpica przelatuje nieznacznie obok dalszego słupka bramki GBA.
12' Kublik z rożnego w pole karne centruje piłkę. Do tej dopada Tomasz Kotwicki, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
14' Kublik w kontrze do Kotwickiego, który wpada z piłką w pole karne i oddaje mocny strzał, który świetnie do boku zbija Szczepanik.
17' Płaskie uderzenie Jakuba Kazaneckiego sprzed pola karnego i z trudem piłkę na rzut rożny zbija Wojciech Serafinowski.
18' (1:2) - Strzał Puchały sprzed pola karnego i piłka po pechowej interwencji bramkarza wpada do siatki tuż przy słupku!
19' Kąśliwy strzał Kublika z dystansu i piłkę do boku odbija Szczepanik!
19' Techniczne uderzenie Tomasza Guziejewskiego - Szczepanik zbija piłkę do boku. Po chwili do odbitej futbolówki dopada Czarnowski, ale w dogodnej sytuacji fatalnie pudłuje, przenosząc ją nad poprzeczką.
21' Kublik w tempo do Świerka, ten wbiega w pole karne i oddaje mocny strzał, który przelatuje nad poprzeczką!
21' Kublik do Siódmiaka, ten sprzed pola karnego uderza obok słupka.
23' (2:2) - T.Guziejewski sprzed pola karnego przymierza i umieszcza piłkę niemalże w samym okienku bramki ISG. Szczepanik bez szans!
24' Krótkie rozegranie rzutu wolnego przed bramką GBA. Puchała do Kazaneckiego, ten oddaje strzał, który Serafinowski udanie zbija do boku.
26' (2:3) - Wrzutka Kazaneckiego z rzutu rożnego w pole karne. Tam najwyższej wyskakuje Puchała i strzałem z główki pokonuje Serafinowskiego.
27' Płaski strzał Kublika sprzed pola karnego i piłkę nad poprzeczkę nogami przenosi Szczepanik.
28' Poprzeczka po uderzenie Tomasza Guziejewskiego z główki.
29' Uderzenie Małeckiego z główki i piłkę nad poprzeczkę przenosi Szczepanik.
30' Tomala za dysksuje z arbitrem zostaje ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną.
31' Puchała za faul na Czarnowskim zostaje ukarany żółtą kartką.
31' Moskwa w sytuacji jeden na jeden trafia w Serafinowskiego.
32' (3:3) - Pierwszy strzał Kublika z bliskiej odległości fantastycznie broni Szczepanik, ale wobec dobitki jest już totalnie bezradny!
34' Strzał Kublika sprzed pola karnego przelatuje minimalnie obok słupka.
35' Mocne uderzenie Liczbika z dystansu i piłkę z trudem do boku odbija Serafinowski.
37' (4:3) - Sobolewski zagrywa piłkę za plecy obrońców. Do tej dopada Siódmiak i strzałem z najbliższej odległości pokonuje Szczepanika.
38' W dogodnej sytuacji fatalnie pudłuje Puchała.
40' (5:3) - Na raty Szczepanika pokonuje Kublik.
40' Koniec spotkania.

Hit sezonu mógł się podobać, bowiem emocji w nim było co nie miara i momentami sięgały zenitu, niestety, szczególnie te niesportowe. Młoda ekipa Industrialu nie wytrzymywała presji spotkania i choć trzykrotnie wychodziła na prowadzenie to za każdym razem je traciła. Gang Bang Albanii grał mądrze i wielokrotnie wykorzystywał swoje doświadczenie oraz boiskowe cwaniactwo. Zespół braci Guziejewskich zachował chłodną głowę, był skuteczny i ostatecznie to on sięgnął po złote medale drugiej ligi. ISG kończy zmagania na drugiej lokacie i nie jest już niepokonane. Patrząc na skład beniaminków to zapowiada nam się fenomenalny sezon jesienny w pierwszej lidze! Dla obu ekip był to ostatni mecz w sezonie wiosna 2016. Za wspólnie spędzone chwilę serdecznie dziękujemy i zachecamy do udziału w nastepnych edycjach ligi Wrocbal!