31' Jakub Kazanecki
33' Adrian Puchała
37' Adrian Puchała
40' Jakub Kazanecki
Zawodnik meczu: Jakub Kazanecki (Prawdziwa zmora defensywy XL Catlin, niemal każde uderzenie Jakuba znajdowało drogę do bramki Tomasza Pacaka.)

Ciągle niepokonany jest Industrial Solutions Group, który w poprzednim tygodniu zapewnił sobie awans do pierwszej ligi i teraz ma zamiar zbliżyć się w ligowej tabeli do lidera. Do tego niewątpliwie potrzebna jest wygrana ze znajdującym się w "strefie spadkowej" - XL Catlin. Ostatnio ekipa Tomasza Nowickiego ze względu na kłopoty kadrowe oddała mecz walkowerem i teraz będzie chciała się zrehabilitować. To będzie niezwykle ciężkie zadanie, ponieważ team Bartłomieja Zycha prezentuje świetną formę. Posiada najlepszą defensywę w lidze i drugą najbardziej skuteczną ofensywę. Zatem czy "biało-czerwoni" staną na wysokości zadania, powstrzymają najlepszego strzelca we Wrocbalu - Adriana Puchałę i sprawią nielada sensację?

2' Kontra ISG i piłka po strzale Kazaneckiego wychodzi na aut bramkowy.
2' GOL! (1-0) - Świetne dogranie Kamila Moskwy w uliczkę do Jakuba Kazaneckiego, ten mija goalkeepera i pakuje piłkę do pustej bramki.
4' Próba Dawida Pudlisa o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Marka Szczepanika.
6' Strzał Puchały nogą odbija goalkeeper XLu.
7' GOL! (2-0) - Indywidualna akcja Adriana Puchały kończy się strzałem, który przed siebie zbija Tomasz Pacak, po chwili do bezpańskiej futbolówki dopada Kazanecki i podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
8' GOL! (3-0) - Kolejne trafienie "Niebieskich" i tym razem na listę strzelców wpisuje się Adrian Puchała.
11' Kolejne bramki dla teamu Bartosza Zycha są tylko kwestią czasu, bowiem przewaga graczy Industrialu nie podlaga żadnej dyskusji.
13' Sprzed pola karnego bardzo niecelnie uderza Sławomir Kostecki.
15' Strzał Dawida Pudlisa z problemami broni Marek Szczepanik.
16' GOL! (4-0) - Po dograniu Marka Oborzyńskiego bramkę zdobywa Bartosz Liczbik.
18' Z rzutu wolnego wprost w mur uderza Adrian Puchała.
20' Strzał z woleja Pudlisa zatrzymuje się na słupku, a po chwili dobitka Nowickiego przelatuje obok bramki.
21' Z połowy boiska wysoko nad bramką uderza Adrian Puchała.
23' Po nodze obrońcy na rzut rożny wychodzi atomowa próba Dawida Pudlisa.
25' Będąc oko w oko z bramkarzem minimalnie niecelnie "podcinką" uderza Bartosz Liczbik.
26' Uderzeniem z "dużego" palca starał się zaskoczyć Tomasza Pacaka Adrian Puchała, lecz górą goalkeeper "Biało-czerwonych".
26' GOL! (5-0) - Po minięciu bramkarza piłkę do pustej bramki pakuje Jakub Kazanecki.
27' GOL! (6-0) - Lobem goalkeepera pokonuje Adrian Puchała.
28' GOL (7-0) - Indywidualny rajd przez całe boisko Kamila Moskwy kończy się kolejną bramką dla ISG.
30' GOL! (8-0) - Precyzyjnym uderzeniem z pola karnego gola zdobywa Kamil Moskwa.
31' GOL! (9-0) - Puchała do Kazaneckiego i Pacak bez szans.
33' Tylko na bocznej siatce zatrzymuje się uderzenie Jakuba Kazaneckiego.
33' GOL! (10-0) - Hattricka kompetuje Adrian Puchała.
35' Po uderzeniu Michała Kowalczyka piłka odbija się od poprzeczki, linii bramkowej, a następnie wraca do gry.
37' GOL! (11-0) - Po dograniu "krzyżakiem" Jakuba Kazaneckiego bramkę zdobywa Adriana Puchała.
40' GOL! (12-0) - Mierzonym strzałem przy słupku bramkarza pokonuje Jakub Kazanecki.
40' Koniec spotkania.

Trudno opisać jednostronne spotkanie, w którym jedna z ekip nie dała najmniejszych szans swojemu rywalowi. Dzisiejszego dnia team XL Catlin nie był w stanie nawiązać walki z wiceliderem i został przez niego całkowicie zdominowany. Dla "Czerwono-białych" była to sroga lekcja futbolów, która powinna pozytywnie wpłynąć na ich grę w kolejnych spotkaniach, już w nowym sezonie. Za sprawą kolejnego zwycięstwa ekipa Bartłomieja Zycha nadal ma szansę na złote medale i wszystko rozstrzygnie się już za parę godzin, podczas hitowego starcia z GBA!