20.06 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
0 : 5
( 0 : 3 )
Skład: Gudra, Mikołajek, Wardęga, Mikołajek, Śledziński, Wardęga, Mikołajek, Bieszczad, Mikołajek, Rozwadowski, Żechalko
Skład: Skibiński, Jasiński, Respondek, Buratowski, Mostowy, Toczek, Murak, Filipczyk, Gackiewicz, Lebiodzik, Ławicki
11' Patryk Rozwadowski
13' Jan Mikołajek
20' Józef Mikołajek
28' Jan Mikołajek
31' Mateusz Gudra (Rzut karny)
32' Olaf Mikołajek
Zawodnik meczu: Michał Wardęga (Spotkanie, w którym trudno wyróżnić jednego zawodnika. Cała drużyna Aniołów zagrała solidnie i zapracowała na zwycięstwo. Tytuł MVP wędruje do Michała Wardęgi, który zanotował asystę i swoją aktywnością zmusił defensywę Victorii do wysiłku. )

Zakończyć sezonu na ostatnim miejscu w tabeli nie chce Victoria Czerwoni, która tej wiosny nie cieszyła się jeszcze ze smaku wygranej i ciężko będzie to zmienić grając z niezwykle ambitnymi Zielonymi Aniołami. "Green Angels" może jeszcze zakończyć sezon tuż za podium, ale najpierw musi ograć "czerwonych". Ci dysponują najgorszą defensywą w lidze i drugą najsłabiej strzelajacą ofensywą w lidze i ciężko będzie im zaskoczyć swojego przeciwnika. Ten tylko dwa razy tej wiosny doznał porażki i nie będzie chciał robić tego z outsiderem. Czy bramkostrzelny Patryk Rozwadowski poprowadzi swoją drużynę do kolejnego triumfu? Czy może będziemy świadkami ogromnej sensacji, gdzie Victoria stanie na wyżynach swoich umiejętności i urwie punkty Aniołom?

2' - Niecelny strzał z główki Michała Wardęgi.
3' - Rzut rożny dla Zielonych Aniołów. Krótkie rozegranie do Łukasza Wardęgi i strzał zablokowany.
8' - Gackiewicz znajduje się w dogodnej sytuacji na strzelenie pierwszego gola w tym spotkaniu, piłka po uderzeniu napastnika Victorii wędruje jednak wysoko nad bramką.
10' - Bardzo dobra interwencja Ławickiego po strzale Mateusza Gudry.
11' - GOL! 0:1 Jak mawiają - "babole też gole". Patryk Rozwadowski płaskim strzałem pokonuje golkipera Czerwonych. Piłka wpada "po krótkim", pod rękami Ławickiego i Zielone Anioły obejmują prowadzenie!
13' - GOL! 0:2 Zielone Anioły idą za ciosem! Jan Mikołajek świetnie się zastawił w polu karnym, nawinął obrońcę i skierował piłkę do siatki!
16' - Niecelny strzał Olafa Mikołajka.
18' - Dobry strzał Jasińskiego, dobitkę Toczek pewnie łapie Żelchalko.
20' - GOL! 0:3 Po kontrze i podaniu Michała Wardęgi w sytuacji sam na sam z Ławickim znajduje się Józef Mikołajek. Obrońca Aniołów nie zawodzi i umieszcza piłkę w siatce!
21' - Niecelny strzał Mateusza Gudry.
24' - Pojedynek 1 na 1 z Ławickim przegrywa Jan Mikołajek.
28' - Żółtą kartką ukarany zostaje Jan Mikołajek.
28' - Olaf Mikołajek uderza z dystansu, piłka przelatuje jednak nad bramką.
29' - Strzał zza pola karnego autorstwa Artura Mostowego, futbolówka wędruje obok bramki.
31' - GOL! 0:4 W polu karnym faulowany zostaje Łukasz Wardęga, za co Tomasz Pondel dyktuje rzut karny dla Zielonych Aniołów. "Jedenastkę" na bramkę pewnie zamienia Mateusz Gudra!
32' - GOL! 0:5 Olaf Mikołajek znajduje się w sytuacji sam na sam i z zimną kwrią pokonuje Marcina Ławickiego podwyższając prowadzenie do pięciu bramek!
34' - Jasiński uderza, piłka wędruje nieznacznie obok słupka.
39' - Zagranie ręką Respondka i mamy kolejną "jedenastkę"! Tym razem do piłki podchodzi Mariusz Mikołajek, jednak karnego udaje się obronić Ławickiemu i ostatecznie więcej goli w tym spotkaniu nie oglądamy.

Kolejny mecz i kolejna porażka Victorii Czerwonych. Łatwiejszym zadaniem byłoby odnalezienie igły w stogu siana niż formy zawodników Tomasza Skibińskiego. Zielone Anioły w pełni zasłużenie zgarniają trzy punkty, a ich ostatnim rywalem tej wiosny będzie InsERT Team. Victorię czekają jeszcze dwa pojedynki - z FC Żwirem i Unit4 F.C.